Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von Elmara 22.10.2012 19:04

mohu vědět odkud jste: standac71@gmail.com

Vánoční sleva.
Tímto dávám vánoční slevu na jedinečný TESORO TEJON (viz výše - 16.10.). Nová cena 9.600 Kč.

Prodám Nokta Fors CoRe + 3x cívka

Komplet s krabicí, sluchátky, manuál, kryt proti dešti zánovní, vyměněn upínací pásek na suchý zip za silnější, stále folie na displeji jednotky, CD, základní cívka + Cívka Mars Discovery a Mars Sniper.

Zachovalý stav, vše funkční. Základní cívka s krytem, používána krátce pak dokoupena Discoverka 33 a separační elipsa. Káblík k rukojeti lehce problémový, ale je dán tak, aby vše bylo v pořádku (vynechával displej s ID a led světýlko). Základní cívka v pořádku, Sniperka v pořádku, Discoverka občas prozvuky, avšak při správném upnutí kabelu perfektně funkční.

Dokoupena druhá tyč k cívce, takže jsem měl velkou i separační cívku s tyčí a výměna byla otázka minuty. Dobře vyvážený detektor. Baterie alkalické přidám.

Nechtěl jsem ho dát pryč, ale byl jsem s ním tento rok 2x, mám ho jako záložní a je škoda, aby ležel ve skříni. Vše po záruce.

Inzerát, který mám zde na Mars Sniperku již tedy neplatí - sonda bude součástí tohoto kompletu.

Odešlu jako balík do ruky, případně kurýrem. Osobní předání okolo Havířova, Karviná možné, předvedu. Více info pošta nebo nejlépe pište na bernjan@seznam.cz

Cena za komplet Kč 7000,- plus případná doprava.

https://postimg.cc/gallery/YQvydJZ

Cenu snižuji na 5900,-

5500,- :-)

Prodáno. Děkuji.

Prodám Minelab GPX 5000...cena 59.000,-
odkaz: https://elektro.bazos.cz/inzerat/160365562/prodam-detektor-kovu-minelab-gpx-5000.php

Koupím Discovery cívku pro Gausse nemá někdo na prodej?

Koupím dohledávku XP MI 4 za rozumnou cenu . Odpověď prosím do obálky. Dík za nabídku🙂🐱

Ahoj. Poptávám DD cívku na C.SCOPE CS4. Rozhoduje cena. Může mít i vadný kabel.

Ahoj mám velkou cívku vadný kabel máš zájem.

Prodám 7palcovou cívku pro Mars Gauss. Nová jednou použitá.

Mám na predaj minelab equinox 800 spolu zo všetkými cievkami okrem coiltek 14x9. Spolu za cenu 30000CZK. Ešte v záruke top stav.

detektor predany ostali mi cievky...

Nabídnu sluchátka Golden Mask WS 106 - nevyužité , párkrát chozené , leží mi zbytečně v šuplíku

sluchátka bezdrátová za 800 kč ;-)

Prodám Equinox 800
v základu cívka 11' a bezdrátová sluchátka 15 000 Kč
nebo s dalšími cívkami Minelab kulatá 6' a Minelab ovál 15x12' za 20 000 Kč
vyzvednutí možné Strakonice a okolí, Písek, Praha
Pořízen u Lovecpokladů 2018
Zájemci volejte 603 362 832

Prodám Minelab Equinox 800,perfektní stav,karbonová teleskopická tyč se sklápěcí opěrkou+origo tyč,Sluchátka+modul,kryt jednotky.V záruce.Kupován květen 2022.Použit cca.10 vycházek.
Tel.608219600
Fotky na https://ostatni.bazos.cz/inzerat/163046369/detektor-kovu-minelab-equinox-800.php

Mám na predaj cievky pre equinox 600,700,800,900
minelab 6" 150€
Coiltek 10x5" 160€
Minelab 15"x12" 170€
Spolu 470€+ poštovné zdarma.

Prodám cívku pro Minelab Equinox originál Minelab 15x12" 2D (38x30cm).
Ve velmi dobrém stavu, v terénu byla jen asi 3x.
Cena 4 000,- Kč plus poštovné, osobní předání možné.

Snižuji cenu na 3 000,- + pošta.

Prodáno, děkuji za prostor.

Nabízím S.E.F Ultimate 33 cm 4 pin na Tesoro Lobo, Tejon, Vaquero a Cibola. Zánovní v krabici. Připadala mi neohrabaná, nesedla. Za 2100,- Nejlépe osobně, předání Praha, UL. TP.

Prodám Equinox 600
základní cívka 11'' a bezdrátová sluchátka ML 80.
cena 14500 Kč
vyzvednutí možné Chomutov a okolí nebo zašlu poštou
Zakoupen na Lovec pokladů 2020
Zájemci pište na email- scherpa@seznam.cz

Ahoj všem.
Dávám slevu na prodej nové, nepoužité dohledávačky Minelab Pro Find 35. U mě nemá uplatnění.
Nová cena 2.500 Kč.

Zdar, ještě je k mání? Kdy byla koupená? S fakturou? Fotky na email pls ... brus.milis@seznam.cz ;-)

Zdravím, nabízím XP ORX HF 22 cm RC + bezdrátová sluchátka WSAUDIO + dohledávačka XP MI-6 vše v záruce,záruka 5let kupované u detektory kovů cz vše je kompletní jak nové, koupil jsem to synovi a toho to nevzalo, byl tak max 8x v terénu za rok a a půl,já mám deus2 proto ho prodávám,,cena 17000kč. jsem z Přerova v případě zájmu rád předvedu, klidně půjčím na zkoušku,.

Ahoj. Na Tesoro silver umax sháním koncentrickou cívku 8” nebo RDS. Kdyby někomu doma ležela bez využití u mě by se ji líbilo ;-)

Koupil bych tejona nebo Lobo, když tak do zpráv

Ahoj,
nabízím Noxe 800 s "11" cívkou + dohledávačku Nokta pointer (mrkev) + power banku emos, to vše za
16 500kč.
Po Brně a okolí (do 50km) mohu i dovézt.
Více info/foto přes SZ.

Úprava ceny.
16 000 komplet.
15 000 bez sluchátek

Zdravím pokoupil bych Noktu Legend, kdyby se jí náhodou někdo zbavoval

Ahoj.Shaním sondu na XP Gmaxx/Adventis/Adx, (4.6Khz)Kdyby jste někdo měl tak napište prosím do zpráv. ;-)

Má někdo na prodej C.Scope cs3 mxi? Max 3 roky starý, Pište prosím do zpráv.

Zdravím Vás kolegové,
prodám cívku DEUS ORX X35 průměr 28. Málo chozená. Nevyužitá, koupená 2021. Cena 4 tis.

Včetně spodní tyče a uchycení. Snímky k dispozici.

Prodam minelab equinox 600 stáří 3 roky bezdrat sluchátka dobrý stav baterie drží akorát lepenou ouško a vystuha cena 12tis severní Čechy

Prodám 7palcovou cívku pro Mars Gauss. Nová jednou použitá.

Zdravím Vás kolegové,
Snižuji cenu - prodám cívku DEUS X35 průměr 28. Málo chozená. Nevyužitá, koupená 2021. Cena 3tis.
Včetně spodní tyče a uchycení. Snímky k dispozici.

Prodáno

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben