Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 3.6.2014 23:17

Ono asi tak ani nejde o druh kovu jako o velikost,čím vyšší frekvence tím menší cíl zachytí.

No já sem akorát nasrany, koupim nový zero2 a už od první hledacky katastrofa a nervy nadranc, cívka lese, sebemenší klep a tón , nastavení max na 6 tak můžu hledat ....copak to nezkousite než to pošlete ? abych to posílal spet, fakt mám radost .... :-/

Zdarec, resili jste nekdo na Zeru30 II problem s konstrukci ? Pri pohybu je to cely nepevny a vykle se to i kdyz mam ty plastovy nesmysle dotazeny na krev.... :( mam ho novej, byl sem zatim dvakrat venku, ale sem z toho trochu otravenej

Vytáhni tyče ven a na konci jak jsou ty dvě plastové zarážky,tak tyč pod nimi oblep tenkou páskou,stačí jednou dokola a zas to slož.Vymezí se tím vůle a tyče půjdou zasunout s mírným odporem.Nejvíc je to poznat na té nejsilnější co žádné plastové vedení nemá,tam mám v tyči vložený pás s rýsovací podložky do sešitu.Takto upravený teleskop nemá žádnou vůly ani při minimálním dotažení matic.

Zdarec,
za mne konstrukce na pohodu. Nepřijde mi, že by byl nějak volný při dotažení. Jediné, co mi u Zerouše kazí dojem jsou telefonní vysílače. V jejich okruhu je nepoužitelnej. :-(

Diky za tip... :-) vzal sem to tou paskou a je to dobry, ani se nehne. Takze nebudu dal resit zatim, I kdyz to zrovna moc prakticky neni :-/ me teda okolo vysilave staci stahnout citlivost, nad pul 8 a dobry.. me stve telefon ze musimit vyplej na letadlo, protoze potrebuju bejt na prijmu,ale to se neda nic delat :-D

Zdar hledači,se zerem 30 chodím asi čtyři roky.Poslední tři hledání mi půl hoďky funguje tak jak má,pak začne vydávat falešný zvuky.Skoro při každém máchnutí pískne pěkný nález,když se vrátím tak nic!!!Telefon mám vypnutý.Nemáte s tímto podobné zkušenosti?Dík za odpověď.

Mám. Kolega s titanovým kolenem, nebo já s botama s ocelovou špičkou :-D.
Zkus zaklepat s detíkem, když zapípá, tak zahejbej kablíkem u jednotky. Občas mám stejný problém, dotáhnu konektor a dobrý... Ale počítám, že bude už asi načatej kablík u konektoru.

Divný je že to fakt dělá až po určitý době,to nechápu.No ještě to párkrát zkusim,jestli to bude furt podobný tak opravdu nevim.

Nemel by nekdo k prodeji Zero lp II 30 - kidne bez tycky a sond - potrebuju vnitrnosti.
Diky moc

Zdravím,
koupil jsem před časem Zero, se základní 23cm cívkou a celkem spokojenost. Koukal jsem na nabídku dalších sond, co jsem v diskuzi četl, tak s velikostí se zvětšuje i dosah. Myslíte, že tahle sonda - LP ZERO sonda 26x23 cm 2D by už také zvětšila dosah, nebo se to projeví spíš až u těch 30cm? Vím, že se s tím budu muset naučit dělat a pořádně si ho naposlouchat, ale tak nějak do budoucna mě to zajímá. Díky za odpověď

Ahoj, prosím o radu začínajícímu hledači. U Zero 2 mám problém s tím, že detektor vydává zvuky při samotném pohybu ve vzduchu výrazně nad zemí. Zkoušel jsem poštelovat nastavení, ale bez úspěchu. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Děkuji.

Zkus dotáhnout pořádně konektor, nenech kabel plandat, sniž malinko citlivost. Když to nepomůže, zahejbej konektorem dole, nahoře. Třeba je nalomenej kablík u konců. Starej Zerouš štěbetá při max citlivosti, měl by bejt nastavenej na 8. Ale to je schválně. Není to vada.

Ahoj, díky za rady. Nakonec to bylo pravděpodobně mobilem, který to rušil. Řeším ale jiný problém a to mírné vyklání držadla při hledání. Pomůže utažení šroubů na držadle?

Mobil mě nenapad, ale je pravda, že když měla neteř zaplý data, cvrlikalo to taky :-).

Otázku viklání vyřešíš jen tak, že to prubneš :-D.

Ahoj, není to přejmenované zero Coin Killer 115 ✪ Hoard Test ✪ Czy KILLER upoluje Skarb? Mars MD Sniper i Skarby

Ahoj, rád bych pořídil manželce detektor. Rozhoduji se mezi lp zero 30 nebo CS1MX případně CS2MX. Typ hledání (mince, relikvie...) je naprosto nevyhraněný. Který z těchto tří doporučíte?

Hloubkově je na tom nejlepe Zero a jelikož to má být universální, tak bych bych C.Scope asi nebral. Tam by to mělo smysl uvažovat, poud by jsi kupoval detektor na drobné Ag. Určitě bych se ale podíval na nový multifrekvenční Vanquish 440 od Minelabu. Je lehčí a vyhodnocení ji pomůže když začíná. ;-)

díky, prvně jsem uvažoval o analogu. po přečtení fóra pro vanquish si už opět nejsem jist. :-)

Pro Elmara dá se podle výrobního čísla mám ho cca SN : 0016600 zjistí stáří detektoru? Děkuji za informaci

Zdravím, já chodím s LPíčkem už víc jak dva roky a spokojenost. Problémy s volnými spoji tyčí jsem zatím nezaregistroval. Možná je to tím, že tam je jištění teleskopického spoje pomocí čepu na pružině na jedné tyči a řadou otvorů pro čep v druhé tyči. Mě stačí jen lehce dotáhnout a spoj se nehne. Kamarád si koupil nové LP SW a ten má pouze stahovací objímku a má stejný problém. Myslím, že by neměli měnit něco, co funguje bez problémů. :-)

Já chodím s XP ORX a taky bych neměnil.

Ahoj.
Mám na vás dotaz. Chodím s kamarádem, má LP Zero 2 s 30 toku cívkou. Pořídil jsem si rok staré LP Zero 2 se stejnou sondou. Včera jsme spolu pípali a přiblížení tak na 15 metrů znamenalo velké rušení. Je nějaké řešení, kromě toho, že bychom měli chodit dál od sebe? Díky za každý názor

bohužel není.

Dobrý den vyplatí se ještě koupit Zero 30 z druhé ruky ? A další dotaz pro dítě 6 let asi nebude kvůli váze? Díky za odpověď

Jako já primárně dítě sekundárně.

Nazdar hledači, mám menší problém s detikem Lp Zero II 30 cívka.. po zapnutí i na miste kde jsem si 100% jistý, ze nic není detekrtor pipa a pri pohnuti do strany znovu .. když zahybu konektorem tak se to děje taky :( myslíte ze je ko ? Popr kde nechat opravit konektor ? Nebo se musí vyměnit i cívka ??diky za odpovědi :-)

Paolov Van 340 ;-)

Zdar mám LP Zero II kupované v březnu a když funguje tak paráda.Ale vypozoroval jsem že když je chladno je v pohodě ale vyleze slunce a oteplí se začne šťebetat i když stáhnu citlivost na nulu.Nedávno jsem chodil dálnici a dopoledne pohoda a pak vylezlo slunce a zas to začalo,a to se chodilo v bandě takže kupa rušení.

Neznáme, aby tam byla při běžných teplotách taková tepelný závislost je vyloučené. Ale mužeme ti detektor na servisu zkontrolovat.

Detektor nechám v dílně kde chladno(bývalý sklep) a slabě popiskovat začne až na 8.Pak ho položím na slunce a to teď už moc nehřeje a za půl hodinky už silně štěbetá i na 2.Když to udělá na poli tak nelze málem poznat co je signál.Asi bych vám ho musel poslat jinak jsem s ním spokojený.

Tak zavolej k nám na servis, probereme to. Ale daleko pravděpodobnější je, že se prostě něco zahřeje na PCB... čistě provozem .)

Zdravím chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost se sluchátky garrett ms - 2 pro gm lp zero 2 ? Za odpověď děkuji

Ahoj, mám ZERO II 3 dílnou konstrukci a řešil jsem vůli ve spoji střední tyče s horním "madlem". Při "máchání" jsem prostě cítil vůli a to mě štvalo. Vyřešil jsem to nalepovací folií proti odření karoserie aut. Nalepit v místě zámku a na úplném konci tyče cca 1,5 otáčky kolem dokola. Přežehlit fénem a konstrukce i nalepená část drží jako čert.
Třeba to někomu pomůže :-)

Ahoj poradí někdo s LP II chodím s ním asi rok většinou na doporučených hodnotách citlivost 8 a diskr. 2 přesto pořád kopu dost železa nemá někdo víc zkušeností. Přitom iron audio mám skoro stáhnutý.

Iron audio si nech, ať ho pěkně slyšíš. Když minimálně vynecháš signály s tonem železa, tak budeš mít skoro všechny vykopané cíle barevný... Ale přejdeš nálezy, co padají do železa a jsou to třeba stříbrňáky nebo mince blízko železa... A pak taky, když odkopeš 20cm a furt máš silnej barevnej signál, tak je velká šance, že je to velké železo...
Když půjdeš takto, tak pak zjišťovat co jak na kterou odezvu kopeš a to je ta samovýuka :-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben