Horší než nevybuchlá puma !!!

Tohle když najdete , tak to zakopejte ještě hlouběji a hlavně v žádném případě netahejte domů !!!

Tak jsem dnes po dvou měsících nehledání konečně vyrazil provětrat hlavu a detík. Napadlo mě prubnout novej plac .Pole které se teprve zaorává , ale polovina už je i podyskovaná a tak sem tam vletěl . Od začátku mi to nějak nešlo . Všude chodím v klidu DI2 a když chci hodně pohodu , tak DI3 , ale dnes mě jedno jediný políčko donutilo hodit SWT . Nikde jinde jsem ještě u nás nemusel. No to je jedno . Nějakej bordel sem tam pípl a tak sem na plano nechodil i když sem dneska šel na zlato . Pak sem si teda řekl, že je dobře , že žádnej gold nepadl, protože na zlato nemám licenci . Ale když už sem to balil a mířil k autu podél polňačky , tak mi vlezl pod cívku krásnej náhrdelník . Nikde punc, ale jinak jako novej . Radostně sem ho hodil do tobolky a dočampal k autu . adostně doma rozrazím dveře , opřu vercajk na místo a už se těším , jak to ukážu Peggy a udělám jí radost k narozkám . Tož to vysypu na stůl a řetízek pořádně umyji a nenápadně ho rozložím vedle . Sice je nějakej divnej a nechápu ten systém zapínání a tvaru , ale na takový věci su lempl ,takže doufám, že si s tím poradí Peggy jako správná ženská . Zavolám na ni, ať se de mrknout , co sem to dnes kopl a těším se na ten její výplesk až to uvidí . No výplesk to byl. Všeci co hledáte na takové nález bacha !!! Rozhodně se s tím nikde nechlubte , bo tam je kujva citlivá rozbuška a spolehlivě vás to bude přinejmenším bolet ! Pleskolo to jak sviňa ( ona Peggy míří dobře) a než sem se zformátoval, tak pré si mám rozmyslet , co jí odpovím , kde sem byl a co sem dělal . Nechápu to . Náhrdelník si mám narvat do pr..le , protože je pré na pi.u a tak já fakt nevím . Trojůhelník je +- 10cm a délka 50cm jedno rameno druhé 30cm a to silnější dalších 50 cm Vyzná se v tom někdo tady ? Třeba děvčata ? Já jen abych věděl , za co ta jeba a aby se ponaučili všichni a netahali si dom krom munice i náhrdelníky :-( ;-)
bezvětří a rovné pole s traktoristou
bezvětří a rovné pole s traktoristou
ještě pořád to pole s traktoristou
ještě pořád to pole s traktoristou
Tož sem to doma vyskládal
Tož sem to doma vyskládal
bližší fotka
bližší fotka
otočená fotka
otočená fotka
to sem nechal venku
to sem nechal venku
hen ten oný náhrdelník na pi.u !!!
hen ten oný náhrdelník na pi.u !!!
29 Stimmen
29 Stimmen

Kommentare

Jak je na levo to auto , tak on je na pravo 8-) :-D :-D ;-)

No taky to tak vidím, ten nesmysl nosila asi ňáká Matahari a nebo jiná otužilá přes pi.u 8-) :-( Ale kua vysvětluj doma , že celé den si lámeš nohy o hrudy a nemáš na ňáký chlupatý myšlenky ani pomyšlení, když se můžeš konečně pokochat krajinou a zobat bordel :,-( :,-( :,-( ;-)

:-D ;-)

Výborný příběh :-D :-D

Kdybych kua věděl co to je za nesmysl, tak to skovám k těm narozkám , ale boha jeho na toto su fakt blbej a nenapadlo by mě toto cpat kdesi do ,,čárky " o:-) :-D :-D

:-D :-D :-DTak to je fkt nález na 3,14ču.Akorát musí bejt oholená.Takže žádný chlupatý myšlenky.Kamarádka se do podobnýho bazmeku zamotala a tak sme museli stříhat a holit :-D :-D :-D ;-)

A kůůůrva :-O :-O :-O :-O :-D Tož teď nevím, esi bych si to vychutnal a nebo trpěl hrůzou , co všechno si vyslechnu o:-) :-D :-D :-D

řetízkový tangáče :-D :-D :-D :-D

Je vidět,že Delta je odborník a na to pole s traktoristou bych se klidně ještě někdy podíval :-D :-D :-D ;-)

;-)

že jo ? Já ho příště zas vyblésku ;-) :-D
ste kua slepí a houno vidíte :-P je tam v pravo na horizontu pole asi 5cm od oravého okraje . takovej malinkatej traktůreček s ještě menším traktorystou :-P :-D :-D ;-)

stejnak eště musím vysypat somradlo a dofotit zbytek bordela , tož tam zase dám toho traktoristu k tomu ;-) :-D

:-DNašel sem auto,pak traktor,ale traktoristu nevidím. :-D :-D :-D

dyk píšu , že je eště menší :-P je tam takovej malililinkatej , stačí pořádně čumět :-P :-D :-D :-D ;-)

Náhodou když odhlídnu od onoho pochybného šperku, tak tam vidím pár pěkných nálezů - třebas ta patnáctka by mě osobně určitě udělala radost a hledačku bych už jenom kvůli ní považoval určitě za úspěšnou !!! 8-)

Taky jsem na ní koukal,tu ještě nemám :-)

Tak jsem našel toho traktoristu,ale kua kde je ten traktor ??? :-P :-D :-D :-D ;-)

Pyrdo odpouštím ti to , bo ten traktor je v zelené a na rozdíl od traktoristu splývá s okolím :-P :-D :-D
Kluci ta patnáctka samozřejmě potěšila a zároveň druhá strana zasmutnila. Je úplně kropenatá ,sežraná a bez jedinýho náznaku ražby :,-( Ale je na druhou stranu důkazem , že ono pole by mohlo být hodně špatně prochozené a tudíž ještě může mile překvapit . Vzhledem k tomu , že sem to prošel jen jedním pásem tam a hned vedle zpět a trvalo mi to čtyři a půl hodiny , tak se tam dá chodit eště hodně dlouho. 8-) Sice podle stop tam někdo už kopal v pátek nebo sobotu , ale hodně málo . spíš víc nachodil a dokonce i půl metra od díry nechal hezkej dvouheler v deseti číslech ;-) No doufám, že už tam žádný náhrdelníky nebudou O:-) :-D

Patnáctku sem dal před 14 dňama v lese.Ale úplně mrtvou.Zatím moje první.A jak říkáš že si šel jen dva řádky,tak když vemeš jinej détík tak zas něco padne.A dost dlouho sem chodil jedno pole za městem který je prokopaný jak Ostrava a padly tři stříbrňáky,nekolik psích známek(takže nic malýho hrst halířů a knoflů(tam to byla zase extrémní droboť.)Spousta hledačů kope jen sylný a jasný signál a malýho prozvuku si nevšímaj.A taky příliš věří čísilkům.A i zapnutá vyšší diskriminace smaže spostu malých cílů. ;-) :-)Já už diskriminaci vůbec nezapínám a chodím jen na zvuk. ;-) :-)

Miro i já tak chodím, naučil sem se u zera hlavně poslouchat a u nokty teď na číslo mrknu jen tak pro kontrolu, když si nejsu jistej , ale stejně kopu podle sebe a né podle čísla . Že v tom řádku po sobě zase najdu sem si jistej na sto procent . Byl to takovej den hledací spíš jako průzkum bojem. Chtěl sem si to pole jen proklepnout , esi má cenu , takže jsem dělal i větší kroky a nedával cívku přes sebe a dost sem tedy vynechal. No a diskriminaci více méně taky nedávám. Chci slyšet každej hřebíček pod cívkou . Jen tuhle neděli sem musel prostě opravdu přepnout na jinej mód , protože tam snad vyváželi slévarenskej písek a nebo podobnej nesmysl , protože ten detík se ani při velkém ubrání citlivosti nezastavil a dál si kecal v kuse železný prozvuky co každých pět cm pohybu cívkou .

Jo to znám.Taky mám jedno takový pole.A pak je čtverec 30krát 30 cm,úplný ticho.To se pak nevěřícně vracím a polouchám ho. :-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D Jo tak to tam kousek taky byl divně tichej ;-) To sem zas brnkal o kanady esi mi neodešel detík ;-) :-D

super :-D

ne náhrdelník, ale nápi.ník

Hmmm , tož nemyslel sem , že by to bylo po turistce , kerá tam opomněla kalhotky , když si hrála na rusalku v ranní mlze o:-) Ale zase pokud tam byl někdo na fajnových hrátkách , tak zas nechápu tu zachovalost . Já osobně bych to nerozepl v klidu ani za světla , natož po tmě a při vypnutém horním mozku o:-) :-D :-D :-D

:-D :-D :-D ;-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben