Doplňkové sendy k detektorům kovů Garrett

Zkušenosti uživatelů doplňkových sond, pro detektory kovů Garrett, jak od této společnosti tak od dalších výrobců.

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 23.8.2010 11:44

Zdar hledačům :-) Chci se zeptat na zkušenosti s různými cívkami na ACE250 ...používal jsem doteď pouze standartní cívku a rád bych zkusil nějakou větší ... nikdy se mi nestalo že bych se vrátil s prázdnou , ale proč nezkusit víc :-)

Na to je odborník Elmara, ale myslím že u 250 toho moc na výběr, co se týká zlepšení asi nebude. ;-) :-)

Sond na výběr je myslím docela dost. Pokud budu jmenovat ty nejprodávanější:

1. 38x30 2D S.E.F
2. 11,5x28 2D Garrett
3. 30x25 2D S.E.F
4. Koncentrická 12x10 Garrett

Všechny tě oproti základní koncentriocké sondě posunou jak v dosahu tak v citlivosti. Volil bych ale spíše 2D čko, koncentriku už máš :-)

Zdravim všechny
chtěl jsem se zeptat, jakou je lepší koupit doplňovou cívu na GTI 2500?
Rozmýšlím se mezi 12,5 PRO nebo DD 8,5"x11" ta na AT pracuje super. Díky za každou radu.

Nová 2D 8,5x11 od Garrettu se zdá být velký přínos. Sám jsem ji ještě netestoval, ale mám tady dvě reference od hledačů kteří GTi 2500 používají dlouhé roky. Ty tvrdí, že s novým 2D čkem je to uplně jiný detektor! ;-)

Zdravim, chtěl bych se zeptat která z tychto dvou cívek je lepší učínější: sonda S.E.F 30x25cm nebo 38x30cm garrett. Ja si myslím že 38x30 bude výkonější ale radši se poptám než to kupim.Dík za odpoved.

Zdravím,zajímalo by mě jak je to s doplnkovýma sondama k Ace 400i ? Vzhledem k tomu že detektor jede na 10 KHZ.

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví a nezná schéma zapojení drátků konektoru sondy Detech S.E.F. 15x12" pro Garrett Ace 400i?
Hledám to a vždy najdu jen schémata, na(do) modelu Garrett Ace 250, kde jsou hlavně, v první řadě jinak barevně rozlišené kabely.
Děkuji za každou pomoc.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben