Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von Georgg 11.2.2011 21:03

Ten mladý nadějný archáč i policista sů kamarádi,takže mu hlídá to pole jak píšeš,měl si na toho policajta zavolat Gips,na to by možná reagoval jinak. :-D Archeolokalita to neni,mladý archáč to vzal jako že to je moje pole a hotovo.Zaslechl sem něco,jako že se jim to jistá parta chystá zasypat mosaznýma pilinama,to se ale nemožů kluci divit :-D Ale co,je tam polí mraky,najdi si jiné,ti římani sů skoro všude. :-D Nakonec je pohodlnější lapnůt slušného detektoráře než neslušného zloděje,asi všechny svoje případy už vyřešil,tož ted hlídá pole za tvoje peníze. :-D

Zdarec pifec.
Feldwebel kdy jsi byl tak dlouho ty loupezniku?

Hm, pife a cislo na Gips kdyby mne neco takeho potkalo sezwnu ci najdu kde? Nebo mam napred volat Smerdu ci Kostroucha? Hm asi pravnika radsi kor kdyz ho platim. Ale to abych chodil na pole ne jen s kverem, ale i s pravnikem. Chudak pravnik a chudak ja, kdyz vezmu co stoji ten muj pravnik.

Právníka je mět dobré v záloze,na pole ho ale netahej,moc neujde a všechno vykecá.Ten kvér je lepší,navíc v nočních hodinách to nikdo nehlídá,lepší je se ale těm fanatikům vyhnůt :-D Je to ale stejně otázka času komu dojde trpělivost,nejsme všichni v poho. :-D Hledat chodím,záleží kam,někde sám,jinam jedem v pěti,jinam zase dva :-) Jak bude čas dám nějaký příspěvek,už sem dlůho nedal.Začíná se mě to kupit ty krabičky. :-D

Zdravím. Loví tady někdo z vás i ve vodě? Teď už tedy asi nebude počasí, ale až se zase (za asi 8 měsíců oteplí snad), sháním někoho, kdo by nám pomohl - manžel ztratil na dovolené při koupání snubák... :-(

Zdarec všichni já jsem z Dubňan u Hodonína :)

Ahoj,taky z Dubňan.....kdy zajdeme 😉

Hledám parťáka na hledačku a furt nic. Přitom, když se v procesu ploužím s autobusem po místních šoustkách, vidím co chvili někoho mávat klackem po poli. Ja teda radši les, protože je tam klid a minimum čumilů a co si budem povidat, kolečka v daleko lepším stavu, než desetiletími polních prací opotřebovaná na polích. Kdyby se chtěl někdo sčuchnout, tak se klidně ozvěte. Telefon až po domluvě, protože se mi to už jednou vymstilo, když dnes už kámoš napsal toto ,,ZAJDEM DNES DO LESA POHONIT KLACKY? LOJZA,, :-D. Zena me zacla podezrivat, jestli neni detik jen zastěrka pro nejaky chlapsky prasarnicky 8-)

Rád zajdu ;-)

Někdo na Hodonínsku.....s někým bych rád zašel ;-)

Tady chodí každý sám,max ve dvou :-)

Ahoj, já to mám cca 30km do Hodonína, takže klidně taky můžeme někam zajít :-)

Velké Hostěrádky,pěkný to kraj,něco se tam kdysi najezdilo.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben