Trutnov a okolí - KrálovéHradecký Kraj

Zdravím.. našel by se tady někdo na společné hledcí výpravy okolo Trutnovska, připadá mi že na Trutnovsku je mín hledačů než si myslím, díky za Info a nabídky na spolčné akce!:)
;-) o:-)

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von MuRRon 11.4.2011 11:06

No tak to si asi nejspíš jenom myslíš :-) :-) ;-)
Až se tam sejde sedm lidí na jednom poli tak si aspoň pokecáte 8-) 8-)

škoda, rád bych byl kdyby se někdo našel rád bych poznal další blázni co lítaj s detíkem po přírodě... o:-)

Odkud jsi?

Trutnováků je spousta.Co hledáš?

Ahoj, jsem v tomto oboru nový, tudíž zatím nejsem zaměřen na nějaké odvětví, i za blbý knoflík, kuli, neboli minci sem rád... ale rád bych poznal fajn lidi v tomto odvětví o:-)

Můžem dát někdy řeč,nebo hledat.Napiš na -davidbrouk@seznam.cz

Do Trutnova mám kousek,jezdím tam do práce.Ahoj Dobroději,jak zdravíčko? 8-)

ahoj jsem trutnovak a mam detektor fisher F5 najde se nekdo kdo ma stejny.A je ochotnej mi dat malou instruktaz jal stim
spravne pracovat....dik. :-)

Ahoj rád bych někdy zašel s někým hledat v nejbližším okolí Trutnova ,já osobně pár míst mám ale samotné ho mě to nebaví na 100% tak pokud by měl někdo zájem jít hledat ve dvou nebo více lidech se 17ti letým začátečníkem tak jsem na emailu prd230@seznam.cz :-)

PRO Tweety:ahoj rád tě vemu s kámosem ma výlet hledat muj email je:Martin.Dombai@seznam.cz tak písni.

pro yetan:Ahoj občas jezdím do Žaclíře za kámošem tak by jsme se mohly někdy sejít.....

kamoš taky hledá?můžem někdy pokecat,třeba u pivka....třeba i v Trutnově. 8-)

pivko bych dal,dej vědět..... 8-)

Nejsem z Trutnova, ale v létě pojedu na pár dní do jedný vesnice poblíž. Jestli se najde někdo, kdo rád plave a má silnej studniční magnet, tak mám tip na dobrej adrenalin. Jinak loni jsem tam byl na tři dny a hledačů jsem potkal 5 i když skoro pořád lilo. A nálezy super, Sudety jsou bohatý, u nás na Vysočině je to bída.

my jsme silní kluci, nás nemůže žádný déšť ohrozit tady na Trutnovsku!:) ;-) ;-) ;-)

A ani sníh... :-)

Magnet máš?

magnet mám 8-)

...a do jaképakto vesnice na Trutnovsku se chystáš???Můžem zajít na špacír...

Taky by mě zajímalo do které . ;-)Okolí Žacléře jsem párkrát navštívil, dlouholetý druh tchýně má v Lamperticích chalupu.Na nálezy z WWII je to tam , ale bída nebo jsem byl na špatném místě :-D

Ahoj yetan tak kdy dame to pivko.ozvi se. 8-)

Snad už brzo,dodělávám bydlení,už jen vymalovat,měsíc jsem nebyl hledat a mám z toho absták. 8-)

ahooj Yetan tak pristi tyden budu v ŽACLEŘI tak kdyz budes mit cas tak se múřem sejit...Martin.Dombai@seznam.cz

Ahoj mohamed tu,kdy jsi u nás?středa,čtvrtek mám denní.Případně se ozvi.Ahoj 8-)

aho yetan tak nam to nevislo kdy jsi psal tak jsem byl uz v žaclu tak a nebyl jsem na internetu.je tady na me mu email tak mi posli svuj at jse muzem domluvit na jindy...

Zdravim,
zitra jedu na par dnu k Trutnovu a asi budu mit trochu casu. Nechcete nekdo vyrazit? Pripadne hodte vzkaz na houbeless@email.cz a domluvime se.

Nekdo od Trutnova ci Dvora K.?? Na spolecnou hledacku:)

jsem ze Dvora a chodím skoro každý den ...

zdravím a nenajde sa tu niekto v okoli Nachodu , Dobrušky ????
tento víkend sa tam chystám za otcom aj s dvoma kamaratmi , boli by sme radi keby si aspon pokecáme s neakym Českým kolegom

inak moj email tosko13@gmail.com

zdravím všechny hledače historie......jsem začínající hledač - převážně okolí Trautenau tak pokud by se někdo našel na společnou hledačku,na pokec či radu kam zajít budu rád když se mi ozvete na email:

pepator188@gmail.com

Áve Já 8-)

bříza-6km od hk 8-),jinak olmík

Na Trutnovsku je detektorářů vic než dost :-D,i Poláci už zajíždějí do našich lovišť :-(

Hostinné zdraví ;-) 8-)

Je čas v Novém roce vyrazit na lov z nejakou hledackou:D Tak se ozvi...Dvůr Králové a okoli 8-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben