Jak vybrat detektor?

Jak vybrat detektor kovů?

Text z naší poradny: Jak vybrat detektor kovů

Článek o výběru detektoru kovů: 100 +1 rada pro ty co hledají vhodný detektor

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 25.4.2009 18:10

Zdravím,

chtěl bych vás poprosit o radu k pořízení nového detektoru. Momentálně mám Garrett ACE 250, který jsem si koupil jako první svůj detektor, abych zjistil jestli mě to hledání bude vůbec bavit. Za nějakých 7-8 let s tímto detektorem jsem nějaké nálezy měl, nic extra, ale pár pěkných kousků mám. Na nějaký ten zlaťáček ale pořád čekám. Hledat chodím jak do lesů tak i na pole. Tím se dostávám k otázce.. bude mi stačit koupit jen lepší cívka (např. Sonda S.E.F 30x25cm) na můj ACE nebo to bude chtít nový detektor? Snažil jsem se projít recenze a všechno je to tak 50/50, a nevím jak se rozhodnout. Takže kdybych pořizoval nový tak váhám nad Detektor kovů Minelab Vanquish 540 a Detektor kovů Nokta Anfibio Multi. Může mi někdo poradit? Případně proč bych měl jít do Nokty, Minelabu nebo do něčeho úplně jiného.. Zaměřuji se spíše na hledání mincí, ale občas si jdu zakopat i železo. Takže spíše nějaký takový univerzál. Pokud můžete, tak klidně doporučtě i nějaký jiný detektor než jsem zde zmiňoval (s cenou do cca 15 000 +-).

Moc děkuji za rady.
ThatGuy


Zurück zum Chat

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben