Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 3.10.2019 16:14

čekám nějaký super info od Kurta a Jerry68 z hledání 540 a ono nic .

Jo tak sem zatím testnul Václava2 v pátek po dešti ve 30cm stabilní id 22aź23 a to byl humáč tak sem to vzdal a šel sem pipat po louce kde pořád brouzdám první hilzna druhé pípnutí něco ag v 25cm nevím oč jde ale je na tom punc a Karlsbad 1902 toť vše 1hodka venku takže spokojenost za AG

A podle toho co sem našel za šrot tak je risk to nekopnout třeba víčko od piva id stejné jako na Vaclava2 to je mazec 17-18 koruna Komanč no je to skoro stejné jako Noxem a drobotě broky to najít dohledavačkou dá zabrat jinak to vidím na delší dobu seznámit se s nalezama co bude v zemi :-P

Jerry měl včera testovat tak jsem zvědavej co přinese za informace :-) tedˇ jde o to jestli se vůbec vrátil z pole :-P

Na pole ani náhodou ta louka jakž takž i tak v 25cm voda to mě Van donutil kopat :-P

Jirko napiš jak jsi spokojenej a jak to vidíš první den jsme tady ve velkym očekávání :-D :-O

...pod podium... :-D ;-) :-P

Takže tedy žádné negativa, kromě jednoho pána co mu prý nesednul, kvůli zvuku či co a hned ho prodává. Já jsem si to myslel, že půjde do hloubky i pod 25 cm. S tím březnem už jsem smířenej ;-)

Co se týká zvuku nemám problém když je tam želízko tak je na pozadí slyšet což dělá hřebík a musel jsem kontrolovat díru a tam i broky byli a čísla napoví že je tam směs jen si nemůžu zvyknout na stupnici ještě mi to zalehne s BH Langerem má do 99 :-P

Dnes poprvé s 540 a za mě super. Půlka Leopolda prvního. V 10cm pole. Oproti De lonu možná de mín do hloubky ale na droboť výbornej. Zatím veká spokojenost.

Ahoj pánové. Zkoušel už někdo jak vanquish 540 reaguje na čedič a zdali se dá odladit?

Ještě jsem ho neměl v ruce, ale myslím, že je to na odladění automat, podle toho, v jakém prostředí se zapne.

Už jsem ho měl v ruce Vanquish 340 a čedič hlásí jako železo tím hlubokým tónem v režmu all metal.
Mám o něj zájem, žiji v oblasti kde je to téměř samý čedič a s Garrettem je to kolikrát špatný.

Tak co Vani, jak to pípá?
Podělte se někdo o váš názor na 540.
Díky.

Nikdo nič ziadne príspevky :-/

Byl jsem teď no kolem 3hod na chvilku za barákem na prochozeném místě relativně se nedá tak mám zase 2 knoflíky zdobené vše okolo 20cm a se źelzem se to prolínalo tak sem to prubl myslím si že až půjdu někam kde sem nebyl bude veseleji opravdu to bere pěkně sic broky se hlásí id5 ve 12cm což je supr a to 8civkou to je asi zatím vše a docela mě překvapuje :-P

Super ďakujem za príspevok ja uz čakám naň hadam pride do konca mesiaca

Vanquish 540 je třeba naposlouchat, protože značné množství železného odpadu se hlásí jako železo-barva. Bere drobotinu, až je to někdy (u barevného odpadu) k vzteku. A hloubkový dosah? Dnes vykopán 1 haléř 1953, hliník, průměr 16 mm, z hloubky poctivých 30 cm. A to v režimu Mince, který má nejmenší hloubkový dosah, ID 19-20. Bezdrátová sluchátka jsou bezva, netlačí, přiměřeně propouští i okolní zvuky. Jediné minus - nejde ztlumit hlasitost železa. Maličkost. Kdo to nepřekousne, kupuje noxe.

Ahoj,pokud by to bylo, tak jak píšeš ,tak nerozmýšlím a du do něj a na noxe se vykašlu.Jen tu hloubku 30cm ti nevěřím :viděl sem hodně testu na 540 a v žadným znich nedal minci ve 30cm .Už velkej problem měl na 25cm spíš ne než jo na 25 cm.Jinak díky za info chlape

Možná máš pravdu Vaclava2 sem zkoušel a bylo hodně mokro ve 30cm v pohodě v suchém prostředí to musím počkat ale to třeba mě úplně stačí vše není jenom v hloubce a nox je určitě lepší o tom žádná takže nemusíš tolik přemýšlet :-P

https://m.youtube.com/watch?v=haSjob0MfiU&t=251s#menu. Je to v palcích 12=30cm :-D

Až bude detektor, co zareaguje na zvýšený počet zlatinek v potoce i mimo něj tak, to bude ještě lepší. Takhle tedy určitě 540 vystačí. Možná stačí zamaskovat část železa a používat "Iron bias", proto jsem objednal právě 540. Také díky za info.

Stále je nadějný ten termín v pátek/konec února? A mimochodem o kolika kusech se jedná - nepočítám, že se na mě dostane, ale tak abych měl představu. Případně kdy se plánuje další objednávka, pokud už je tato (ještě nedodaná) rozprodaná?

Zdar chlapy, tak co už máte někdo 540 doma? já už se nemůžu dočkat.. :-D dlouho jsem vybíral první detektor a nakonec to vyhrál Vanquish 540 😁

Ještě ne, ale vyhlížím ho každým dnem a zda se e-shopu změní, či nezmění datum dodávky :-)
Já ho dostal k vánocům...tak to bude spíš k narozkám :-D
Jsem na to moc zvědavej. Ještě že teď není moc dobrý počasí.

Som na tom tak isto...čakám..čakám a snáď sa dočkam :-)

Je to útok na Garetta, což se Minelabu zřejmě povedlo.

Je to útok na Garetta, což se Minelabu zřejmě povedlo. Vzhled je i podobný, jen ta barva je jiná. Původně byl v černé barvě co jsem viděl na jedné fotografii z Nového Zélandu.

Já jsem v pořadníku až cca na půlku března 😁 ale i tak počítám každej den hodiny a doufám v zázrak že najednou dorazí 200 kusů 😂 už mám pečlivě naplánovaný první lokality kam vyrazim 😁

Já chodil bezmála 11 let (s přestávkami) s Garrettem 150 s velkou DD cívkou. Kupoval jsem si ho ještě snad na základce. Nachodil jsem tisíce km :-D . A nálezy byly celkem hezké. Jsem zvědaví co jsem na těch mých garrettem prochozenych lokalitách všechno nechal. Mám je proluxovane snad metr za metrem.Nemůžu se dočkat. Opravdu. Snad ten březen klapne ;-)

prosímvás, všude čtu, že to umí multi iq, jaké frekvence to tedy jede přesně, ví to někdo ? Jakože jestli to umí třeba plácnu 7, 10, 13 a stop nebo jestli je to nějaký širší spektrum ? Objednal jsem si 440, 340 prý už budou nějaké i skladem nejspíš v pátek a 440 prý tak za dva týdny :) 540 jsem se neptal, tak to nevím

Existuje video na You tube, kde je 540 připojena na osciloscopu a ukazují min. 5 frekvencí, jako u Noxe. Je tam nějakých 4, 8, 13, 18, i 40 kHz. Není to již novinka.

Tak to je fajn, doufám, že 440 nebude osekana 😁

Někdo na FB našel info z USA, že frekvenčně je to všechno stejný

Ahoj, ano vím, stále opakující se otázka. Ale, kdybych si objednal 540, došla by mi do konce dubna, řekněme? Díky moc

Já čekám už měsíc, ale zrovna mám hodně práce. To už bude další výplata ;-)

Hoši, hoši...já čekám už od před-Vánoc :-P :-D

Jen mě tak napadlo , nemůže za to ten korona virus ? , z Asie je momentálně asi stopka něco vyvážet . Vím to protože mám nějaký objednávky s Asie už asi 14 dní pořád ve stavu že to ještě ani neodeslal . Pokud má Minelab výrobnu v Asii tak je docela možný ze se čekání ještě o něco prodlouží. A i kdyby tam neměli celou výrobu tak minimálně jim tam vyrábí je nějaké součástky ,

Malaysia ;-) Ale stejně ta filharmonie není nic pro mne ;-) Mám rád jednoduchou odpověď ;-)

Ne, nestíhají výrobu. Zájem je obrovský a tak je ten start výroby prostě asi jako vždy.

Pro lidi jako buiaimon. Závod Codanu (majitel Minelab) vyrábí mimo detektorů kovů také speciální telekomunikční techniku pro armády a do extrémních prostředí (doly atd.) a také součásti telekomunikačních družic. To jenom aby bylo jasné, v jaké kvalitě výroba jede... ;-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben