Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von Georgg 11.2.2011 21:03

Já se chystám v neděli vlastně jako každou beru i manželku i psa a co vy bráváte sebou své drahé polovičky a čtyřnohé miláčky?Já musím říct že po dobu co mám detík není tomu dlouho jsem byl hledat sám asi 2x ale už bych sám nešel jedině s manželkou je to parádička a celkem ji to i baví,což jsem rád a pes není vůbec ke škodě aspoň máme hlídače,nikdo mě nepřekvapí můžu v klidu hledět do země,lovu zdar ;-)

No já pejska nemám nejaká čtyřnohé kousky doma máme ale ty kdybych vypustil už je nechytím :-D deti už moje hledání přestalo bavit po roce a manželku to nezajímá takže mám na hledání ten správný houbařský nebo rybářský klid,ted chodíme ve 2-3 lidech povetšinou s dajem tak je to pohoda :-D

Ahoj, jak to vidíš z víkendem, stejné místo?

Kurna ted nevím které místo bílé pole nebo knoflíkové pole jo už vím ano šel bych do nho,dnes sem byl pozvaný na soukromé políčko 1 krejcar krásne zachovalý 1907 jinak nic ale ten byl moc pekný dal sem ho majiteli byl rád a já sem byl rád že je rád hledání super počasí skvelé pak mrknu na hodinky a jupí do ráce brrrr už to mám za sebu. :-D :-D :-D

Nazdar daje snad nám vyjde počasí :-D

Já myslím že jo ;-)
http://pr-asv.chmi.cz/aladin/index.php?run=latest&all=on

Nazdar Chuji, pokud bys potřeboval s něčím poradit, tak se ozvi na 1318@seznam.cz Můžem se pak domluvit na osobním setkání. Ahoj M.

Ahojte, delší dobu jsem tu nebyl, nějaký chřipkový mor nebo cholera... do toho potentované pc. Nechodili jste včera u pánova? Kamoš tam viděl nějaké lidi chodit. Já tam občas jezdím na kole kolem garáží za Černým mostem. Pokud by Vám to nevadilo,tak bych s vámi taky vyrazil hledat. Pokud nejste uzavřená skupinka. At se daří... :-)

SVS byl sem tam ve středu je to moje oblíbené chodím tam když mám kocába a nemožu ješte řídit je to blízko nebo když nemám moc času před odpolední a tak až tam zase pudu tak ti sem napíšu. :-)

Díky Pifin71. Mám pořád ranní, odpolední je občasnou výjimkou, když je práce až příliš. Byl jsem tam dnes odpoledne - ale na straně mezi sběrnou a jedničkovým hliníkem.

Máš kvalitní stroj z jaké hloubky taháš medáčky? :-)

No, mám pořád problémy se sním domluvit. Moc prozvuků. Někdy míň, někdy víc, někdy minimum. Po deštích na mokré půdě to bývá horší. S hloubkou je to různé. Velikost, typ půdy...Dostávám se i do 30 cm. Měl jsem i přehlou mosaznou přezku ve tak v 45cm. Dříve jsem léta chodil se Zetexem VLF100. Když to porovnávám, tak mi připadá, že Safari není zázrak. Třeba s ním ještě neumím. Ale Zetex se dostával do podobných hloubek(když byl nový a ještě po několika letech)(seplou sponku do sešívačky zachytil v 15cm). Safari mě někdy překvapí s hloubkou a někdy jsu překvapený jak málo dosáhne.

Ale nejde až tak o stroj, jde o štěstí kde šlapeš. Stačí 10 cm mimo a super nález je fuč. Mám kamarády s ACE250 a150 a co našli za rok-dva, to si můžu nechat zdát...

To štestí samozřejme k tomu patří s tím mojím Silverem mám nálezy moc pekné a su spokojený ale přemýšlím o vetším dosahu na mince jenomže nevím jestli si poradím třeba s es-2 nebo Cortesem zdá se me to nastavení složité z mojeho pohledu u Silvera otočím knoflíkem a zastavím až me dojde baterka, možná je to o cviku jinak ten dosah je lákavý. :-D

Pifin71:A co tak vyzkoušet větší cívku na detík? :-)

georgge ja jsem taky z Lipova. a ktery ty jsi Jura? :-)

Ale jo proč né záleží jaké su možnosti :-)

Daje zastav se na facebooku, musime doresit detiky
Pifine gratulace ke zlatacku

Ale to byl rozšláplý vršek od rumu :-D

Jéje, těch nacházím taky dost... :-)

Daje pojedeme do Sedlece?
Bych si vzal volno...

Jasné. Mám domluvené že si objednám to HFko a dovezou mě ho tam. ;-)

v pátek teda můžu, tak se pak domluvíme...

OK. Taky už mám domluvenou dovču ;-)

Cau co to bylo za krejcar 1907?Nebyl to spis haller RU.

Ano haller RU já jim říkám jenom tak soukrome :-D Dnes 30ti krejcar radost :-D

Ty mi dáváš,jestli dnes nenajdu aspoň 5 grošů tak tě ve čtvrtek hodím do Moravy...:).

Ten 30tikrejcar to byla asi odmena za ten včerejšek,podcenil sem počasí,na kole se vubec nedalo šlapat na poli vetr jak prase v lese zase padaly haluze praskaly stromy najel sem tak 25 kilometru až sem našel pole v zavetří pod tratu kde se trochu dalo.Takže ve čtvrtek si beru dušu a rukávky :-D :-D :-D

Taky kladivo, trojhraný pilník, dve čtyřyadvacítky otevřené na záver srp a už sem radši mazal dom abych nevytáhl kovářa a s kovadlinu :-D

Zdrec jak tak na to koukám tak pěkné úlovky já jsem taky byl venku jen krátce v sobotu po práci a našel jsem nějakou starou cestu a na ní mincičku 1921 nějaká československá :-) :-)

Nazdar Georgg,ano aj dnes se me vcelku dařilo našel sem pole kde sem ešte nebyl jediné neoseté stříbrnák 1679 a EIN GRESCHL 1764 pekne zachovalá ražba nepoškozená no a potom knoflík moc pekný ten se me podařilo celkem jakž takž vyfotit ale ty mince me moc fotit nejdů hodil by se nejaký manuál od Saudka :-D

Nazdar daje, už skůšals tu trojku? :-)

Jasně že vyzkoušel, jeden úlovek je aj tady v mincích ;-)

Nazdar,to je ale pekná mince ani sem nevedel že taková je pekný kousek kde se povedla na žlutém kopci? nebo jinde? :-D

Jj přesně tam ;-)

Nazdar tak dneska jsme s manželkou při pípání oběvyly nevybuchlí minometný granát asi Rakousko Uhersko,na večer se na to pojede podívat kamarád a dlouholetý hledač uvidíme co to bude a když tak budeme volat pirouše,pak dám vědět co to bylo zač

Georgg jestli si doma tak ani nechod ven žene se na vás dost velký vetr a první pořádná letošni bouřka,tady v Hodoníne na vetrné hůrce už to lítá. :-O

Sakryš to je šupec jak na šumave :-)

waw měls pravdu už jsme byly nachystaní,no uvidím kdy se tam dostaneme

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben