Přátelský archeolog

Chtěl bych požádat zkušenější kolegy o kontakty na spřátelené archeology. Na koho se obrátit, když chci něco odevzdat, popř. koho zavolat k případnému pokladu:-)Ne se všemi se dá rozumně mluvit, např. u nás v Kroměříži je muzeum, ale tam není moc doporučováno chodit. Tak kdo má dobrou zkušenost, ať se podělí.

In der Kategorie Zusammenarbeit mit Archäologen, Erstellt von gonzo23 12.2.2011 19:50

V Kroměříži je to opravdu složité, sám jsem se tam dostal až na doporučení jiného archeologa. Poblíž mohu doporučit Zlín případně pokud by se jednalo o římské nálezy tak Archeologické centrum Olomouc. Když tak mi napiš na h.t.h@seznam.cz ;-)

Zdravím, reagujem na ponuku pre Zlín, Kroměříž a okolie. Muzeum regionu Valašsko (Vsetín, Valmez, Kelč a okolie) má nového archeológa (po viac ako ročnej pauze). Dohoda a spolupráca určite možná, až vítaná.

Ahoj, nevite nekdo prosim o archeologu okolo Benatek / Jizerou ?

Asi jo, písni mi do emailu, pošlu to kontakt :-D

na jakej email prosim - jeste se tu moc neorientuju ... :-)

jo aha :-) dik ...

Zdravím, nemá někdo kontakt na "hodného:-D " archeologa z Prahy? Našel jsem asi něco co bych neměl tak s tím nechci nikam lozit aby mi to přidělalo problémy.... :-(

Ahoj, to není prpblém, napiš mi kontakt na klub@lovecpokladu.cz

tak jsem napsal:-) díky

Máš to tam :)

Díky už jsem mu napsal.

Taky bych poprosil o nějaký kontakt z Ostravska pokud možno :-D zatim jsem na žádné archeo nenarazil hold nelozim kam nemam ale i tak v případě potřeby bych uvítal nějakeho vstřícného ostravaka nebo okolo kdyby se nahodou zadařilo a já kopl nějakou vyznamnější zeleninu :-D Zatim jsem si nasel toto http://www.npu.cz/pro-odborniky/pracoviste-npu/ ale nevim jaký mají přístup ostraváci . THX

Někdo kontakt na p. archeologa Zlínský kraj ? Děkuji

Pro Zlín p. Langová. Jana.Langova@muzeum-zlin.cz

Zdravim vsechny hledace, kontakt na rozumnyho archeologa v brne byste nekdo neměl? Nebo mam pripadny nalez zanest do Antroposu ? 🤔

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben