Prosba o radu a o pomoc

Zdravím pánové,potřeboval bych poradit s čištěním a zakonzervováním německých vyznamenání z 2 světové války.Potkal jsem u doktora jednu starší paní,dali jsme se do řeči a mě mezi řečí uklouzlo že se zajímám o válku.Paní mi nabídla ať k ní přijdu domů že mi něco ukáže.Udělala mi kafe,kecali jsme o válce,a pak mi řekla abych se podíval na hrnek od kafe na dno z vnější strany a ona tam byla říšská orlice a rok 1943.Sedl jsem si z toho na zadek,to jsem nikdy v životě neviděl.Ona mi potom ukázala že toho má mnohem víc,myslím porcelán z války,originální.Potom mě vzala k ní na půdu a ukázala mi dřevěnou bednu která byla na dolním rohu prožraná asi od myší že mi jí dá se vším co v ní je.A v té bedně byli 3 německé uniformy sežrané od myší ale byli na nich vyznamenání. Chtěl bych požádat jak je vyčistit do původního stavu a nějak zakonzervovat. Děkuju moc za rady.

In der Kategorie Reinigung und Fotografie, Erstellt von flyfish215 2.7.2019 15:55

Im Chat gibt es keinen Beitrag.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben