Jakou lopatu k hledání

Dobrý den, jakou lopatu si koupit k hledání. Popřípadě jakou používáte vy?? Děkuji

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von Petr_Mas 11.6.2016 09:19

Jestli můžu poradit,
taky jsem kdysi špekuloval nad rýčky, celkem dlouho mi vydržel originál rýč bundeswehr, když se zlámal pořídil jsem čsla lopatku a jelikož má nejoblíbenější lokalita je na jílovém podloží a ještě v lese, spotřebovával jsem na jeden výjezd jednu lopatku, jíl je potvora a tvrdej jak beton :-), pak jsem koupil toto: www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/black-ada-sodbuster-1407
je to úžasný a nezničitelný nástroj, jenže já hlava děravá jí jednou zapoměl při odjezdu z lokality vedle auta(pokud jí někdo našel, byl bych rád za vrácení :-) ). Takže jsem koupil ten samý jen v nerezu, ten se blejská tak že už ho snad nepřehlídnu.
Ale ještě jeden postřeh k této lopatce, když jsem dříve chodil s T2 tak to bylo v pohodě a detektor ji nijak výrazněji neregistroval, ale co mám E-Trac tak jsem zjistil že má značnou detekční schopnost i stranovou, takže lopatku musím levou rukou jakoby vláčet za sebou, ale je to o zvyku.
Jak říkával Einstein: "kde je vůle, tam je cesta"

Ser na to a kup si normalnu vojensku lopatku ;-) všetky tieto labilne p.... sa ti zachvilu polamu :,-( http://www.army-shop.cz/produkty/lopatky---pilky---sekyrky/polni-lopatky---krompace/polni-lopatka-ceska-armada/31.html

Fiskars 80 cm, je boží. Lopatka ČSLA se na p... V lese se stále deformovala. Fiskarska drží i když páčím obří kameny v půdě.

Souhlas. Míval jsem vojenskou lopatku ale po jejím odchodu do věčných lovišť jsem si pořídil fiskarse 80 ku a max spokojenost.

Já ji kupoval přez E-shop Mall

Jednoznačně Fiskars,kterou jsem si upravil.

Co takové ty rýčky třeba od gareta, whitese ,deteknixe a dalších prodejců?

Používám rýč Nowak (délka cca 90cm) z Baumaxu za 159Kč a maká velice dobře, je to kvalitní rýček ;-) Na brusce jsem si ještě více přiostřil všechny hrany ať lépe zajede do země, sekne kořeny popř agresivního divočáka :-D

Ja jsem si koupil takovy celokovovy ryč stal sice litr ale da se ted uz pouzit i jako zbran :-D Seřízl jsem spodek flexou jednu stranu zabrousil a ted je stoho 80cm zabijak :-D

Já si koupil v Baumaxu 80cm rýček zn. Nowak za 159Kč (výnikající poměr cena/kvalita), zbrousil boky a mám z toho zároveň sekerku na kořeny ....nebo na kance :-D

omluva, už se opakuji o:-). Ušlo mi, že už jsem tu byl na podzim :-D :-D :-D

:-D :-D :-D

Netušíte někdo jestli bych mohl koupit Fiskars Big Grip Garden Knife i tady v ČR a ne ji objednávat od někud z tramtarie ?

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben