olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von komar85 6.11.2010 12:42

Souhlas. Akorát nevím s kým pokecám :-D ,když po druhém asi odpadnu :-) Nějak chybí trénink.

Tento víkend mám zabitej,ale příští v pátek nebo sobota by se dala naplánovat co vy na to?Při nejhorším to dáme ve dvou s Pyrdou. ;-)To už známe :-P o:-) :-)

Termín vyhovuje,času dost.Norníka zaškolíme ;-)Bude muset druhé vynechat a dát si rovnou třetí :-D.

kluci pridal bych se ale pojedu nejspis do anglie pokud klapne biznys, kamarad ma narozky a az se od tam tud po tydnu vratime kalit budu az na silvestra, jinak mam abstak a pokud nebude o vykendu minus valim do lesa

tak nam ten snich pěkně rostal,taky to pujdu o vykendu skusit.co se tyka toho pivka taky bych sel napiste kdy a kde a pokut to vyjde tak prijadu

Pivko beru,ale klidně bych to nechal až na leden,ať je nás tam co nejvíc.

Tak zatím to vypadá na příští pátek,ještě to upřesníme.

kurry ta jak zadarilo se neco :-P

Sraz na pivo je tenhle pátek v 19.00 v Olomouci pod orlojem.
Účast nutná !!!

...dávám palec nahoru ;-) a potvrzuji účast :-P o:-)

loki prosimte potrebuju poradit vcera jsem se rozhodl ze pujdu hledat do listnatyho lesa jak jsi mi radil, rano jsem vstal vzal lopatku sel jsem pod orech na zahradu a zem jak sutr tak, co sem taky mohl cekat kdyz bylo vecer minus 7 zhruba, po strate nadeje a male horecce ktera by ani tak nevadila jsem sel opet zalehnout, ted me prosimte pozdouchni kdyz zitra vyrazim do lesa bude moznost ze se bude dat kopat pod listim jak jsi mi predtim psal, dik komar

Zdar komáre,jeden ořech na zahradě ti les neudělá. Loni jsem chodil tady u nás do tzv. Černovírskyho lesa,je to tam samej listnáč a je tam taková černá zem. Po odhrnutí listí,to bylo měky jak na jaře,ale když jsem vlezl vedle na louku,tak beton. Čím víc listí,tím lepší..

Má pravdu předsedo ;-)

cau lovci mel bych letet v sobotu do anglie mam zaplacenou letenku, ale vypada to blede nedosel ke me zbytek penez tak nevim, jenze v sobotu zabijime prase a pokud neodletim tak budu muset vstavat ve ctyri rano a pomahat, ale to je prace radostna slivovice, pivo, ovar, atd. :-P :-P :-P peta mi bude pomahat a v nedelu zabiji peta a taky jsem pozvanej, jeste jsem dnes zhanel sekeromotyku co ma lada, ale od obi az po hornbach nikde nic ani ve ferocentru nebo jak jse to tam jmenuje nemeli, chtel jsem zitra vyrazit a vyzkouset jak je to s tou hlinou pod listim

v nedeli jsem byl v lese pěkna prochazka v tom zasněženym lese nasěl jsem 6 kolecěk komančskych a 1 korunu 1942 v pěknym stavu co se tyka toho pivka zatim nevim co bude v sobotu

Malá změna,sraz je už v 18.00 místo zůstává.

Jj budu tam ;-),Komáre v Kokorách je železářství http://www.brufus.cz/prodejna-pg7.phpí
http://www.brufus.cz/sekeromotyka-ii-rada-ean04482-skup101430.php já mám tuhle a za 223 Kč je to zadarmo ;-),
na pátek se fakt těším :-D

Zdar,je už vybraná nějaká nálevna na ten pátek? Nevím jestli stihnu ten sraz,tak bych dorazil až tam. 8-)

dik za rady :-)

Loki tak dej kontakt a napíšem Ti ;-) :-P,náleven je moc ;-)

....a než je všechny oběhneme..... o:-) :-P to by tě mohly bolet nožičky(ale lovec vydrží.....)

No,v dávných časech studia jsem je už oběhl,ale teď bych dal jenom nějakej menší okruh ;-) :-D o:-) :-P

O.k kontakt pošlu. Počítám,že kolem 18.30 bych mohl dorazit,to asi ještě budete ochutnávat punč pod orlojem :-D

Je ta ochutnávka povinná? Já punč nerad 8-)

Není,já ho taky nerad :-/ :-P,nic hned se jde na pivo a do tepla ;-) :-) 8-)

..čau komáre...s tou "sekeromotykou" nevím :-( ale já používám "tudle" ;-) byla trošku dražší,ale je výkonná i v tomto počasí(fakt se nenadřu) 8-)jukni do mejlíku

:-D :-D :-D ty norniku je pekne rezava, ale to nevadi, pujc mi ji prosimte na zimu, budu se o ni starat jako o vlastni ;-) :-D 8-)

Zdar,takže zítra v 18.00 budu čekat pod orlojem s detíkem a lopatkou v ruce :-D. Ještě malej odkaz na zajímavou hledačskou dovolenou http://rockyclub.sweb.cz/DJezero11.html

...no Zbyňku...myslím,že kdybys ji viděl....chtěl by si ji taky a nejen na zimu ;-) :-D jukni do mejlíku :-P

Pavle pošli mi taky mail. :-P

pekne sem se vcera zasmal na prvni fotce jsem tu sekeromotyku jeste hledal :-D, dnes jsem zase nevyrazil zahledat zhanel jsem mrazak na zabijacku, ale zitra rano razim do kokor pro sekeromotyku a pak na moje novy vytipovany misto v lese, pokazde bylo zatim me bloudeni po lesich z vetsi casti propadak, neco mi rika ze tomu bude zitra jinak ze za omrzliny a drinu bude sladka odmena v podobe stribrnacku :-P snad se bude dat kopat rozumne a novou sekeromotyku hned neznicim, nebo spis v te zurivosti pri dloubeni pokladu nezlomim toporo, tak zatim lovci a zitra vam napisu jak jsem dopadl ;-)

poperu se s osudem svym
stejne jak s pocasym krutym
budu se drat krovim dal
dokut ten dukat nevykutam
budu tam bloudit dnem i noci
dokud me nesezerou vlci
a jestli zahynu bidne v lese
tak mi tam loner kviti ponese

o:-) o:-) o:-) pro zbynu :-D :-D :-D
sem si troch uletel

Komáre úplně jsem oněměl :-O ,ještě že se dá klepat do klávesnice ;-) ;-) ;-)

vidite co ten abstak dela :-(, zbyno to ta tvoje veta, bidne zahynes v lese na me magicky zapusobila, mozna vam jeste neco slozim, ale po zitrejsim hledani nejdriv po 14 dnech, az bude abstak zase neunosnej a prijde rana z hury ktera mi da v momentu myslenku vyklepanou prostrednictvim klavesnice, poroucim se panove jdu si lehnout abych mel zitra silu vykopat ten poklad

Tak to jsem zvědavej jak ten Komár dopadl,jinak chvilka poezie super :-D

....škoda ,že dnes nepřijde.... :-( mohla být kulturní"vložka" ;-) 8-) hlavně,aby nebyla vložka sportovní...hledání zmrzlého komára :-( ono už tak v zimě najít komára je makačka 8-)

Hoši nechte si taky něco do hospody :-) ;-) :-D :-P 8-)

...letím makat ať to večer stihnu :-D :-D o:-)

ze samotnyho nebe az na nejhlubsi dno propasti kleslo moje sebevedomi uspesneho lovce, misto vypada zajimave, necekal jsem ze o 100 metru vis bude vic snehu plus napadyny listi me nepustili do hloubky takze 2 nabojnice, nejakej alobal a myslivec tod vse, ted si dam neco k jidlu a pak bud vyrazim na pole nebo se budu valet, alkoholu zdar :-P

vyrazim na druhou stec, slevuju ze stribrnaku aspon na komanc desetnik, jinak neusnu o:-) :-P :-D

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben