Garret 250

AHOJ JAKE MATE NAZOR NA GARRET 250 JAK SE SNIM HLEDA

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von cepek888 18.2.2016 19:23

Mám ho 2roky a nemůžu si stěžovat zkoušel jsem porovnávat s kamosem deux a můj a co pipne on pipnu i já a přitom je o dvanáct litrů dražší takže za mě spokojenost ;-)

tak jste ty železa měli dát hloubš a viděl by jsi. a nebo vzít třeba malou grašli, dát ji do 10 cm a viděl by jsi že nic neslyšíš a deus jo :-D :-D

Ace 250 se možná může rovnat s LP Zero 30.... Deus už je pořádná mašinka :-) Tak asi kámoš ho neumí pořádně naštelovat, nebo tě kámoš nechtěl nasrat, že má lepší klacek a ubral citlivost na max. :-) :-P a s Acem 250 kopat ve 30cm deseťák? To snad nedá ani moje terrka :-/

No je fakt že nejhlouběji co jsme měli bylo 30cisel desetnik tak mě to stačí z m divochem SSM pipnul i protitankovou minu dobrejch 50urcite :-D

30 cm desetník?? tak to jsi určo kopal i grešli na stojato ve 25 cm. jo a protitanková mina velikosti deklu na kanál, to zvládne i veleman. takže tak asi :-D :-D

ale zas je pravda, že poslední dobou sem hoši vkládaj nálezy, který našli s Acem 250 a v 90% tam je, že to kopali ve +25cm :-D :-D kolikrát jsem si už říkal, že prodám ten můj klacek a koupím si toho Ace 250 :-P :-)

Gresli ještě bohužel žádnou nemam ale na to mě pipani po našem kraji mi to stačí a když mám kolegů s deuxem tak najdem vše :-D :-D 8-)

ten deus to pak ale vysvětluje :-D :-D

Krtecku to si napsal ptákovinu, že se dá 250tka srovnat se zerem . Možná tak v délce ,ale tím to končí 8-) :-D

Žlutáka mám tři roky a nestěžuju si když se dá větší cívka a už to tady píšu po několikáté není to o klacku ale o lokalitě a hlavně o štěstí v ruce sem měl spoustu detíku samozřejmě lepších ale neměnil bych nálezy taky sou :-)

S "tramvají" jsem kdysi dávno začínal hledat. Byl jsem spokojen do té doby, než jsme si připravili malý polygon, kde bylo pár menších i větších ag mincí, některé na štorc, i ve svahu. Malé drobné šperky Ag, Au. 10 Corona, dukát atd. Některé mince jsme později umístili spolu s kusy železa...

Už bych do žluťáka nešel ;-)

žluťáka sem vyměnil a už ho v rukách nechci ;-)

jseš ňáké žluté ,nemáš od té doby žloutenku? novinka zera budou taky žlutý o:-)

Už ne ,už sem antižluté :-P

Tak jako spousta hledačů jsem i já začínal se žluťákem.Nikdy jsem nechodil se základní sondou ale s tou větší a SEFkou 38x30.Za ty tři roky se něco našlo ale nejlepší na garretu bylo když jsem ho opřel do kouta a pořídil si jinej detektor.To se mi pak s koníčku stal kůň :-D

Chodil jsem s ním šest let a vůbec nebyl špatnej. ;-)

Určitě nebyl špatnej, dokonce byl dobrej .Jen má garret tu malou nevýhodu ,že je tam to slůvko byl ;-)
Teď už se za tu cenu určitě nevyplatí .Kde jakej detík v téhle cenovce je lepší 8-) ;-)
Prostě se nepohnul z místa 8-)

Letošní rok má dorazit Garrett ACE 200, 300, 400 ;-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben