Slovensko

Nájdem tu nejakého kolegu zo Slovenska?

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von numb 26.5.2011 16:39

Pozdravujem pani som z RK ak niekde pojdete dajte vediet rad sa pripojim

Zdravím aj ja som z RK a hľadám niekoho do partie.Teraz odpočívam ale keď perinbaba vytriezvie vyrážam prevetrať kosačku.Ak chceš možme sa niekedy dohodnuť.

Chlapi, ja som z DK, rád sa pridám...:)

:-)

Za týden jedu na východ Slovenska mohl by nekdo doporučit lokality kam zajít? Nebo nekdo kdo se připojí? Tom .
8-)

Niekto z NR a okolia kto to este nevzdal?

Prečo to vzdávaš. Okolie NR super lokality. :-P

zahorie, je tu niekto?

Ahoj ja som zo Záhoria okres Senica. ž rok hladám nejakého kolegu.

Zdravim,
niekto z TT na spolocne hladanie?

ja som z Blatneho pri senci mal by som zaujem lebo chodim aj ja sam

dobrej nick. Co to znamená?

Něco jako vyhozený od skautů? ;-)

Ahoj našel jsem 5 h (Pětihaléř)rok 1923 jakou má cenu je pefektně zachovalí.

Niekto z východu niečo na výmenu????

Serus som zo Spiša očo maš zaujem ;-)

Caute je tu niekto z LC

cawes :-)som z VK, na jar by som to chcel roztočiť 8-) zatial sa iba rozhodujem, aký detektor :-D

Ahoj som z LC. Ozvy sa prosím na swork@zoznam.sk

dalsi kosican?

ktorym smerom, ja vychod, podobna vzdialenost

smer HU,ak chceš môžme dať spoločnu akciu

je ti niekto aj z BJ? ;-)

0918826437 zavolajte mi kto je z PO -BJ dík už by som sa rád pri hľadaní aj trocha porosprával. :-)

Je niekto zo Západného Slovenska Gbely,Šaštín a okolie...

Zdravim Vás je niekto zo Spiša_?

:-(

ak si to ešte nevzdal tak daj vedieť skford@centrum.sk

cavte slovaci je tu niekdo od ziliny ;-)

Ahooj) chodi sem este niekto???? :-/

zilina si tu

BB - NR kraj????? 8-)

JE TU NIEKTO ? :-O

Ahoj všem,
mám na Vás prosbu,k Vánocům jsem si koupil na svýho garetta cívku od detechu S.E.F 12x10 na doporučení p.Mlejnského,dneska jsem ji byl zkusit a jsem z toho nějak rozladěnej.Bylo mě řečeno,že detík bude stabilnější a dosahově bude na tom také lépe,ale jsem zklamanej,samej falešnej signál,neujdu ani metr aby to nepíplo,čistej signál jsem snad neměl žádnej.Zkoušel jsem hýbat s citlivostí z maxima dolů o 3 stupně níž a zpátky.Zkoušel jsem detík zresetovat(10 vteřin držet PWR).Vůbec nevím co s tím.Jsem z toho smutnej...může být cívka vadná nebo je to mnou a neumím s tím???
Při vzdušným testu se mě to taky moc nezdálo.Poraďte pokud víte prosím.S pozdravem Petr Hradec Králové :-/

Na tvojom mieste by som skusil zobrat obe cievky. Staru aj novu. Ja mam Ace a napriek tomu ze je to super pristroj, obcas su lokality kde sa nechyta (same falosne signaly, vacsinou to bol hrdzavy bordel alebo boli v okoli elektricke vedenia)
Prave preto by som skusil dat tu strau a ak by sa spravala OK, vymenil by som ju a skusil na tom istom mieste. Zacal by som s tymto.

skontroluj baterky jesi nejsou vyteklý,,kabel to může být,nebo bordel na sondě...prohlídni to
taky Petr Hradec KR. :D jinak s ACE em nemam zkušenosti..třeba to rozluštíš

Niekto z Trenčína alebo okolie ?

si priamo z TN? možme zajsť.. :-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben