Kam okolo Pardubic ?

Ahojky. I když mi je asi jasné že mi zde jen tak někdo neporadí svoje naleziště i přesto to zkusím. Detektor mám asi 2 měsíce koupil jsem garrett ace 150 už spoustu let jsem ho chtěl a vždycky mě to fascinovalo ale dokopal jsem se k tomu až teď. Hlavně taky kvůli svému zájmu o 2 světové válce který mě drží taky od mala. Chtěl bych poradit nějaké zajímavé lokality kde by něco mohlo být ? Jde mi spis o odznaky a tak podobně. Jakékoliv odznaky co se tyče Německa… Byl jsem už docela dostkrát s detektorem ale pořád nic :/ . Snad to není už vše vysbírané :/

In der Kategorie Standorte, Erstellt von Hauss 6.6.2024 12:11

Kousek od Sezemic, kopeček, bývalá vesnice zaniklá před cca 300 lety a později toto místo sloužilo jako střelnice pro dělostřelectvo wermachtu. Říká se tomu na Hůrkách. Přístup ze spojovačky mezi Dašicema a Časy, polní cesta. Další bývalá vojenská střelnice založená okupačním vojskem Německa za 2 sv. války je za obcí Bělečko v Hradeckých lesích, dá se dohledat na mapách.


Zurück zum Chat

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben