Zlínsko

Je tu někdo ze Zlína a okolí?

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von paulpol 7.7.2011 16:18

z Uherskobrodska. Někdo odtud?

Ja sem ze Záhorovic to je kousek. Hledam hl. valecne veci ale i jine... :-)

jo, kopeme mezi Brodem a Bojkovicama

Kousek od Bojkovic mám chalupu, je možná někdy společná akce?

malý problém je akorát čas

Mohl bych nekdy s vami vyrazit? Ja uz tady kolem zahorovic mam hodne projite z detektorem... :-)

jo v tvojem rajonu jsme byli také, nebyls na jaře u salaše ...?

ben06:jak dlouho už kopete?nemyslím ani tak v okolí UB ale celkově. já naživo ještě nekopal :-) takže bych se možná i rád zaučil

jedeme v tom 1/2 roku po začátcích s Garrettem 150 jsme si ještě pořídili ještě EUROace, ze začátku jsme kopali jen válku teď jdeme i po kolečkách

a kolik vás celkem kope? No já dnes budu objednávat pípák a ještě jsem dal na "detektory" jestli někdo ještě poradí a mám to seřazené od nej co bych chtěl, třeba taky dáš radu ;-) : C.Scope CS1MX, Tesoro Silver µMax, Teknetics Alpha 2000, Tesoro Compadre special edition a Whites Coinmaster

jsme 2 s tvojim výběrem ti moc neporadím asi bych doporučil C.Scope CS1MX

Jsem přímo ze Zlína ;-)

Můžem někam vyrazit.Jsem taky zlíňák.

kope se vám líp sólo nebo raději ve 2,3,4 nebo i více lidech? Když je vás víc, dorazíte na nějaké místo společně..a tam se pak rozprchnete každý jak chce (případně domluva pak přes vysílačky) nebo v tom máte nějaký systém?

Kroměříž?

Jsem přímo z Kroměříže :-)

Taky jsem z km.teprv zacinam.

Já jsem přímo z Kroměříže:-)

Holešov

Ty si nějaký nový holešovák ne? jak dlouho hledáš? :-)

to larsy: až tak novej zase ne.

napiš mi na larsy@seznam.cz a domluvíme nějaký pokec na poli :-)

kolem 13.8. by se mohla udělat nějaká společná hledačka

bojkovsko nikdo nic?

může být i Uherskobrodsko

Vizovice a okolí ? :-)

Přímo z Vizovic?Já Valašské Klobouky ;-)

Vidím, že vlákno už je nějaký ten pátek staré. Do Zlína to mám kousek když budete chtít něco podniknout. 8-)

Jsem ze Zlína. Můžeme se nějak zkontaktovat? Pošli mail. adresu na 739 656 893, chceš-li.

M. :-)

čaute chalani,nejde náhodou niekto zajtra hladať? Okolie štítná nd Vlárí-popov,Jestrábí,Rokytnice? Rád by som sa pridal ak by sa niekto našiel a ak by ma zobral so sebou ...:)

Já to tam mám jen pár kilometrů ale zítra jsem ve škole :-/.A co nálezy jsou tam nějaké? :-P

ešte som tam nebol tak neviem :) a dá sa niečo nájsť? lebo ja som kusok od hraníc ale mi tu nemáme doslova nič....tak chcem ísť skusiť na moravu...predsa je to kludnejšie hladanie,ked viem že ma nezavru :)

No já se tam taky někdy podívám! :-D Ale letos jsem už asi dokopal :-/

Prečo si už dokopal? Si dostal v škole 5? :)) som sa bol previezť ale to je všade zasiate a ked neviem kde ísť tak som toho nechal :( a domov s prázdnou nádržou :( ale niekedy možme skočiť spolu,ak by si ma kdesi zobral :) Zatial čus

Mám zánět v kolenu tak asi 14 dní budu bez kopání :-/.Akorát doufám, že aspoň budou Vánoce bez sněhu. :-D

ejha..tak nech sa skoro dáš dokopy.aj ja dufam,že nebude sneh ale tak mne sneh nevadí :D

sníh není zas takový problém :-D ale zmrzlá půda jo! :-D

Tak to je len povrch zmrzlý :) naostriť lopatku a neni problém :D

no to ani ne! :-DJá jsem hledal asi okolo 10.2.2012 a to nešlo ani krumpáčkem v lese!Byla to fakt hrůza :-D

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben