Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von Elmara 22.10.2012 19:04

http://aukro.cz/detektor-tesoro-euro-sabre-malo-pouzivany-i2951385336.html
Není to moje aukce.

Prodám sondu Whites 9" (23cm) jakou používají ostatní detektory kovů Whites řady Prizm a Coinmaster. :-) ... radex007@seznam.cz ;-)

Když tak za 500 kč :-)

Prodám Tesoro DeLeon s koncentrikou 23x20cm, krytem proti dešti a krytem sondy. Detektor koupen tady na Lovci 9.2.2011. Byl chozen půl sezony. Detektor je ve velmi dobrém stavu a je plně funkční. Původní cena 15000,-. Prodám za 8000,-. Důvodem prodeje je přechod na čistý analog. Informace a foto na emailu zdenek.strobl@seznam.cz

Prodám Jokr 007,velká cívka 27 cm,jde do slušné hloubky...Cena 5500.- kč.stáří 2 roky,/ne/chozený minimálně,důvod prodeje snižování stavu :-)).

Uvažuji o možném prodeji GM4 se sondou 10x9" 2D i skrytem cívky ,v záruce do 7/2014 (pův.cena 12900,-) ,zakoupený zde na lovcích a sluchátky Viking ( www.lovecpokladu.cz/prislusenstvi-viking/viking-stereo-sluchatka-126 ),které mám od vánoc a měl jsem je asi 3x v terénu,pak už zamrzlo!
Ještě nejsem plně rozhodnut,ale chci si koupit jiný stroj a 2 mít doma nechci.Pokud by měl někdo vážný zájem,ať mě písne tady,nebo na mejlíka maly.john@tiscali.cz a třeba mě moje rozhodnutí o prodeji usnadní.
Hezký den Honza

PS:....zakoupen loni v létě ( 7/2012) pro upřesnění

Tak to bych nedělal. Jakej stroj má nahradit GM4 ?

Jistý francouzský pracujicí na bezdrátovém přenosu:-)

To malyjohn:nestyď se :-Dtaky jsem po něm pokukoval,ale nakonec jsem si vzal GMP a rozhodně nelituju ;-)

Ja se nestydim...ta laska prisla z cisteho nebe...vcera jsem jeste nemel tuseni,ze bych se rozvedl s GM4...proste kdyz to zajiskri k jinemu detiku,neda se nic delat :-)

Viděl jsem test Deus vs. GM4 a u frantíka to taková hitparáda nebyla. U Hoppera to posun byl, když vzpomínám co měl za detík. Tím nemyslím Lobo ;-)

To Afars:No,před lobem jsem měl vaquero s H.O.T.kou,pak lobo a teď GMP.Dosahy tědlech měřících přístrojů jsou hodně podobné.Až bude většina zajimavých lokalit vyzobaná,přijde čas pulsáků,ale snad to nepůjde tak rychle,bo dávat kilo za GPXo se mě ještě nechce :-D

A myslíš si, že se někam posuneš krom toho že odstraníš kabel ? ;-)

Max k většímu pohodlí při hledání.....počítám,že přijdou o hloubku.Ještě se podívám po nějakém testu XP Deus vs. GM4

Jsem rád že to bereš s humorem :-Dtak ať Ti ta budoucí wifina dobře slouží :-D

Nazdárek...Vyměním Minelab x terra 50 se dvěma cívkami...Detík šlape jak má i když jsem druhý majitel...Je k tomu ještě malá sonda 17cm koncentrika...

Chlapi, kdyby někdo z vás sháněl kvalitní bundu na hledání, tak pustím bombera(leteckou bundu) zn. Alpha Industries, modrou, typ MA-1 s oranžovou podšívkou, v pěkném stavu, vel. XL, za 600 Kč.

odkaz zde:
http://obleceni.bazos.cz/inzerat/20988998/Prodam-bombera-zn-ALPHA-INDUSTRIES.php

kupim 2D cievku pre Minelab X-Terra 705 najlepsie 7,5 kHz väčších rozmerov
/viac ako 26cm,môže byť aj elipsa/ kontakt: pcnac@centrum.sk

Mám od teď na bazaru pobočky Lovce Pokladu DETEKTOR CENTRÁLA skoro nového Silvera SE a starší Quattro MP a NELku pro 4 pinové Tesoro a malou sondu FBS.

už ne,právě jsem toho silvera koupil,teda jestli jsem byl první 8-)

to Jelda: No je to tak, ráno jede poštou. To byl fofr.... Dostaneš kód na sledování zásilky. Do emajlu.

díky,já na něj koukal již včera 8-) a děkuji za rychlost,stejně ted bude doma,páč nemám hrabl na sníh :,-(

Ten sníh bude ve čtvrtek v nížinách pryč. Hned se pude ven....na vzduch.

To: litrfree
Nemohl bys hodit nastavení E-tracu na no forum?Já ho tam též hodim a můžem porovnávat,případně dolaďovat.

Záleží na tom nejen co hledáš, ale i kde hledáš. Něco by se snad dalo.

To není možny,tak ty máš konečně detektor. Pak dej vědět,až ho půjdeš provětrat ;-)

nazdar pane, že prej konečně detektor :-) a žlutý ďábel je šicí stroj ? :-)

no tak to budu muset vyrazit,ale já mám takovou smůlu že u nás napadna a bude sibiř 8-)

Takže když si vzal toho Silvera, jsou u nás na DC ještě na bazaru nově ty cívky a FBS.

silver dnes dorazil bez problémů,zitra razím 8-)

Chlapci, diskuzní vlákno je jinde ;-)

Tak jsem se rozhodl:
Prodám GM4,zakoupenou na LP v 7/2012 s menší civkou 10x9"a krytem cívky a krytem boxu elektroniky.Samozřejmostí je i instruktážní CD,záruční list.Detík je v záruce do 7/2014.K němu dám sluchátka Viking zakoupené taky na LP a přinesl mi je loni Ježíšek,takže jsou minimálně používaná.
Cena všeho 10tis.Kč + poštovné cca 200,-Kč a při osobním a rychlém odběru je cena 9tis.Kč bez sluchátek a 9500,-Kč se sluchátky.
Jinak detík je to super,za ty peníze co stál a co umí,se sám sobě divím,že ho prodávám,ale.....zamiloval jsem se do WIFI detektoru :-)
kontakt : maly.john@tiscali.cz , 775 613 241

Díky za zprávu, ať se daří.

Tak detík je prodaný a čeká se na WIFI det. :-)

Zdravím,poptávám detík Tesoro Compadre.....Děkuji za nabídky ;-)

Prodám detektor Minelab x terra 50 se dvěma koncentrickými cívkami jedna je standard a druhá je 17cm do zamořeného prostředí železem a odpadem...Popř s někým vyměním za jiný,nejlépe analog-třeba c.skope cs3,tesoro nebo tak něco...

Je ještě ta terka k mání? Pokud ano, pošli nějaké fotky, prosím, na yourneyman@seznam.cz Dík

Prodám minelab x-terra 705 se sondou 7.5kHz 26cm 2D, 6 měsíců starý,
viz: http://aukro.cz/detektor-kovu-minelab-x-terra-705-i2997565802.html

Prodáno

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben