Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von Elmara 22.10.2012 19:04

prodám scope 3mxi s dobíjejícími baterkama s nabíječkou Sanyo 2700mah,všě koupeno 9.8.2012.Prodám zz 7000 kč,jdu do výkonějšího detíku 8-).Rosta

Ahoj co tam máš za sondu?

sonda koncentrická 8 palců,jo a je k ní aj kryt. také spone na uchycení k opasku a krat na povladače.

sorry,nasal sem to nějak blbě-správně je sonda 8" koncetrická,je k ní aj kryt,také spona na uchycení ovládacího boxu k opasku a kryt na box :-)

bezdrátová sluchátka Minelab ML 80 a WM 08 bezdrátový audio modul pro Equinox 600/800. Jednou vyzkoušené, nevyuziji. Rozbil se mi pes a veterinář mi předložil účet, co mi zhatil rozpočet. Proto tak nízká cena. Jsem na suchu � cena za komplet 3000,- mob: 792320156

bezdrátová sluchátka Minelab ML 80 a WM 08 bezdrátový audio modul pro Equinox 600/800. Jednou vyzkoušené, nevyuziji. Rozbil se mi pes a veterinář mi předložil účet, co mi zhatil rozpočet. Proto tak nízká cena. Jsem na suchu � cena za komplet 3000,- mob: 792320156

bezdrátová sluchátka Minelab ML 80 a WM 08 bezdrátový audio modul pro Equinox 600/800. Jednou vyzkoušené, nevyuziji. Rozbil se mi pes a veterinář mi předložil účet, co mi zhatil rozpočet. Proto tak nízká cena. Jsem na suchu � cena za komplet 3000,- mob: 792320156

Já myslím, že ještě alespoň 1-2x by to tu mohlo být.

Tesoro vaquero zakoupeno 13.7.2012 v Rudolci takže samozrejme i zaruka! Vaquero 12x10 + sonda detech S.E.F 30x25cm kryt zakl. sondy DVD v Čj a kryt boxu elektroniky.Detik malo použivany takze dobry stav.cena 10tis v připade zajmu - janfiser@seznam.cz

Prodám Teknetics omega 8000 pro 2 cívky + skoro nová hloubková cívka ultimáte cena 13 000 je vystavenej na aukru zájemci pište na blahdav@seznam.cz nebo přihazujte

Prodam Tesoro Tejon se sef 12x10. 1,5 roku stary,jako novy v zaruce. koupen zde na lovci. Jaky koli dotaz a foto zaslu na e-mail. Kontakt - Brus.milis@seznam.cz. cena : 11000,-

Zdar mas to jeste volny?

Prodám Tesoro Lobo ST,3 cívky,30*25 2D H.O.T.+koncentrika 23*20+2D widescan+kapsa pro nošení boxu na opasku,stáří detektoru 2 roky,Cena 11 000kč.Kontakt hopper81@seznam.cz

Dane ty jdeš vážně sbírat známky??? :-O :-O :-O ;-) :-D :-D
Do čeho se chystáš jít?

Prodám Tesoro Tejon 3 roky starý, cena 10 000 Kč. Kontakt jindra.nepovim@seznam.cz

Prodám Garrett Ace 250 se základní cívkou 6.5''x 9'' PROformance kupovaný tady na LP 13.7.2012. Cívka je s krytkou, která byla používána od začátku, čili bez škrábanců. Jinak kryt proti dešti a DVD od p. Mlejnského + originál z USA + 4 ks alkalických baterií Energizer. Cena: 4700,- kč. Na požádání zašlu fotky, email:yourneyman@seznam.cz

Je ještě volný ??? díky :-D

Ahoj, ano je ještě volný, pokud chceš vědět nějaké podrobnosti, tak se ozvi na email, ať tady nezasíráme vlákno. ;-)

Ahoj já bych měl volný taky ACE 250 se dvěma cívkami . Jedna základní a druhá S.E.F.30x25.
Rok starý zakoupený na LP. Přidám samozdřejmě kryt proti dešti a na sondách jsou také kryty.
Kdo byměl zájem tak pište na mofos33@seznam.cz

zdravim jeste ho mate?

Je ještě volný ? děkuji.

Detektor je již prodaný.

ahoj mas ještě toho gareta

Dobrý den, je ještě volný? Chtěla jsem vám napsat na email, ale hlásilo mi to chybu, že email neexistuje. Děkuji. :-)

prodám 3 měce starý detektor Tesoro ESII, koupený na Lovcích, málo chozený, jen na pláži.Cena 10000,-.
nycco@email.cz

Ahoj prodám sondu k detektoru Garret Ace 150,250,a Euro Ace 38X3O a civku základní.Obě jsou málo chozené funkční nepoškozené.Cena dohodou.qetapinum@seznam.cz ;-)

Ahoj kolikby si chtěl za vekou sondu 38x30,u mé mě odešel kabel těsně u civky tak koukám po jiné,díky Olda.

Ahoj mel bys jeste tu civku 38x30?

Prodávám Tesoro De Leon plus cívka S.E.F- od 1,-Kč viz Aukro

Koupil bych Garrett ace 150 nebo 250 do 3500.

Už máte ten přístroj ,začíná sezona!Pokud ne rozepíšu se ....Milan

Pište na email skarka.fi@seznam.cz

Jo a ještě musí fungovat.

:-D :-D

Prodám tyto dvě cívky TESORO: koncentrickou sondu 30cm*25cm + hloubkovou sondu 28 cm 2D Widescan. Obě dvě jsou ve stavu nových cívek, prakticky nepoužité, pouze odzkoušené. Na tu koncentriku je kryt cívky. Koncentriku prodávám za 2500,- a tu hloubkovou za 2000,- kč.
V případě zájmu, nebo pro fotky si pište na yourneyman@seznam.cz

No, chybí Ti tam informace, jestli to je na 4 nebo 5 ti piňáky. Čili na mikromaxy nebo hoty. To dvě déčko je kulatý? Zajímavý. Ať se daří, zdar.

Jedná se o 5- piňáky a to 2D je kulaté.

Tu koncentriku nabízím na aukru od koruny. http://aukro.cz/koncentr-sonda-30x25cm-na-detektor-kovu-tesoro-i2803726972.html

Prodám nepoužitou sondu Tesoro 22cm 2d widescan. cena 1200,-
x.ronda@seznam.cz

PRODÁM MINELAB X-TERRU 705 S CÍVKOU 7,5KHZ DD 27 CM NEBO VYMĚNÍM ZA STARÝ VOJENSKÝ KRÁMY

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben