Katalog der Nachführdetektoren Minelab Pro Find

Kategorien: Minelab - Rezensionen und Tests , Metalldetektor Minelab Pro Find 25 , Sonderangebote, Neuheiten , Návody a katalogy pro detektory Minelab

Katalog der Pro Find Spurendetektoren in Čj frei herunterladbar im pdf-Format. Laden Sie den Katalog herunter, indem Sie auf das Bild oder hier auf den Link klicken: Katalog Pro Find 15 und 35.

Anleitung PRO-FIND 15/35

Frei downloadbar im pdf-Format. Die Anleitung ist in CZ und kann durch Anklicken des Bildes heruntergeladen werden.

Wie funktioniert das DIF?

 

 

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

Ahoj ! Tak si myslím, že v nabídkovém katalogu by u Technologie DIF (Detector Interference Free ),
mělo být asi napsáno : že výrazně snižuje rušení při práci s detektorem kovů, když je pinpointer
ZAPNUTÝ, nikoli vypnutý, protože, v tom případě detektor nemá co rušit. Snad kromě vedení a ohradníků. Pokud budu velmi blízko detektoru se ZAPNUTÝM pinpointerem, tak pak už snad ta nová technologie je potřebná. Co? Chyběnka malilinkatá se asi vloudila. :-) :-)

Už jsem objednal 35ku, mužu poprosit o info kdy asi tak bude naskladněna a distribuována?

Mildas -je to myšleno správně ,pipnointer odpojí po vypnutí svojí sondu aby se na sondu pinpointeru neindukovalo pole ze sondy detektoru.Což by mohlo při vysoké citlivosti ovlivňovat chovaní detektoru.

Technologie DIF od Minelabu výrazně snižuje rušení způsobené při práci s detektorem kovů, když je pinpointer vypnutý,odpojením magnetického pole sondy pinpointeru,což vede k následnému zastavení cirkulace elektrickych proudů.Tudíž technologie DIF eliminuje většinu falešných signálů.Což je především důležité pokud používáte citlivý a vysoce výkonný detektor kovů.

Dnes ještě přidáme do článku návod, který Alča akorát dokončuje. Co se týče naskladnění, datum stále nemáme. Pořád je to druhá polovina listopadu. :-)

Aha, tak to jsem zvědav, co bude dělat s Equinoxem třeba mrkvička od Garreta. Alespoň je to vysvětleno, jak to vlastně a kdy funguje. Promiň, Petře ! ;-) :-)

Čerstvá informace pro všechny co mají předobjednávky. Pinpointery Pro Find 35 a 15 tady budou 20. listopadu :-)

Trosku me mrzi ze nema krytku jako nokta,sem takovej rejpal,ze bych ten hrot oddelal,skoda no :/

Kdypak bude 35 znovu naskladněna? Diky.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben