Lokality kde by se nemělo, nebo nesmí hledat.

Osetá pole, archeolokality, soukromé pozemky, to jsou místa kde se hledáním s detektorem člověk dopouští přestupku, nebo porušení zákona. Jenže jsou lidé, kteří nerozeznají oseté pole od tenisového kurtu, archeolokalitu od Disneylandu atd., čímž sice nechtěně, ale přesto můžou mít co do činění s jistými "orgány"
8-)
No jo, jenže jak je ohraničená a jak se pozná archeolokalita, kdy je a jak se pozná oseté pole, co smíte a nesmíte na cizím pozemku a která jsou další místa kde se nesmí hledat?
Je hledání pomocí detektoru kovů nějak omezeno nebo řízeno zákonem?

Tímto prosím zdejší právníky, zemědělce a archeology o vyjádření, díkec ;-)

In der Kategorie Zusammenarbeit mit Archäologen, Erstellt von Ringo77 10.6.2012 19:22

Zdravím, měl bych dotaz? když hledám na soukromém pozemku který není zapsán jako archeo. lokalita a mám povolení od majtele pozemku je to trestné? nebo může na mě někdo? :-)

Ahoj, nemůže ti nikdo nic říct je to legální, pokud tam nenajdeš archeo. Pokud najdeš nějaký významnější předmět který patří do muzea, pak máš povinnost vyrozumět nejbližší archeologické pracoviště.

Super moc díky to jsem chtěl vědět 😉


Zurück zum Chat

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben