olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von komar85 6.11.2010 12:42

zas takovi to nebylo neco se naslo, vic nez kdyz jsem vybiral ja ale taky ne buhvi co, ale to pocasi to bylo :-), takovi bude az pristi rok, uz to mam at lokalitu vybere kdokoliv z nas to je sumak ale jedine pyrda muze promluvit z bohem RA a objednat pocasi :-P :-D

Tak nevím na co mám reagovat dřív o:-).Mě vyhovuje víc neděle,v sobotu asi makám-ještě nevím přesně :-/,dál,nemám rád Lonera když něco seká 8-),pokud chce Kurry tam na tu stranu tak bych jel ještě kousek dál směrem k Tovačovu,věděl bych o jednom místě,ale nevím v jakém stavu bude pole,ale je to celkem rozlelé a určitě nějaký pole bude schůdný ;-),protože jsem nějaku dobu rybařil a jsem kámoš se Sv.Petrem který dělá i do počasí tak domluvím rozumné teploty a větry aby šlo to hledání bez problémů :-D,ještě k Lonerovi-škoda,že tě zase nepoznám :,-(

Zdarec můžu v sobotu i v neděli ;-)

ja mam volnou nedeli v sobotu nemuzu tak poreste misto asi to nechame na tobe pyrdo

Já už jsem Vám svůj tip dal.

ja o vikendu jdu sice do lesa ale na dřevo, dejte vědět kam jedete když skončime dřiv tak za vama dorazim :-( :-( :-(

sak dobrej tip tak se sejdem tam jak poprve a od tama nekam vyrazime ;-)

Řeším problém,su bez auta,byl by někdo ochotný mě vyzvednout buď v Přerově nebo někde kam dojedu busem pokud v nedělu něco bude jezdit?Benál samozřejmě hradím

ja te vezmu lado benzin dame na pul

OK tel:605069680 jenom mě prozvoň já Ti zavolám a domluvíme místo a čas.Dík za ochotu.Čus ;-) :-)

Takže sraz v neděli v 8.00 v Dubu na stejným místě ???

sraz v nedeli v osum dame, pyrdo byl sem ted na poli a totalni marast neda se tam hledat, tak asi les nebo doufat ze to zvrchu zmrzne :-/

...ahoj...nezúčastním se poněvadž jsem mimo olomouc :-( tak snad příště

Tak kluci přeji Vám zítra úspěšný den a držím palce ;-),Akorát je mi líto Pyrdu ,protože nebude žádný stříbrňáček :-D :-P

dik draci :-)

tak co jak to šlo rano pěkna kosa co

Zas tak hrozný to nebylo ;-)

zadařilose nejakej pěknej nales

neco jsme nasli, zadna slava ale jinak dobry, tak doufam ze nam tady to forum nezamrzne jak puda venku a najare to hano poradne vyluxujem ;-)

to jo už aby ta zkurvena zima skončila,kdyby se mezi svatkama oteplilo tak mužeme vyrazit

Myslíš svátky v červenci ??? :-P

jj Pyrdo tak v červenci jdu taky. :-D ;-) Nahoď kdy a kde je sraz stačí čas a GPS :-D :-D :-D

jj Pyrdo tak v červenci jdu taky. :-D ;-) Nahoď kdy a kde je sraz stačí čas a GPS :-D :-D :-D

Snad ten bílej hnus ještě letos roztaje,

to je nerealny zase pada, i kdyby bylo do konce roku nad nulou pres den tak to neodtaje videl bych to tak na duben, pro hledace spatny, ale zima ma byt zimou a ne se brodid po kazdym snezeni po kolena ve s....... , aspon tady dule, jo a loki kokam ze mas zajimavej obrazek k nicku to mas ze svyho fotaku :-)

Komár,to mám ze svýho mobilu. :-D

loki ten smajlik me popletl, ted nevim jestli si delas prdel, ale jestli ne tak gratuluju s timhle obrazkem pred ocima usinam pred kazdou celodeni hledackou vypravou akorad je tam jeste truhla :-P :-D

Bylo toho 7.2kg a nebylo to v truhle,ale asi v nějaké brašně.

loki ja ani nevim co mam na to napsat, gratuluju a musim se priznat ze i zavidim ale preju, byl to sudetak, nebo neco starsiho ;-)

nestraste že až v červenci to bych nevydržel a ten duben je taky daleko, tak se pujdu projit aspon z dalekohledem a budu počitat srnky :-) :-) :-)

jj chlapi nejdříve spočítat srny a pak na jejich rozhrabaná místa a můžete to proluxovat ;-) :-D .V neděli jsme byli s naším norníkem projít rajón.Srny ty jsme nestihali počítat ....natož zaostřit dalekohled ;-)a pozor na prasata...už jsme s ženou hledali každý svůj strom...přebíhalo nám jich za (_!_) dobrejch 15kusu :-( Takže adrenalin stejný,jako když hvízdá stříbrňák pod cívkou :-D :-O

ja to asi nevydrzim nevite jestli se da hledat ve smrkovim, komar ;-)

V zimě jsem chodil vždycky do listnatyho. Na vrchu zmrznou jenom ty listy a když je dobrou botou odhrábneš,tak to bylo pěkně měky,ale nesmí být moc sněhu. Jehličí promrzne hned a to je pak ,jak šutr :-(

Myslel jsem ze to jehlicnatym nepropadne a ze se tam da hledat prave kvuli male pokryvce, ale v tom listnatym musi byt jak na poli, neni tak?

Sněhu už bude asi všude dost. Ty mince jsou všechno koruny a pětikoruny cca 1936-46 plus Italská svátostka a kulka. Takže asi nějaká loupež,nevím kdo by měl jenom koruny a pětikačky a takovou hromadu,takže nic moc. :,-(

ale ten pocit musel byt neuveritelnej, adrenalin a tak, s hledanim jsem asi skoncil, vyrazis s nama na jare, nebo hledas sam

Adrenalin byl obrovskej,než jsem to doma umyl a zjistil co to je,ale pár stříbrnejch tam bylo. Já na to společny hledání moc nejsem,celej týden plánuju a pak celej víkend hledám,někdy tam zůstávám i na noc. Na to už musí být hodně nadšenej parťák,aby to dal. Určitě bych se nebránil nějakymu hromadnymu srazu u pivka,ať o tom v zimě aspoň pokecáme. :-P

Ten sraz u piva bych taky podpořil !!!

Na pivko du taky ;-)

Kdy a kde ????

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben