Policie se zaměřila na detektory kovů.

Dnes jsem na narazil na tento článek i s reportáží: "https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/469166-policie-se-zamerila-na-detektory-kovu-tento-konicek-vam-muze-poradne-zavarit,, co si o tom mám myslet? Takže teď je hledání bez archeologického povolení ilegální, i když nejste na archeologické lokalitě?

In der Kategorie Nicht klassifiziert, Erstellt von Bezvod 15.8.2022 13:06

Ben11: Sbírání klestí taky není samozřejmé, to taky někomu patří. A není to tak dávno, co se jeden ex estébák vztekal, že lidi ročně odnesou malin, borůvek a hub za miliony... Naštěstí ho vykopli dřív, než stačil vymyslet nějaký lesní eet :-D Jinak právo volného pohybu jako občan ČR máš automaticky, najdi si to v Ústavě. Takže pokud nemusím překonat překážku (plot, ohradník atd...), můžu si trajdat kde chci, klidně i s detektorem a lopatkou. Co není zakázáno, je povoleno ;-)

Přesně tak jak píšeš. A kdyby šlo do úzkých, tak hledat můžeš.....kopat třeba v lese podle lesního zákona nesmíš(narušuješ lesní půdní fond), ale to bysme museli narazit na nějakou ultra svini.
Takže základ, nečumět na Novu a ono to za chvíli vyšumí, když do toho nebude nikdo rejt. :-D


Zurück zum Chat

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben