Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 3.10.2019 16:14

Kdyby někdo řešil , jak nahradit alkalické baterie, nabíjecím Lion akumulátorem, před rokem jsem to vyřešil velmi jednoduše. Vzal jsem Power banku válcového tvaru (taková ta menší) , sundal z ní hliníkové pouzdro, které má stejné rozměry jako trubka Vanquishe. Akumulátor jsem vložil zespodu do trubky loketní opěrky , kde jsem sundal krytku a teď mi místo krytky čouhá konektor pro USB. Pasuje to přesně. Pak jsem vzal USB káblík z nějaké nabíječky, kde byl poškozený micro USB , ten jsem odstřihnul a přes pojistku 5A jsem připojil červený a černý vodič na napájení detíku (patice +/- v prostoru pro baterie). Pak už stačí jen zapojit velký USB do powerbanky, zapnout na ní tlačítko pro kontrolu stavu akumulátoru a zapnout detektor. Prodloužila se mi výrazně doba provozu na jedno nabití, oproti alkalickým bateriím a nabíjení taky není problém. Nabíjím klasickým micro USB od telefonu.

Dobrá práce 👍👍👍

Já používám normální nabíjecí AA baterie... Celý den vydrží naprosto bez problémů, tak nevím, proč tohle bastlení.


Zurück zum Chat

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben