Detektor kovů Nokta Simplex+

Vlákno pro všechny uživatele detektorů kovů Nokta Simplex+

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 3.10.2019 16:17

Jak řešíte u simplexu tvrdá tlačítka jsou k mání náhradní ?nam rok a je to šílené mackani

Časem změknou 8-)

Dobrý den, má někdo zkušenost se separační cívkou a jestli se vyplatí kupovat? Přemýšlím o koupi a potřeboval bych poradit. :-)

Ahojte,

žádám o radu, opravdu se nemohu rozhodnout pro jaký detektor. Budto Nokta-Makro Simplex nebo Minelab Vanquish 540.

Nyní chodím s Fisher F11, jsem spokojený, ale limituje mě výkon, tedy nízký dosah a malá cívka.

Budu rád za každou radu, děkuji.

Oba dva sou ok zalezi co ti vyhovuje dosah tam je asi stejny po te aktualizaci u simplexu osobne mam simplexe rozdil je v audiu jinak na vanu by mi asi vadila ta baterka simplex ji ma integrovanou vydrzi dost cca 10 h ale podle me vic jednoduche ovladani maji oba van ma multifrekvenci jako nox to je dobre na drobot ale tym myslim drobot maly stribrnacek vezmou oba a k tomu dosahu skousel sem noktu forc core a simpexe a bralo to stejne korunu soc na 28 cm cerstve zahrabanou tak je mozne kdys to tam bude lezet del tak to pujde hloubej dival sem se na ten tvuj fisher myslim dost podobne z tekneticem alfa mam i ten ale uz je duchodce tak z ultimate sondou dal korunu take 27-28 ale tak tak simplex i z vyhodnocenim k tomu vanu ti moc nereknu v ruce sem ho nemel ale podle vydeek tak oba nastejno kazdy ma sve _+ ja bych sel osobne simplex navic ma peknejsi vzhed😁

Díky za komentář. No právě, že má Van tu multifrekvenci, tady vidím velké + oproti simplex. Simplex je zase plně vodotěsný, to je mi ale jedno, jelikož do vody se nechystám. Vzhledově se mi právě docela Van líbí :D No, myslím, že mám asi jasno.

Fisher byl fajn, ale dosah na mince do 15 cm je fakt málo. Kolik mi toho muselo utéct

:-D

Taky je velký rozdíl v separaci to dělá hodně ono mít poblíž železo u stříbra a špatná separace znamená přejít AG tón bude v železe bez pípnutí barvy i to je důležité je jen hloubka tak zatím :-P

Je=ne upsal sem se :-P

Urcite chodim i noxem to je jina ale nvm jaky je rozdil v separaci mezi simplexem a vanem nemaji treba nadstaveni zotaveni jako ma nox nebo deus takze tam bude zalezet i na civce ale to uz zachazim do detailu na poli je potreba separacka ne hloubka ale hodne lidi chce kopat hluboko pritom pekne veci lezi po povrchem prave maskovane zelezem v tom neporadim jesli simplexe nebo vana i kdys ma simplex ted 5 rezimu ten treti je celkem rychly na separaci tak hold to nekdo bude muset zkusit :-)

Neviem ci to patri sem, ak by mal niekto zaujem predam tento det. Pouzity 5x . mam aj pointer.

Ahoj mužete mi někdo poradit jak mám dostat novou aktualizaci do detektou makro simplex +.
Měl by si detik aktualizaci sám najít nebo to musím někde stahnout a nějka nainstalovat?
diky

Zdravim panove. Vcera mi pri hledani zniceho nic prestal fungovat zvuk . Nic jsem nemackal . Muze mi nekdo poradit co s tim. Na sluchatka normalne funguje i vibrace do rukojeti jen zvuk nejde.
dekuji za zpravy

Zdravim panove. Vcera mi pri hledani zniceho nic prestal fungovat zvuk . Nic jsem nemackal . Muze mi nekdo poradit co s tim. Na sluchatka normalne funguje i vibrace do rukojeti jen zvuk nejde.
dekuji za zpravy

Zdravím, do oběhu se dostala hloubková cívka pro simplex+ 35x33 2D cena 5990 Kč, ta samá cívka se u společnosti detektory kovů cz, prodává za 4890kč rozdíl 1100 Kč, včem je cívka od LP kvalitnější než od společnosti detektory kovú, o:-) o:-) o:-)

Cenu vždycky srovnáme (opraveno na lepší cenu).
P.Z.

silverlines-děkuji za upozornění.

Hloubková cívka, přidá na dosahu 5-6 cm, oproti základní, měřeno s 1 Kč soc, dobře bere droboť Al kroužek ze špekačku 15 cm, hledám s update 2,77, :-)

Žeby nový hráč na hřišti?
https://www.youtube.com/watch?v=y_ThAtsRiZE

Sakra, to jsem asi zachrápal, už je v nabídce. Pardon.

Zdravím, kupoval jste už někdo cívku od NEL? Mám v plánu koupit, ale chtěl bych slyšet nějaké zkušenosti :-D

Koupil jsem Nel Storm na Anfibio a základní cívku již téměř nepoužívám, doporučil mi ji Elmara a to k mé naprosté spokojenosti. ;-) ;-) ;-) :-)

Mně se cívky od NEL líbí, vypadají profesionálně, mám k simplexu koupené dvě cívky od Nokty, základní a separační a jak teď od nich vyšla ta nová a větší za 5000 korun se nemůžu rozhodnout která by byla lepší :-D. Líbí se mi NEL Tornado za 4 tisíce a nechápu proč nikdo neudělá porovnání.
Co myslíš Ty? Kterou bys podle sebe vzal :-).

Tak to už je jen na tobě, a nebo si brnkni na lovce tam ti jistě řeknou pro i proti ;-) ;-) :-)

Dobře, díky za radu :-)

Zdravím, nemáte někdo verzi 2.77 nikde ji nemůžu nalézt.

Ahoj, prosím o radu. Mám verzi 2,78 a i po stažení o dvě čárky se mě nepřetržitě ozývá šum a praskot na všech třech dostupných frekvencích. Dále se mě nedaří odstranit vzájemné rušení s dohledávačkou Nokta Makro Pulsedive - zkoušel jsem všech 40 frekvencí. Může pomoci nahrát jiný software ?
Děkuji za zkušenosti.

Chodím 2,77 v pohodě 2,78,jsem neinstaloval na doporučení, vrať se na 2,77 8-)

Děkuji za odpověď, prosím můžete sem někdo dát odkaz ke stažení v2.77 ? Na oficiálních stránkách Nokta již není , a nemůžu na netu nikde vyhledat. Děkuji.

Ahoj, koupím hloubkovou sondu na simplexe díky za nabídky pksg@seznam.cz

Ahoj sondu už mám. Měl by někdo spodní karbonovou tyč na prodej kterou už nevyužije? Díky pksg@seznam.cz

Zdravím, mám dotaz. Proč některý Simplex má čtyři hledací programy a některý pět. Díky :-)

;-)

Zdravím všechny. Nutně potřebuji koupit starší civku na Noktra Makro Simlex plus nebo jinou možnost. Děkuji všem předem

Pokud máš vadný kabel k cívce,dá se to opravit.

Simplex Lite,od ledna .....nechodim domu bez mince...zajímá mě jestli dáváte do placu každej jednohalér co najdete.....? Nebo jenom extra věci. Každýho asi bere něco jinýho...bych řek ,že i plomba je zajímavá a vypoví něco o minulosti konkrétního místa

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben