Mezi Příbramí a Sedlčany.

Bydlím v Klučenicích. Jsem ochotný dojet až k Sedlčanům nebo k Příbrami. ;-) ;-) Klidně naučím. ;-) :-)

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von Jakub12 20.5.2020 11:28

Můj g-mail novotnykuba117@gmail.com. ;-)

Zdravim. Jsem tu čerstvě a narazil jsem tady na to vlákno... Jen teda koukám, že se věnujete spíš detektoru. Já začal jezdit/chodit na zlato v okolí Příbrami. Začal jsem u Smolotel a už mám i nějakou prospekci směrem ke Kamýku, tak kdyby jste chtěl zarejžovat společně, budu rád ;)

Dobrý den, já mám rýžovací pánve ale moc to ještě neumím zatím jsem ryzoval jen granáty ale klidně by jsme mohli zajit ;-)

Fajn :) Psal jsem mail...

Ok

Ahoj Jakube12.Ac hodne stary pes,jsem tu pomerne novy.Kdysi jsem chodil s kamaradem,ten uz je mimo.Pak jsem mel vypadek 10let a ted se znovu pokousim se zabavit s detektorem.Bydlim u Orlicke prehrady a paberkoval jsem asi i po tobe v okoli Klucenic.Nalezy neprezentuji,protoze to jednak neumim a zase toho tolik ke chlubeni neni.Proc pisu.Nevim jestli jeste funguje tvoje skupina,jestli chodite na zlato,mince nebo artefakty.Nekdy bych se rad pridal,ale jsem spise samotar.Diky za video o foceni nalezu,snad jeste nejake objevim.Budu rad ,jestli se ozves.Mej se Tanho.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben