Žatec a okolí

Ahoj lidi,jsem absolutni zacatecnik....uz nekolik let se chystam koupit detik a obcas zkusit nekde v lese,nebo na poli stesti...ted,kdyz deti povyrostli,tak nastava pravy cas neco poridit...bohuzel budu muset poridit neco pro ne a neco pro sebe..nejsem profesional a asi ani nikdy nebudu,tak hledam neco hobby....v prve rade neco,s cim se da normalne hledat,ale zaroven to bude detik,s kterym budou hledat primarne moje deti...(11 a 8 let) aby je to chytlo..do prirody jezdime radi,tak jeste nejakou zabavu navic..casem bych poridil treba i neco pro sebe(zalezi na tom jak budou nase vylety probihat)...chtel bych se zeptat.je zde nekdo z okoli zatce,kdo vlastni nejaky levny detektor(Teknetics EuroTek,Minelab Go Find 22,Waldbeck Azteca....atd..neco v takoveto relaci jak cenove,tak kvalitativni) a s kym bych mohl jedno odpoledne vyrazit (nejlepe les..-.tam primarne s detmi budu hledat),abych videl,ze jestli koupim neco v takoveto hobby tride ze to bude mit smysl....
Jde mi o to,abych nekoupil detektor a nehledal jen treba do 5-10 cm hloubky....
Diky

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von shadow1974 6.3.2020 18:02

A omlouvam se za chyby...pisu z mobilu... :-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben