Treasure Hunters' Chat

You might be interested: Forum on Metal Detectors and Searching

Posts are automatically deleted after 14 days and are ranked from the latest.

Number of posts in the chat: 74

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on the LovecPokladu.cz, sign up.

https://armadnizpravodaj.cz/historie/valecne-zlociny-usa-za-druhe-svetove-valky/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=587030&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=FG5QtiWsggy-202107231207&dop_id=12716298

špatný chat o:-)

Ahoj. Nevíte o nějaké kamenné prodejně detektorů v Ostravě nebo okolí? Na mapě vidím až v Prostějově a po prokliku na web to už asi ani není pravda 😄 Googlil jsem neúspěšně.

Brno

https://www.stoplusjednicka.cz/amaterska-lovkyne-pokladu-objevila-vikingskou-pokladnicku-se-stredovekymi-bitcoiny

Děkuji tímto zdejšímu servismanovi za rychlý servis a naprosto vstřícný přístup. Skvotr

Doktor se skupinou mediků jdou na vizitu.Vejdou do pokoje a vidí jak si pacient honí pod peřinou péro.Doktor taktně vyvede mediky ven a povídá"To je tady ovyklý problem-přetlak semene.Holt si pacienti musí občas takhle ulevit"
Vejdou do druhého pokoje,tam pacient ruce za hlavou a krásná sestřička mu poskytuje orální sex.Doktor se otočí ke studentům a ovídá "Stejný problém,jiná pojišťovna"

🤣🤣🤣👍 co to bylo za pojišťovnu? Ze bych přešel jinam... 😁😁😁

Vzájemná uspokojovací revírní pojišťovna

Mám vojenskou, tak se budu muset zeptat :-)

A VZP hradí jenom čisté prostěradlo. :-D :-D :-D

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/hledac-nasel-na-plzensku-lidske-kosti-40366524

V Jablonci n/n. chčije a chčije :,-(

Loner, vše nejlepší k svátku. A ostatním Lubošum taky.👍🍺🙉🙈🍻🥤🥃🥂🍾🍷💣🍗🏖🍰🎂🧁😁

Všechno nejlepší, hodně zdraví, nálezů a kaprů z Labe....... Apropo

Zdar, sou v Labi lubošové?

díky kluci 8-) ;-)
Dobyvatel se taky nějak odmlčel,jdu mu poslat sms :-D :-D

Přeji ti jenom tolik, aby ti stále stál kolík.
(lepší přání mě momentálně nenapadlo) :-D
Tak vše nejlepší k svátku, lonerku!

Ale Romanku já ti to teda písnu celý j7ak to má být...😁 Já ti přeji jenom tolik aby ti stál jako kolík když né jako kolík tak alespoň jako kornout aby se ti nikdy nehoh zlomit ani ohnout ;-) 8-) :-D :-P

Celou říkanku jsem neznal, hezký :-)

Též se přidávám hodně zdravíčka a hledačského štěstí :-P🐀🧁

Nazdraví ;-)

Srdečně zdravím všechny slušné hledačky a hledače . Hodně dlouho jsem zde nebyl, mám jeden skromnej dotaz . Co říkáte na to když detektorář napráská detektoráře kteří hledají na posledním neosetém poli aniž by se zeptal zda Ti dotiční spolupracují s muzeem .

Tak tohle je zákeřné u hledače bonzovat a kór když dobře ví , jaké jsou s tím někdy velké oplétačky.. Ani největšího nepřítele bych nenabonzoval, to bych mu rači pnojmatiky propichal a anténu ukroutil a volej vypustil 🤔

Taky nějak začínal a to v době hojnosti pochybuji že byl jiný to je na tom hnus velebnosti možná byl horší než dnes své zkušenosti dává teď tímto způsobem

Můžeš spolupracovat s kým chceš a jestli spolupracuješ tak by si mohl vědět něco o povolení majitele pozemku.Tak si akorát vlazl kopat někomu na pozemek a dotyčný byl majitel nebo věděl komu majitel vydal povolení.Jestli si měl povolení tak by jsi se asi neptal a bylo by vše v pohodě.

Ten co je prásknul ,policii nebyl majitel ale detektorář který jel kolem .

To bych mohl volat hodně často 8-)

Takže nebyl jsem to já ale píši za kolegy

Hnus kámo nikdy to neudělám to je můj názor a ti co to udělají jsou víte co to si tu můžem zrovna nasadit STB 8-)

páska PSVB by jim slušela

Ano, páska to byla žlutá. Dodneška znám jednoho, co ještě žije. Po 89tým jsem mu několik let chodil chcát přes braňku do dvora. :-O. Dodnes nechápu, co ta občanská policie (VB) měla za třídní povinost dávat lidem pocit strachu, že oni jsou komunisti :-(

A praskače bych zveřejnil jak koliv spravnej detektorař se poptá a dá se domluvit a hlavně ať není na archeu jinak vacugou 8-)

Takže již jsem napsal že je zde na Lovcích . Přezdívka Metkyks--Archeo Morávia Tomáš Merta

Ty jo tak to joo vlastní zkušenost též mám na TM před 8-9rokama mě taktéž nabonzoval cca.1km od nejbližší A.L.stälo mě to 2půlčaky rumu majiteli pozemku aby něco vysvětlil PČR a druhe abych se dozvěděl kdo.Že pak v rámci něčeho leze aji do vinic zachraňovat bez ničeho ten už na JM hledá tak max.na zachráných projektech s archeologi párkrát sem ho potkal po stavbách a nebo reportáž ČT ap.sám už asi nikde.Dělal takřka zájezdy 10-15lidí v rámci záchrany bez povolení na něj nemaj pifku ne jenom hledači ale i majitelé pozemku na místo dvouch tak jich je tam pak 10-20.

Nic neobvyklého.To je tam už naprosto běžnej kolorit-tohle kucí z AM dělaj ,protože jen oni můžou chodit. Ostatní maj sedět doma na prdeli a tleskat jim,jak jsou angažovaný.

Zajímavá zápletka :-D
To se jako ten práskač potkal s jinejma hledačema na poli a prasknul je?
A komu vlastně?

On jel kolem a hned je hlásil

Že by měl nějakou dohodu s úřadem čím víc řízení tím víc konta 8-)

Dva kolegové hledali na poli bylo to Jižní Morava . Jezdím kolem k svoji sestře a vídávám tam pravidelně hledače . Bylo to v dubnu jel jsem a na poli hledali tři hledači , vracel jsem se odpoledne a na témže poli hledali čtyři hledači . Doma jsem se od kamaráda dozvěděl že dva kolegové s kterými občas zahledáme jezdí k nám do lesa si zahledat Jsou to začátečníci cirka rok hledají .Na to pole přijeli ráno něco po osmé ani ne za půl hodin tam byla policie focení jak jich samotných tak detektory zápis jejich nacionálů , opustit pole , Následovalo předvolání do Brna na odbor kultury v dopise když se nedostaví pokuta až 4 mega Hošové z toho byli velice špatní .Přišlo předvolání tam uředníci vstřísní dostali i kávu vše si probrali jeden kolega předložil listinu o odevzdaných nálezech druhý zatím nic nenalezl ale sám říká staré artefakty do muzea dávat budu , Bylo s nimi správní řízení a to budou muset zaplatit Uředníci se divili proč ten dotyčný se jich nezeptal zda spolupracují a hned je naprášil Tam se také dozvěděli jméno kdo je udal . Je to ten co se prezentuje v Brněnských denících . Sedlák šel na mne s vidlemi , Každý chce nalézt zlatý Aurélius , ten který má logo zachranme na polích historii před zničením zemědělskou technikou -Na poli těch nálezů moc není tak u nás v lese občas něco padne . Jeden má trochu štěstí na nějaký artefakt a odevzdává nález co u nás nalezne ten druhý zatím jen v lese prakticky odpad.No a ten který je udal je i zde na Lovcích .


Back to chat

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Back to top