Detektor kovů Minelab Safari

Můžete nám pomoci napsat vaše nejlepší nastaveni detektoru kovů Minelab Safari, Nebo si stáhnout návod v češtině Popřípadě se podívat na testy detektoru kovů Safari.

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 23.8.2010 17:23

Ten odpor sluchadel Ti umožní sundat treshold, zvednout citlivost a nepřidat na prozvuku, ale na citlivosti&hloubce mališko... :-)

No sou to rady nad zlato,zato ti dik ;-)

No jasně :-D

Kdyby měl někdo zájem tak prodám safari v power setu za 21000 Kč. Koupenej 28.9.2013 v Jílovém!!! nevyhovuje mi :-( tel. 737212213

odkat jsi????? muzu te zaskolit..začátek je trosku tezsi oproti jednotonu ale když ho chytíš do ruky budes za nej rad!!!!!!!!!!!! ;-) je k nezaplacení!!

zatim chodim na tovární nastavení a celkem se mi zdá že dobrý, chodim na coin&jewelery, když to pípá nepravidelně tak si přepnu na all-metall v konduktivitě jesi to neni železo. dohledávání se mi zdá nějak málo přesné, možná to je 11 cívkou že je moc velká. nebo to dělám špatně. u dohledávání se porád musí přepínat tóny se zasekávají. někdy začnu na zajímavém čísle a skončím na železe, když je to moc hluboko.

K tomu lpění čísla na displeji, když není jinej signál, to zase není tak marný, neboť mě docela nervuje když testuju na ATčku, že za chviličku tam neni nic. Ale pro Safari mám fígl, mám jeden cvoček na botě, najedu na něj, dá to šestadvacítku, a znovu se tam nad správným cílem objeví číslo. Je ale důležitý předem přepnout do AM, ale udělat si pod třeba jewelery druhej AM conductive. To když to chceš na číslo. Když to chceš na ještě s lepším zvukem, tak stačí normální AM. Hluboký železo se Ti dobře ozve když zkusíš na základním DD běžnou techniku střed špička. To pomůže i při dohledávání. Ať se daří.

ja s dohledáváním nemám apsolutně žádný problém :-) čísla mi ani nějak neskáčou ale zase se mi stává že se mi zasekne uplně a nece pryč mrcha :-D tak přepnu na pinpointer a zpět a je vše redy :D jinak chodím relic a prvních 6-7 políček disc. dva AM a štavím ho jak poradil už nahoře litrfree a nemužu si stěžovat!! fakt spokojenost jak bejk :) tak ad se daří :) tě bůh bejci

ruší nějak safari ostatní detektory, kámoš má cibula kde se dá přepínat frekvence. já nevidím informaci na jakých prekvencích jede safar je tam od 1.5kHz do 100kHz. takže cibuli na frekvencích 14,3 kHz, 14,5 kHz a 14,7 kHz to bude rušit vždy? jak daleko chodit od sebe aby se nerušily?

Kámoš má tejona a muzem chodit tři metry u sebe,byl jsem i s kamošem a ten má nexuse a s tím to bylo horší

dík moc, zkusim jak daleko to nevadí. nemáš nějaký tip jak nekopat zátky od piva, nebo to prostě nejde.

no já jich moc nekopl ještě :-D ale tak musíš chodit tam kde se furt jen nechlasta :-D :-D :-D :-D :-D :-D

máš pravdu, lokality mám asi špatné porád kopu patrony, zátky a nějaké přiblblé plechy. vůbec nechápu ty plechy co to všude dělá. většinou tuším co to bude ale kopu i -2 když to skáče občas na barvu a neoznačí mi to all metal jako železo. ty piva sou všude i v lese, holt tradice :-)

Taky kopu i -5... :-D chlastá se všude proto ten bordel :-D

A co si takhle nalepit na panel - 31 -budu myslet (patrona od lidovejch) 21 - žlice, nebo odznak? 26 - plech nebo přezka? (tady se musí něco přepnout... ) 31-aha, nejspíš (asi nic, že, většinou to číslo je,když nejste NAD cílem. Jak na to? No, výrobce to do detektoru dal. Teď je to v jiný elektronice :-) 33 - je to mince??????? 39plus - tak co to je? Drží to? Minus jedna? je to silný? Minus dva - minus tři.... minus čtyři... 8-10 je klíč. 13-17- TADY se lámou chlapci od lidí. No, ale na to je snadný dojít. :-) A pak už to de. JO, eště, olovo.... (číslo? kdyby to byla holka, je sice tele, ale vo toby nešlo)

Tak jak jste spokojeni se safari.....já ho mám asi 4 měsíce a velká spokojenost 8-)

tom hrom: já ho mám od ledna a taky spokojenost, začátky byly trochu těžší než si ho člověk naposlouchá, ale teď ok, takový ty řeči že stačí zapnout a jít hledat :-D :-D :-D :-D- tomu teda moc nevěřím, všechno chce svůj čas, je to dobrá mašinka, tak ať se daří ;-)

tak já na něj přestoupil z fisheru F2 a je to velkej rozdíl,jak konstrukcí , tak vším. Člověk ho musí trochu naposlouchat, ale to mi trvalo tak 2 - 3 hledání , jinak je jednoduchý si myslím, nejvíc chodím coin-jewellery , když je to hlouběji a tenhle program občas jen prskne, tak přepnu do all metalu a signál je pak jasnej. Nálezy se podstatně zvedly, předtím jsem našel pouze 1 prstýnek a ted za 4 měsíce, se safari už jich mám 9 a spoustu dalších věcí, které bych předtím nikdy nedal.Takže jsem rád, že ho mám, je to fakt dobrý detík a pro mě naprostá spokojenost,tak at to pípá všem :-P

mě se dost osvědčil all metal přeladěný do C- vodivosti, jde hloubš, taky jsem ze začatku měl prd, ale teď už to jde, bohužel jak jsem včera zjistil tak zlatý řetízky s ním bohužel nadám, včera jsme to s kamošem zkoušeli a jediný je, že zmlkne treshold, jinak ani pípanec ,jakseš na tom ty máš, nějakou vychytávku na au řetízky,třeba by věděl matador Litrfree :-D

No tak ted jsem to zkoušel, zlato a zlatý řetízky mi to bere normálně a pak jsem zkoušel naušnice které jsem koupil ve zlatnictví aurum přítelkyni jako bílé zlato a na mod coin a jewellery ticho ani tuk, přepnu do all a pak teprve signál jako železo,takže naušnice které vydavají jako bílé zlato bude jen potažený železo,tak to je na zabití :,-(

Zlatíčka, to je dycky těžký, a řetízky a otevřený náušnice, to je taky těžký. Fintu na to nemám, snažím se na to nevlízt. :-)

tak sonda zakoupena, vyzkoušena a parááááda, můžu jenom doporučit :-)

čégo,taky jsem o tyhletý cívce přemejšlel..prosimtě jak hluboko bere a jak se chová??? náky podrobnejší info plosím..:D bylo by??? :-D

ahoj, nikde jsem se nedočetl, jestli má Safari podsvícený displej, celkem by mě to zajímalo, díky za info Dandy

vypada to, ze nema...ale nakej Polak si s tim poradil takhle: http://www.youtube.com/watch?v=1nnaGT-VTVg

aha :-) mi se nezdálo, že do stroje za takové prahy nedají podsvícený displej, no jak vidím, tak dali. Díky Tome

Cau Dandy...no taky jsem cumel, vubec me to ani nenapadlo, ze by to tam nebylo. To se pak v noci spatne hleda..respektive da se, ale jen na usi, coz je vlastne taky to nejpodstatnejsi :-P

jenda 23 - tak zatím byla v terénu 2x na vypuštěné přehradě v klidu zobala ag i au ale řetízky s tím safari nějak moc nejdou pokud na nich něco nevisí a nebo pokud nejsou sepnutý, hloubka no nejvíc al 10tník 25 cm ale to už bylo bahno,hloubš se na té přehradě kope blbě,kamení a nebo bahno, z jara si udělám poligon a tam to budu vše testovat, snad se ještě letos dostanu aspon jednou do lesa , kde bych ji chtěl taky vyzkoušet, ale jinak můžu doporučit škoda že jsi až z třeboně , mohl by sis ji jinak vyzkoušet, ať se daří ;-)

Ahoj díky za odpověd...vypadá lákavě...škoda tý dálky:-)..nwm nemůžu se rozhoupat...zda koupit nejdřív tu a pak ultimatku 33" nebo naopak...chjo to je rozhodování...:-D díky a lovu zdar 8-)

mě to jemný zlatý řetízek nebere vůbec, to prostě nevidí

jenda 23- mám obě a tvý rozhodování ti nezávidím :-D

To ti věřím :-D

Pokud by měl někdo zájem mám tu na prodej Safari nové pouze 2x venku více na jetjet@centrum.cz

Zdravím Vás přátelé tak jsem se stal právoplatným krtkem a koupil jsem z druhé ruky safarko. před tím jsem šmajdal s Deltou 400 s 2 d sondou, rozdíl je naprosto jedinečný, - kopu větší hloubky, mince se mi začali vyhýbat již úplně - připisuji to změně lokality - alobalů mam na prodej - je možné se řídit nestabilním id? - co vidím jako pro mne mínus je přímé zaměření cíle - díra jak pro nověotevřený kamenolom a ups mince je o chloupek vedle. manželka to má za velké plus - od té doby co jsem jej koupil má vetší chut na sex - postavičku v sexi tričku mám ham ham.-nicméně můj apetit to na rozdíl od ní mi to nezvyšuje. takhle dám cca 30-40 děr z toho 1-2 mince jak kdy a bordelu na nové otevření sběrných surovin. neeee detík je to super o tom žádná - holt musíme si na sebe zvyknout, mince taky nějaké jsou i když nebudeme si nic nalhávat - je jich kur....y málo, diskriminace je alespoň pro mne na 1, jen a jsem u lámaní chleba ano vím google translate funguje, nicméně pokud by měl někdo návod v češtině v elektronické podobě. rád bych ho přijmul ke svým lednounorovým narozenim. díky a dodatečně - probral jsem se až dnes hodně štěstí a zdraví v novém roce - no jasně a spousty dalších zajetelených koleček:-o))

nic se neboj já se seznamoval přes půl roku a teď je to super , musíš holt chodit a poslouchat a kopat a kopat a kopat, časem poznáš do čeho jít a do čeho ne - držím palce ;-)

Skus od susedov v slovencine
_http://www.minelab.sk/navody/navod-safari-sk.pdf

Jj uz je doma jeste jednou dekuji. Jinak jsem mel jiz dalsich par minci sice z pole a totalky ale moc to potesilo. Ovsem s cim jsem se setkal jiz nekolikrat a je to doslova k posra.. Signal cisty to hloubka jak do stredu zeme a kdyz uz jsem skoro az v pr.... Tak signal zmizi. Kontroloval jsem krumpac schodil boty ale fakt nic. Asi duch

jo tak to se občas stává, ale někdy to může taky zavinit to že jsi to už vykopnul a spadlo to dál od dírý a nebo to prostě přehlídneš, a nebo jak píšeš DUCH :-D

Nato je dobra dohledavacka...jinak zkus to jak radil kolega litr mne...o par radku nahore...sluchadla(ja sem je zahodil,cekam az nasetrim na ghousty:-D ) tresh.9,10 sensivity 16,17...ale obcas tam palim i15..podle lokality...a zelezo na low...a dej se vule bozi...musis to proste naposlouchat...ja sem ho chtel ze zacatku taky omotat kolem stromu:-D ale uz ho mam v ruce a nemenil bych!!!!! te buh bejku jenda z kraje rybniku;-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben