Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von Georgg 11.2.2011 21:03

Georgg.Byli mince? dnes sem nehledal,udelali sme si z moju výlet na kole kolem Moravy po slovenské strane smerem na Brodské je tam pekná cyklosteska sice fučel vetr ale jenom místama kde nebyl les foták dalekohled a sváču taková sobotní pohodička. :-D

daje v 7-30 máme byt v Prušánkách. :-)

pifin: OK, v 7 tě čekám.

To Pifin71:Jj nějaké mincičky byly jen že nepoznám co je co,zítra se na to mrkne kámoš a když tak to hodím sem pro určení.

Tak co pánové kde jste dneska byly a jaké byly úlovky?

Nazdar daje, tak tech mincí mám nakonec 9,ta svastika je černá v tom odznaku vypadá fakt dobře,trochu sem ju opláchl a hurá na noční. Georgg nezlob se ale dnes sem byl pozvaný na nové místo tak nechcu prozrazovat ulovky víc než skvelé zahledaly si všichni uspešne. :-D :-D :-D

A ve kterém městě jste hledaly?V lese nebo louka nebo pole? ;-)

Tak nám to počasí krásne vyšlo na výkend zaprší zamrzne a sakra včera sem odvezl sane na garáž hurá pro ne. :-D

TO chuj: třebe bych i věděl...

daje nazdar hledáš nekde? :-)

Nehledám :-( Jsem dnes chůva na plný úvazek :-)

Nazdar tak su tu hledel sem 2 hodky pak sem šel na garáž vdechnut život Babate což se bohužel nezdařilo našel sem pekný 10ti halíř 2 medáčky 1914 a 1911 jeden stříbrnák hezky zachovalý je 1602 zítra ti ho vezmu v kolik ráno v 8-00? :-D :-D :-D

Jen tak mimochodem jeden stříbrňák :-) :-) :-)? Jo zitra v osm ;-)

Jo ten stříbrnák to sem přecházel zatopené pole ten signál byl náhodný tak mne to nedalo a hrabal sem se v tom blate až sem ho našel :-D

Dobré ránko pánové tak se nám ukazuje nádherné počasíčko,vyrážíte někam?Já pujdu prozkoumat kousek lesíka tady u nás tak uvidíme jak se nám bude dařit. :-) :-) :-) :-)

Nazdar nepotkal sem te dnes po 14-00hod na kole? Jel si smer Mlýnky? :-D

měl jsem v plánu jít dnes po stopách uherské obchodní cesty, ale bohužel mi to překazila oslava svátku, jen tak mimochodem, neběhal někdo během minulého týdne po polích mezi strážnicí a tvarožnou lhotou? známý tam někoho zahlédl ;-) ;-)

To Pifin71:nee to jsem určo nebyl já dneska jsem byl na Vojšících :-) :-)

to Georgg: Na Vojšicích bacha je to CHKO, pokud tě tam uvidí ochranáři, tak ti budou dělat problémy a ta strana je celkem hlídaná... :-( :-(

To Polasek.A jak ty to víš?Jsi někde odtamtud?Já vím že je to CHKO ale prej tam probíhaly nějaké boje tak to může být zajímavé,našel jsem nějaké nábojnice nějaké plné z druhé světové,nějaké mincičky atd :-/ :-/

to Georgg: Já jsem z tvarožné lhoty, ale ono je to v podstatě kousek, ochranáři jsou svině mě buzerovali když jsem hledal na pooraném poli že je to chko, že na mě zavolají policii, ale nakonec si nechali vysvětlit že na zoraném poli nemůžu nic zničit že tam žádné chráněné rostliny nerostou... ;-)

to Georgg: ale pokud chceš, nedávno jsem zjistil, kudy vedla uherská obchodní cesta, zkusím to projít a uvidím, snad to nebude moc zamořené šrotem, a dám kdyžtak vědět, mohli by sme se tam zajít podívat... ;-)

Jj to určitě jo budu jen rád

jak jsi na tom o víkendu??? ;-)

Nazdar daje,ted sem ešte před spaním vytáhl pár mincí ze zvedavosti ze špenátu nekterá už su dobré nekteré ne je tam jedna zajímavá jestli nevíš co by to mohlo byt 5 centimes Leopold Premier 1862 dnes sem mel v plánu se konečne vyspat du do peřin ráno stávám ve 4-00 zatím ahoj :-)

Čau, je to ona?
http://www.omnicoin.com/coin/958973

Nazdar si kouzelník to je ona tu sem našel na výlete v M. :-D

V kolik pudem to su rád že mne to vyšlo aspon na pár hodin v tu sobotu než propukne oslava naplno. :-D

To Pifin71: Tys mě dneska dal s tím CS3MX. Já už sem měl díky DVD od Elmary vybraný GM 1HF a teď zas nevím :-(

Ahoj
Jsem také z Hodonína.Také přemýšlím nad CS3MX.
Daje nemáš icq nebo skype?Celkem rád byc pokecal...

Čau, nemám ani jedno, ale jestli si na Facebooku tak si najdi profil David Pol.

David Pol?Nechybí ti tam něco?
Popříadě zkus ty mě Petr Kříž.

Nechybí :)
http://www.facebook.com/profile.php?id=1828590459

Nazdar,CS3MX je muj koník uvidíme neco našetřím a příští rok bych do neho šel. :-)

já o něm taky přemýšlím...
jinak Daje říkal, že jsme sousedi, bydlím Brandlova 93, kolik ty?to jsem já, jak jsem ti psal na email(pete.lee) 8-)

Nazdar já 105 ano vím jak neco pořídíš tak dej vedet zajdem. :-)

Nazdar pánové kdopak dneska hledal kolem šesté na večer u Žeravin? ;-) ;-)

Nazdar Georgg,dnes před odpolední u nás na poli kolem Hodonína 2 hodky první kop krejcar 1800 ražba už slabší ale patina krásná pak už jenom alobaly dráty vršky od piva atd.Den moc pekný ale nemuset do práce užil bych si to dnes. :-D

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben