Detektor kovů Tesoro Golden uMAX

Detektor kovů Tesoro Golden uMax, je určen všem kdo hledají universální detektor s velkou citlivostí a důrazem na hledání mincí a šperků. Tónová identifikace nálezu pak usnadňuje správně odhadnout, jaký předmět se skrývá pod sondou.

Návod pro detektor kovu Tesoro Golden uMAX: Návod Tesoro Golden uMAX

Detektor se již nevyábí. Výrobce Tesoro ukočil v roce 2017 činnost.

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 20.8.2010 11:56

zdravím vážně uvažuji o koupi detektoru Golden uMAX -má s ním někdo zkušenosti ?je to dobrá volba ? tet mam tejona hlobkovej set a ten rád zaměnuje rezavé železo za barvu a vubec je to hrozně neklidnej detektor ten tejon pořád pípá hubu nezavře ,což se zlepší jen při použití menší civky je možné že mam vadnou cívku ? děkuji za jakékoli komentáře nebo vaše postřehy

Možné je že sonda je poškozená, moc tomu ale nedávám. Na 99% bych si typnul špatně odladěnou GB. Tejon je svojé podstatou neuvěřitelně klidný přístroj, což z něho právě dělá tolik oblíbenou mašinku.
Pokud najdeš čas, zavolej nám nebo napiš. :-)

mam silvera a je super ale chci prejit na tejona co presne mas za problemy, jedna s prvnich negativnich kritik tak jsem zvedavej

tak je to vyřešeno chyba byla ve vadné sondě a částečně taky špatným odlazením GB konečně se tejon uklidnil a já tet každou chvíli skoušim o lopatu jestli je to vubec zapnutý :-)

zdravím pánove taky přemejšlím o tom že koupim lepší mašinku jaké máte skušenosti s golden u max?díky za reakce ;-)

Ahoj. Vlastním Silvera, ale mám kolegu, který má Golda a jednoznačně je na mince lepší. Identifikace je díky 4 tonu prvotřídní, dá se snadno rozpoznat, co je pod cívkou. Z mého pohledu určitě doporučuji.

koupil jsem si tento detektor na podzim a při 3 procházce se zbláznil pořád pípá prosím není na moravě nějaký servisák abych ho nemusel reklamovat a posílat prodejci dík

Dobrý večer

Servis je pouze v Jílovém u Prahy. Nejdříve bych ale zavolal a vše probral, abysme zde nevyčistili kryt nebo nevyměnili baterie a detektor zase neposílali zpět. Telefon je 731 10 27 13 nebo email info@lovecpokladu.cz

vyčištěno 3 druhy baterek a pořád při pohybu pípá

Nechápu proč píšete do chatu? Já ho nečtu a nekontroluji každou hodinu? Pokud jste detektor kupoval u nás, tak prostě zavolejte, dohodneme se na servisu, pokud bude co servisovat . Máte náš telefon a email.

Testík nového Tesoro Golden uMAX najdete na

http://www.detektory-tesoro.cz/home/detektor-kovu-tesoro-golden-umax-v-novem-aneb-trideni-hledaci-maraton-94

Součástí je i video na kterém si můžete poslechnout jak se povedla nová audiodiskriminace ;-)

Dneska mě detík přišel tak uvidíme zatím co jsem četl tak někdo si stěžoval jiný chválil :)

Kolemjdouci:hoj,prosim tě jak si z golden za ty 4 měsíce spokojen?
Dík Honz

Na trhu se právě objevila nová verze Tesoro Golden uMAX s označením REV 2. Pokud se chcete podívat na krátké představení článek najdete na stránkách Tesoro v ČR: http://www.detektory-tesoro.cz/home/nova-verze-tesoro-golden-umax-rev-2-103

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben