Nálepka na auto

Zdarvím,neví někdo kde sehnat nálepku na auto vyznačující detíkaře?Díííky

In der Kategorie Jäger der Geschichte, der Erkenntnisse und der Entschlossenheit, Erstellt von Georgg 2.10.2012 14:48

Ahoj,
pokud jsi někde z okolí Brna,můžu ti dát.Mám jich víc,černé a stříbrné,tuším 13 cm vysoké :-)

poprosím nějaké fotečky

nechci dělat reklamu ale jsou k sehnání na aukru 8-)

Být Vámi se na to vy***u, kolemjdoucí půjde kolem a zjistí že hledáte, protože tam máte zaparkované auto s nálepkou. Buď vás seřve, bude čumět nebo ztratíte soukromí. Zbytečně na sebe neupozorňujte.... :-(

On to nemá na svoje auto....

Čoveče,nedat přednost zezadu, to se vidí málokdy... :-D

No jo,určo to má něco do sebe,nevadí,nalepím si ji do garáže na vrata :-P

Na vrata se dává jinej piktogram, na dřevěný.... štětkou. :-D

Jo ták, já myslel že neuhnul. To by ale měl! A máš pravdu, teď moc nejezdim, už sem se trochu projel dřív, a stačilo.

Z pěti aut které budů zaparkované jako houbařské na okraji lesa pude zloděj určo první do auta z nálepků,protože čeká že v autě z potápěčem budů aspon bomby,z hokejistů nejmín Jágrova výbava a z hledačem detík,je to pěkné ale jak už psal někdo vystavuješ se dvojitému rizotu :-D

Já nechápu lidi, kteří o té nálepce přemýšlí (ale je to jejich věc a respektuji to).
1) Nic ti to nepřinese
2) Budete potencionálním cílem zlodějů
3) Jak jsem psal, kolemjdoucí se bude asi zajímat kde dotyčný hledá = ztráta soukromí
4) Jsem raději, když náš koníček zůstane málo známý a dělat reklamu ještě tímto způsobem.... nevim no..

Čím méně se o nás ví, tím lépe, alespoň na nás více zbude a artefakty zůstanou u lidí, kteří jsou srdcaři nebo u muzejních pracovníků, což je ta nejlepší varianta.... Nechci aby se z detektoringu stala masová záležitost a kdejakek tydýt kopal díky kvůli výdělku......

Czerte masová záležitost to asi už je, teda aspoň tady na severu podle toho jak jsou zde lesy samá díra. Ať vlezeš kam vlezeš po chvilce narazíš na stopy po kopání nebo vidíš na povrchu se povalovat různej vykopanej šrot.

Tonny69: Bohužel máš pravdu, je to i na JM až je mi z toho někdy ouvej.

Bohužel je to všude a masová záležitost už to taky jistě je :-/

Ja ji mam na kamionu a nikdo si me nevsima..asi se nikdo nechce se mnou scuchnout :-)

Ja ji mam na kamionu a nikdo si me nevsima..asi se nikdo nechce se mnou scuchnout :-)

To bych si radši nalepil pozor výbušné , a hned bych neměl nikoho na nárazníku.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben