Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von Elmara 22.10.2012 19:04

Koupím sondu z Fisher f75 nabídky e-mailem pksg@seznam.cz děkuji

mám novou Mars Tiger, jednou použitou. Nechám za 2500kč

Díky chci tu originál

Neplánuje sa niekto zbaviť sluchatek ws4 z deusu? Pripadne jednotky z orxu za rozumnú cenu? ;-)

Citujem známeho ktorý chce predať tieto veci (v prípade záujmu prosím info do správy):
Predám: cievky pre detektory DETECH pracujúce na frekvenci 14kHz. Jedná sa o cievku Detech DD SEF 12x12 za 30.-euro alebo ekvivalent v Kč. A Detech Utimate 13 za 40.-euro. Na dobírku. Poštovné uhradím.

Predám Bounty Hunter Quick Draw Pro + cievka Nel Tornado 2D 30x33cm. Pár krát používaný detektor spolu s novou cievkou v záruke.
Set obsahuje prenosnú tašku, základnú cievku, dokúpenú cievku v hodnote 130€, slúchatká, dohľadávačka + náhradnú 9V baterku, všetko dokopy 270€.

Dôvod predaja je, že som kúpil iný detektor, tento mám aktuálne navyše a nevyužitý.
Pri rýchlom jednaní možná dohoda na cene.

Prodám Fisher F75 Ltd camo (CL a Boost režim) Použitý, plně funkční, mám k němu 3 cívky. Základní, která je lepená ale funkční, lze i ponořit bez problémů, pak malá bílá kulatá separační. Pak mám ještě uplně novou Mars Tiger, tu jsem použil jen jednou, přidám sluchátka garrett a dohledávačku (čína).

Detektor + základní + separační + sluchátka + dohledávačka 12 000kč , Tiger cívka 2600kč , Pokud by někdo zakoupil dokupy něco slevím.

Případně bych vyměnil za nějaký Analog, Tesoro Tejon, Cortes, GM4 atd. , mám ještě deuse tak další digitál nevyužiju. :-)

Ahoj,

Pro větší zájem prodávám i zde:

https://aukro.cz/skvely-detektor-kovu-fisher-f70-kvalitni-prislusenstvi-7012985327

Prodám detektor kovů Fisher F70. Jedná se o úplně nový kus!!! Tedy F70 novou téměř neseženete. Kdo se vyzná ví co je zač. Detektor je vhodný pro nováčky i zkušené hledače. Jednoduché nastavení. Přidám dohledavačku, návod i v češtině a kryt řídicí jednotky! Doprava či osobní předání možná po domluvě. Prodávám ač nerad z důvodu nedostatku času. Cena přepravy orientační mohu i dovézt na trase Budějovice-Tábor-Praha-Hradec Králové . pište pksg@seznam.cz

Zdravím, prodávám sondu coiltec 15´ na noxe, kupovaná vloni tady na lovci, ale nevím, jestli dohledám fakturu. Sonda naprosto v pořádku, lehce opotřebená. Cena je 4500,- , platba předem na účet, poštovné hradím.

S krytem.

Prodám Fisher F75 Ltd camo (CL a Boost režim) Použitý, plně funkční, mám k němu 3 cívky. Základní, která je lepená ale funkční, lze i ponořit bez problémů, pak malá bílá kulatá separační. Pak mám ještě uplně novou Mars Tiger, tu jsem použil jen jednou, přidám dohledávačku (čína).



Detektor + základní + separační + dohledávačka 11 000kč , Tiger cívka 2500kč , Pokud by někdo zakoupil dokupy něco slevím.

Případně bych vyměnil za nějaký Analog, Tesoro Tejon, Cortes, GM4 atd. , mám ještě deuse tak další digitál nevyužiju. :-)

Prodám nový Minelab X-Terra 505, nerozbalený. Výhra v soutěži Nález měsíce května.
Cena 7000, předání nejlépe osobně Praha, Plzeň.

sleva na 6500,-

Update - pro velký zájem sleva na 5500,- najde se někdo?

Predavam Garrett Sea Hunter MKII s 3x cievka ak by mal niekto zaujem viac na
https://elektro.bazos.cz/inzerat/154788529/predam-detektor-garrett-sea-hunter-mkii-3-cievky.php

Prodej : XP ORX s cívkou C35 28cm, nabíjecí set, originál krabice, faktura
Zakoupeno : 24.3.2022, pochopitelně ještě s dlouhou zárukou
Detektory kovů, Žitná, Praha
Pořizovací cena : 17 990,-

Nyní prodejní : 13 000,-!
Kamarád mě požádal, ať mu sem vložím inzerát, není na LP registrovaný. Mašina je jak nová, shodou okolností jsem s ní byl včera v terénu, vše OK.
Lokace : okr. Beroun
Jeho tel : 704 275 195
Podrobnosti nechť si případný zájemce domluví přímo s ním.

prodáno

Scháním vodotěsná sluchátka k Equinox 800 a případně i prosívací lopatku. Neprodává někdo? Díky

Čus válej jsem mi tu sluchátka minelab Koss že nechám za 400kc foto pošlu na Neil když by byl zájem

Ahoj všem . Koupil bych batoh xp 280. Děkuji

Zdravím, prodám tato sluchátka,málo chozená, Nokta Makro vodotěsná sluchátka pro Simplex+ / Anfibio / Kruzer / Gold Kruzer / TMD-101 a The Legend. Cena 1500,-Kč

sleva na 1000,-Kč

Zdravím, prodám hloubkovou cívku na noxe coiltek 15´ s krytem, koupená vloni zde na lovci, naprosto v pořádku, párkrát chozená. Cena 4000,- , poštovné na mě.

Zdravím, je cívka stále k dispozici?

Prodáno, dík za prostor.

Úprava ceny.

Prodám Fisher F75 Ltd camo (CL a Boost režim) Použitý, plně funkční, mám k němu 3 cívky. Základní, která je lepená ale funkční, lze i ponořit bez problémů, pak malá bílá kulatá separační. Pak mám ještě uplně novou Mars Tiger.



Detektor + základní + separační + 10 000kč , Tiger cívka 2000kč , Pokud by někdo zakoupil dokupy něco slevím.

Případně bych vyměnil za nějaký Analog od Tesora, Golden masku atd. , mám ještě Deuse tak další digitál nevyužiju. :-)

Starý analog Fischer 1236 by tě nezajímal? 8-)

Prodám MT-705
https://www.sbazar.cz/Ludwig.K/detail/174836187-detektor-kovu-mt-705

Oprava.
https://sport.bazos.cz/inzerat/155378687/detektor-mt-705.php

Nechcete někdo elektrolýzu na čištění železa?
Mám tu jednu s 12 Voltovým a 8mi Ampérovým zdrojem.
Železa už nečistím, protože sbírám na polích kolečka, tak ji už nepotřebuju.

Prodáno, děkuji za prostor.

Prodám Minelab CTX 3030 s 6", 11", 17" cívkou, detektor 3 roky starý, bez vad, součástí klasika, nabíječka, akumulátor, bateriovej box, bezdrátová jednotka, sluchátka Koss, návod, kabely. Cena k jednání 35K. Víc na 7*2*2*0*2*2*6*3*6* nebo tomasbrabi (@) seznam.cz

Prodám málo moc chozený Detektor kovů LP ZERO II 33 WS . Detektor+bezdrátové sluchátka+nabíječka. Přidám dohledávačku Nokta.Cena 6000 Kč. Foto a bližší info na mail.

Dobrý den všem.Nabízím k prodeji Equinox 600,zakoupen prosinec 2020 v Jílovém.Ve velmi dobrém stavu,málo chozený.K detektoru přidám nepoužitá bezdrátová sluchátka + druhé sluchátka s kabelem,dohledávačku Nokta + rýč.V případě zájmu mohu dovést Louny a okolí a Praha.Cena 16.000kč.

Také zdravím,měl bych zájem,klidně o víkendu na smluveném místě.Pokud nabídka platí,Pha je pro mne ideální.

Dobrý den.Bohužel jsem o víkendu mimo.Ale od pondělí by nebyl problém se domluvit na předání v Praze.

Rozumím,ozvu se tedy po neděli.

Dobrý den.Budete mít zájem o toho Noxe?Děkuji.

Čus Koupím nox ideál Teplice Ústí most díky za nabídky

Kluci, nemá někdo za solidní peníz E-Trac?

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben