Opavsko - Ostravsko

Chlapi, je někdo od této strany? Prohledávali jste nějaké lokality, jako je např. Hrabyň? :-)

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von gelty 19.9.2010 19:48

ad mapy- nejvíce je používaná mapa http://kontaminace.cenia.cz je to letecká mapa z počátku padesátých let, taky podle ní hledám...a co se týče Hrabyně, myslím,že neznám detektoráře válkaře z Olomouckého a Moravskoslezského kraje (někteří i z jiných vzdálenějších krajů ),kterej by to tam nezkoušel projít....ale pořád se tam dá udajně najít ;-)...

No, já dnes zkoušel trochu projít tu Hrabyň a nějak sem měl problémy s klackem :-/ Pípal mi skoro pořád, ale nic jsem nevykopl...Jo, tak sem tam, sem narazil na kousek plechu a pak na jednu tankovou střelu a další kousek z nějaké střely, ale to je tak asi vše....takže asi to je už dost vyčištěné.... :-/

aha, no já přemýšlím, jestli se tam dá kromě střepin ještě něco vůbec najít...podle té zmiňované mapy jsou tam i bunkry, které jsou dnes pěkně zarostlé stromy, tak snad něco najdu...Není tu někdo z okolí, že bychom spojili zkušenosti a znalosti okolí? :-)

a podle té mapy sem toho tady na Opavsku moc nevyčetl....asi ta mapa bude lepší pro vnitrozemí, než tento okraj země :-P

Ahoj zitra by mi mel prijit detik tak by jsme to mohli zajit omrknout pokud budes mit zajem :-)

zdarec, tak co už ti došel? :-D

Ahoj chlape,proboha, proč všichni z okolí Ostravy pořád mluví o Hrabyni.Ta je už téměř dokonale vyluxovaná. Pokud chceš zažít ten pravý hledačský adrenalin ,zajdi se podívat do Polaneckého lesa.Lesíky v okolí Proskovic, louky za Proskovicema, tudy všude šla fronta.Sice nikde nezavadíš o stříbrňák,ale jinak se určitě nebudeš nudit... ;-)

díky za typ ;-) Mi o stříbrňáky moc nejde, já radši válku :-) Pokud mi to počasí dovolí, tak se tam o víkendu možná vypravím 8-)

Ahoj,nedávno jsem si koupil detik a vyrazil do Hrabyně.Byl to můj první výlet na hledání.Našel jsem ostrou munici do zbraní a plno střepu.Dokonce jsem vykopal kus ňákeho děla nebo něco podobného.Našel jsem i kulometné hnízdo,nebo to byl nákej zákop plnej náboju.Pokud je někdo z okolí,tak bych rád vyrazil snim.

Ahoj,zacinam s hledanim a budu se pohybovat nejvic prave v okoli Proskovic,Polanky a Staré Bělé. Daji se sehnat nejake blizsi informace o techto lokalitach,memuzu nic na netu najit.Kdybys byl tak hobny a moch mi neco napsat na mail mongoosepro@centrum.cz dikmoc

Včera s synem na tankové cestě u Hrabyně hrst ostrých z Tokareva :-)takže pořád tam toho je spusta ;-)

Ahoj, chtěl bych se poptat existuje v Ově nebo na severní Moravě půjčovna?

Děkuji ;-)

Zdravim rad bych se nekdy pridal na hledani ostrava a okoli jsem zacatecnik a rad bych se priucil.kontakt 337@seznam.cz

Vidím, že má tady Ostravsko slabé zastoupení :-) takže Ostrava a okolí, kdo má zájem o společné hledání pište na seddyfilip@seznam.cz domluvíme nějakou a půjdem hledat poklady... ;-)

Oprava na seddyfilip@gmail.com

Ostrava, Opava... nešel by někdo ve středu ráno na hledačku? Když tak filipovic007@seznam.cz ;-)

Zdar a sílu,chodí tu ještě někdo s detikem??

A sakra,to už tu vážně nikdo nechodí hledat?

Chodím 8-)

Ahoj všem prosím neznáte někdo tady na fóru kolegu pod názvem CYBORK ? Pokouším se o kontakt bohužel marně je z vesnice Pstruží od Bruntalu díky za jakékoliv info

No nevím, Pstruží u Bruntálu není, je to někde u Frýdku

No to nevím ale není to podstatné díky

Ahoj, někdo Ostrava/Havířov. Jsem nováček, auto mám.

ahoj, já jsem z Havířova. nejsem nováček a přibližovadlo mám taky (občas)
8-)

Někdo 8-9. 7 Ostravsko?

Jsem bez auta...

Ahoj někdo na společnou hledačku

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben