WHITES SPECTRA V3i - ČEDIČ.

Zdravím mrcasníky. Přestěhoval jsem se do Litoměřic a chybí mi tu pohodový parťák s hledačkou. Válka mne netáhne – spíše středověk. Pokud by byl někdo se Spectrou V3i byl bych rád – trápí mne všudypřítomný čedič a nervuju se s odladěním. Za radu jak vyladit ten zasraný čedič dám litrového Jägra – kdo Jägra nerad má smůla a zas smůlu s čedičem :-) Všem hodně zdaru – sezóna je tu ;-)

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von monte 18.3.2015 10:17

Já tady čediče nemám. Kde jsou blbý podmínky, zvedám Ground filter, dal bych to pro začátek na max.
K tomu bych přidal ve tvém případě i Hot rock, frekvenci asi upravit na nízkou. To mě napadá jako základ.
Taky bych nešťavil sensitivu s gainem ale nechal třeba obojí na polovině co normálně chodíš, gain klidně i míň.
Odlaďovat zem, zkusit offset.
Nevím jek v tomhle případě, ale pro uklidnění detíku vypínám v audiu VCO a další věci.
Pokud detíky, které popsal Kim to mají vyřešené, myslím ,že V3 to dá minimálně stejně.


Zurück zum Chat

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben