Detektory kovů Minelab

Vlákno o chování detektorů kovů Minelab v terénu

Odkaz na stránku s testy detektorů kovů Minelab: Testy detektorů kovů Minelab

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 19.11.2015 13:54

KUPIM GO FIND 60....

Ahoj Lidi Prodám Minelab Xteru 505 kupovanou tady na LP (zakl.civka+ 18,75 kHz 26 cm 2D +sluchátka Bounty Hunter) Datum koupě 5.2.2018 Terka je vybalena a byla venku 2x takže ma jemně ošoupany kryt civky puv. cena 11600,-kč nyní 9300,-kč Pokud má někdo zájem domluva pres email:alfpc@seznam.cz nebo tel. na sz. Preferuji osobni odběr Jsem z Orlové okr.Karviná ale není problem poslat i na dobirku.

ale som myslel ako z druhej ruky....

Myslel, ale nenapsal. Nedalo se odolat ;-) TAcud

ved jasne, ale novu si viem najst aj tu aj niekde ine v eshope.....

...asi ta moje ranní vtipná kaše byla málo výživná. Tak hodně štěstí. Tacud

sak ja neviem, je neni drahy a paci sa mi....

chcem sa opytat či radsej minelab go find 60 alebo garret 150 alebo z druhej ruky garret 250???

Zdravím.
Neví nekdo nahodou jak rozdělat Minelab PRO FIND 25.Nemužu na to ani za nic přijít
za radu dík!

Zdravím, a proč se tam chceš dostat? Pokud je to v záruce, tak tím, že se Ti podaří záruku ztratíš...? Pokud máš nějaký problém, pošli email na servis@lovecpokladu.cz, Petr Ti poradí a domluví se na nejlepším řešení, než to rozbít. Tacud

OK.No v zaruce uz neni,vypina se po deseti sekundach baterkou to není.Chtel jsem se jen podivat zda tam treba neni upadlej nejakej drat nebo neco...Asi napišu na ten servis . Dík!!

No, ono se do toho nedá úplně dostat, ale technik ví jak na to. Nemůže to být ještě špatnou baterií. Myslím tím, jestli jste nezačal používat jiný typ než normálně. Někdy se stane, že některé 9V baterie jsou o chloupek kratší a pak je tam špatný kontakt. Můžete tam zkusit dát kousek papírku pod víčko, jestli se to nezlepší, nebo napsat technikovi a domluvit se s ním. Ale obávám se že odpověď bude až v novém roce. Dnes má Petr volno a 2/1 máme inventuru. Tacud

Baterkou to neni jak jsem psal.Zkoušel jsem několik baterií,i bez víčka jen tak přitlačit a pořad stejný.No nic napišu na servis a uvidí se

.. ano, s tou baterkou jsem si to pak všimla po odeslání té své odpovědi/rady. Tak tedy už asi nic nevymyslíme, napište Petrovi :) Hezký zbytek dne a roku. Tacud

Taky jsem si myslel .ale je to cely z plastu.Po sroubku ani pamatka

Mě se u dohledá vačky Pro Find 25 občas vypínají vibrace taky jsem už zkoušel vyměnit baterku - nejvíc to dělá těsně u většího cíle . :-(

Tak jsem znova vyměnil baterku a přestalo to - asi fak ti buzerati čti výrobci baterek dělají 9V nepatrně ruzné rozměry bo vše funguje bez chyb o:-)

Ahoj, měl bych prosbu. Nemá někdo návod na Minelab Explorer II v češtině ?
Díky moc :)

Ahoj,mam Dva dotayz:1) co je lepsi x-tera 305 nebo BH Platinum (hledam hlavne mince,skoro nic jiného u nás není ;-) ) b) uz nekde unikly nejaky informace nebo fotky o new detíku od minelabu ( má to být něco mezi go find a x-tera)? .

Ahoj chlapi, vlastním Go Find 40 a stává se mi že detík neví co pod zemí je chvíli na stejný kus pod zemi pipa vysoký tón pak zase začne pipat hluboký tón pak zase vysoký nevíte co s tím ? :,-(

Zdravim.Pokukavam očkom po EQUINOXE 800 al 600. Máte s ním už dačo odskúšané. Viem že je krátko v predaji ale predsa či náhodou....... .GM4 som spokojný ale treba skúsiť.�

Zeptej se za měsíc-dva, zatím nemáme nikdo. ;-)
https://www.youtube.com/results?search_query=minelab+equinox

Prodám detektor Minelab Quattro MP, velmi dobrý stav, skoro jako nový, standardní cívka v krytem. Made in Australia. 10 000,- Kč.

Zdravím kolegové,mám dotaz na Minelab Safari-někdy od podzimu mi začala při hledání vyjíždět tyč sondy,která je zasazena pod displej.Musím každých cca 10min.povolit klip dorazit a zacvaknout.Je to dost otravny,detik je od jara nový.Jeste je v zaruce a budu muset kontaktovat servis.Mate někdo podobnou zkušenost??Diky

Zdravím,Chci se zeptat majitelů Terry 305.Jakou citlivost nastavujete v lese?

Co podmínky dovolí.Když je detík v daném místě klidný,nic jej neruší,tak klidně na max.Pokud je tam nějaké rušení tak snižovat až se uklidní,nic víc nevymyslíš. ;-)

Dobré poledne. Chtěl bych poradit. Mám na výběr dva stroje. Buď minelab Explorer ll nebo vanqvis 340. Co myslíte? Předem děkuji za odpovědi ;-)

Ahoj, mám na prodej Minelab Go Find 66 koupený 15.5.2020 zde na LV. Plně funkční v plné záruce

Ahoj přátelé, rád bych si pořídil druhý deník ale nevím jako, proto prosím o radu.
Zajímal by mě detík od Minelab Vanquish, jaký je lepší? Je mi jasné že každému sedne jiný, ale rád bych nějaký který dokáže odhalit i malé stříbrnáčky. :-D

Ahoj,
prodám Minelab Vanquish 340. Zakoupen 5.2. 2021. Původní cena 6 190 Kč. Detektor stále v záruce. Detektor je v dobrém stavu ( občasné víkendové hledání ). Pokud má někdo zájem domluva přes email: detektor.pavel@seznam.cz

Cena: 3 400 Kč

Zdravím

Máme minelab vanquish 540 a švára noxe 600. Já přemýšlím také o noxovi, i když teď mi plány trochu rozbořila nová řada 700 a 900. Ale co řešíme - jak prosím poznat dvojitý cil - signál. Jinak řešeno - když bude vedle sebe stříbrný peníz a rezavý hřebík, nebo nad sebou?

Předem Děkuji M

Ahoj prodám Cívku Nel Tornado pro Minelab X-Terra 18,75 kHz 33x30 cm kupovaná tady LP 27.9.2021 2000kč jako nová. Byla tak 10x na poli pak přišel nox :-)

Prodám Vanquish 540 komplet balení,profind 20,starej 11 měsíců.Takže v záruce
1.stepan@seznam.cz

Ahoj lidi . Chci si koupit eqvi 800. Potrebuju radu jakou civku na hledání zlatých předmětů?.
;-)

Samozřejmě u lovců budu kupovat nebo jestli mám koupit 800 nebo 900.

Tak asi záleží, jak velké zlaté předměty chceš hledat ;-)

Ale pokud to máš na zlaté řetízky, náušničky, atd., co se dá najít někde na pláži ap., tak ze své zkušenosti doporučuji malou cívku (Sonda pro Minelab Equinox a X-Terra PRO 6 2D).

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben