Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von Elmara 22.10.2012 19:04

Pánové a dámy, zdravím vás,

prodávám svůj milovaný Equinox 600. 16. dubna 2018 kupován tady na webu. Chozen vždy pouze a jenom s originálním krytem na cívce. Původní cena 17 500 Kč, přenechám za 14 499 Kč - záleží na domluvě. :-)

Preferuji osobní předání - kdekoli 50 km od Mostu. Jsem dostupný jak tady přes inbox, tak na e-mailu L.Hamouz@seznam.cz anebo na čísle 774 236 510.

S pozdravem.

POZOR VAROVÁNÍ !!!!!
Dobrý den. Loni touto dobou jsem zakoupil použitý detektor Minelab Explorer SE z tohoto bazaru od člověka s přezdívkou Lampster na stránce 146. Jedná se o osobu Martin Pobiš z Valašského Meziříčí. Letos o prázdninách mi zavolal a poprosil, zda bych mu detektor nepůjčil, že mu nový ukradli a má domluvenou hledačku. Ochotně jsem mu jej zapůjčil a už jsem ho neviděl. Volal jsem na jeho telefon, sice slíbil že ho přiveze, ale nakonec zablokoval číslo.
Píšu sem proto, abych varoval ostatní před tímto člověkem, je možné, že to bude opakovat.
Pavko

Zdar. Je to síla, jenom pls piš tady ve vlákně. Ne na bazaru, přecijenom LP v tom nejede :)

Ok omlouvám se, jen jsem chtěl varovat kupující. Díky

Ahoj. Prodám Golden Mask GM4PRO WD 12, málo používaný. Vše funkční včetně bezdrátových sluchátek. Cena 6500,-. Dohoda jistá.

Prodáno. Děkuji.

Zdravím stále máte? Odkuď jste když tak sms na 734 160 630

Prodám Minelab Equinox 600 s hloubkovou cívkou 15x12 a bezdrátovými sluchátky. V záruce. Pouze Osobní předání Praha. 18.500.

MINELAB E-TRAC nepotřebné přebytky (používám 11" cívku):
Cívka WSS - 38x20 / cívka NEL SHARPSHOOTER "sniper" / AKU BLOK + nabíječka / sluchátka KOSS UR 30.
1900,- / 1900,- / 1000,- / 600,-
Pište do zprávy na LP (SZ)..
Děkuji

Dobrý den. Nabízím k prodeji moje LP Zero 2 s 30 cívkou a bezdrátovými sluchátky Golden Mask. Cena k jednání :)

Zdravím stále je k mání? Jaká je cena,Když tak sms 734160630

Ahoj...
Nemel by nekdo prebytecnou civku na detektor Nokta Velox One?28cm nebo 45x 39 za normalni peniz?Dekuji

Vyreno

Záruka do 21.5.2023 (od 21.5.2020)

Zdravím, nabízím k prodeji detektor gm4pro, zakoupený 28.10 2020 v Jílovém. Cívka 12´´, bezdrátová sluchátka, nabíječka k detektoru a sluchátkům.

Prodám Minelab Vanquish 540 + dohledávčka Minelab PRO-FIND 20 včetně krytu a pouzdra. Perfektní stav záruka, koupeno zde. Cena 8 500,- Kč Preferuji osobní odběr Brno.

už je to prodáno nebo stále k dispozici?

Dobrý den, je ještě na prodej? Jsem kousek od Brna. Standa

Dobry den, prodam malou civku V8 - 20x15 cm na Minelab Vanquish 340/440/540. Je jako nova.Cena 1700kč Dale prodam RNB Bateriovy pack pro Vanquishe. Kapacita 6000mAh, nabijeni pres USB-C. Nemusi se vydelavat z detektoru, kvuli nabiti. Cena 900kc. Info: mattee@centrum.cz

Dobrý den, koupím rnb baterii na Vanquish. Děkuji za odpověď Pavel 777 077 939

Kúpim po dohode... na cene minelab equinox 600/800, garrett seahunter mk II, minelab excalibur II, fisher cz21. ;-)

tak isto kto má na predaj nemo blu3 mam zaujem

Kúpim sluchátka ws4 na xp deus/orx.

Prodavam Fischer F75 je 3 roky starý chozen minimálně bez škrábanců a s krytem civky cena 10tisic

Prodám xp Deus v plný palbě sluchátka jednotek nabijecka 28 cívka stari 5 let cena 19 tis

Koupím dohledávačku XP - nabídněte...díky

Hoši, po X letech musím konstatovat, že mě koníček přešel. Snad se to někdy vrátí.... Prodá. Minelab E-Trac 2017 - cívka separační WSS (sakramentsky dobrá), Cívka hloubková NEL 38x20cm, nabíječka, aku blok a nefunkční původní 11" cívka (opraví zde na LP). 15 000,-. Osobní odběr a vyzkoušení sever Brno venkov. Přinejhorším doprava kurýrem.

Zero jelo k jinému pánovi ;-)

Prodám cívku 22 cm X35 na Deuse,půl roku stará,minimálně používaná,nevyužitá.Cena 5000,-Kč
mail : felicius@centrum.cz

Už jsem ho prodal. Neumím to vlákno vymazat.

shánim nox 600 prodává někdo ?

Stále aktuální?

Dobrý den.. k mání je stále, ale sháním detík za který ho vyměním. Jinak cena se sluchátkama je 6500. Možná sleva při osobním odběru.

Prodám Minelab Equinox 600 s hloubkovou cívkou 15x12 a bezdrátovými sluchátky. Záruka do 21.5.2023 (od 21.5.2020). Pouze Osobní předání Praha. 17t.

Prodám Nokta Impact, zakoupen na LP 1.3.2021. 100% stav, nepoškozen. Přidám stojánek, kryty proti špíně a dešti, sluchátka kabelová, kryt základní cívky a baterie. CENA: 9.999,- Kč Přešel jsem na EQ 800. Osobní předání Praha a okolí, tel: 603254561

Prodám kompletní set Minelab CTX 3030 profesional včetně velké cívky 17".
Cena 33 000,-
kramitch@seznam.cz

Prodám téměř nechozený Xterra 305 v původní sestavě, cena 3000,-.
Dále prodám dohledávačku Minelab PRO FIND 35, též minimálně používaná, cena 2000,-.
maksymov.tu@volny.cz

Děkuji za prostor. Detektor prodán, ještě je k dispozici dohledávačka Minelab PRO FIND 35, cena 2000,-.

Mám zájem.
phabrcetl@centrum.cz

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben