Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von Elmara 22.10.2012 19:04

Zdravím a dovolím si nabídnout Minelab Equinox 600 kryt jednotky a základní cívka 11" s krytem + malá cívka 6" s krytem. Dále WM 08 bezdrátový audio modul + nabíječka + 2 x nabíjecí kabel, teleskopická tyč a původní přidám, krabice, 2x nová kšiltovka Minelab. Cenu za vše řekněme 14999Kč. Nejlépe osobní předání a to po domluvě Praha 9, Mělník, Stará Boleslav. Nějak to poslat taky nebude problém, jen vše opět po domluvě. No a je možná i případná výměna s vaším doplatkem, ale jedině za nové Zero II, co má už baterie Li-PO 3x2500mAh. Přeci jenom druhý detektor se doma stále bude hodit a stejně bych ho asi časem koupil. S Equinoxem už nechodím a u něho je velká škoda, aby zahálel. Piště přes SZ. Lovci pokladu děkuji za prostor. Pikec

Ok tak za 13999Kč o:-) A když někdo napíše a já podám info, tak pak prosím o odpověď kladnou či zápornou. ;-)

Vše za 12999Kč ;-)


Zurück zum Chat

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben