Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von Elmara 22.10.2012 19:04

Koupím detektor kovu Fisher F75.Nabídněte
marku2011@seznam.cz

Koupím tesoro tejon, nebo c.scope cs6mxi, nabídky na yourneyman@seznam.cz Dík

PRODÁM LEGENDU FISCHER 1270 VE ŠPIČKOVÉM STAVU,PLNĚ FUNKČNÍ,JAK NOVÝ
pesxp@seznam.cz

Koupím větší cívku spider (27cm) na Fisher 1236

kakre [zavináč] centrum [tečka] cz

kakre@centrum.cz :-P o:-) o:-) :,-(

Ahoj,koupil bych detektor kovu Fisher F75 LTD.Nabídněte
email - milan2310@seznam.cz

Prodám x-terku 705 za 9t,chodí bez problémů,stav dobrý 8-)

Ahoj, mohl bys mi poslat na gurecky@email.cz nějaké fotky, měl bych o tu terku zájem.



Ahoj...zítra v podvečer pošlu 8-)

Zdravím, máš jej ještě? redflare.support@gmail.com

Ahoj, přenechám zánovní Tesoro EuroSabre ll...pořízení 8/2012, párkrát v terénu. 8000,-
Změna projektu. Info na artcom.p@seznam.cz

Koupim Tesoro Compadre nabo Garretta 150 popř. Teknetics Alfa 2000.
Dík za nabídky.. :-)

prodám zánovní Tesoro EuroSabreII koupený zde na lovcích v srpnu. Kryt el, kryt sondy. Chodil dohromady asi 10 hodin. Cena 7500,-. záručák a orig. balení, přidám nabíječku 9V bat. Spěchá.
nycco@email.cz

Nycco poslal jsem ti mail ohledně toho EuroSabre......ozvi se heckom@centrum.cz

Je na predaj T2 k tomu sluchatka s regulaciou na kazde ucho a pinpointer Fisher.Detektor chodi bez problemov prepinac reaguje na kazde prepnutie cena 580E kamos tuzi po E-tracku pri vaznom zaujme prideme ak bude kde hladat. moj mail djjmilan@azet.sk

Prodám Tesoro Tejón se základní koncentrikou. Víc pro případné zájemce na clansman74@seznam.cz

Zdař, cože, Ty chceš prodat "cooltovní detík"? A jakým jej chceš nahradit? :-P

No, netvrdím, že to není dobrý detektor, ale mě až zas tak kultovně nepřipadá. V každém případě jsem ho chtěl dlouho srovnat s GM4 no a když se mi konečně podařilo, tak pro mě je stále GM4 jednoznačný vítěz ;-)

Dříve se takto honoroval (nevím proč) třeba ES2. U určité zaslepené skupiny zde jsou tyto detíky "cooltovní", včetně - jak je vidět na tomto webu, i GM4. Kromě dosahu není na GM4 nic, co by mně zaujalo.V separaci i discriminaci mu dá můj fíša lehce na prdel. A je taky o půlku lehčí, než GM4, takže pro mně jasná volba. Ale, proti gustu a obchodní politice, žádný dišputát.
Litrfreeeeeeeee!!!! Zase "hajluju v Jeruzalému". Ale nemůžu si pomoct,.. :-P :-D :-)

Jakého fíšu chodíš? Mi GM4 prostě sedí a ta váha mi nedělá problém. Tesora jsem už zkoušel tři a nějak jsem se v nich neshlíd, což ale neznamená, že to nejsou dobré stroje. Subjektivní hodnocení je vždy trochu zavádějící.

GoldBug pro DP.

Ačkoliv mám rád analog tak ta Tvoje hůlka je mi z těch digitálních docela sympatická. A když jsem přemýšlel nad dalším klacekem k analogu, tak GoldBug pro DP byl favorit... Chtělo by to nějaké srovnání s Tejonem. Jak v posahu, tak v ostatních parametrech by mne to zajímalo...

Gringo
18.8.2017 11:55
Soldat bez hodnosti
;-) :-)

Tlačítko Reagovat jaksi nefunguje
Patří pod Fanulu a jeho příspěvek z 16.8

test tlačítka Reagovat

Zdravím, mě normálně funguje. Jaký máte prohlížeč? Tacud

Čau
Někdy mi funguje,někdy ne :-D

Test tlačítka

Nereaguje

a jaký máte prohlížeč?

Chrome

já taky, tak nevím. Pošlu to kolegovi přes web. Díky za upozornění. J

Jo v pohodě.Zkusím se ještě jednou odhlásit a přihlásit.Třeba to zabere :-)

Ještě jedna zkouška

A nic

napsala jsem Tomovi, mrkne na to. J

test 2

...Zajímavé. Elmara píše, že Tejon je z těchto dvou o chlup lepší.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben