Agresivni majitel/severni cechy

Jedná se o o rozsáhlé pozemky luk,pastvin a polí lemující hlavní silnici na Liberec-podle majitele údajně od Zákup po Rynoltice.Na tomto místě jsme byli poprvé-louka je bez plotu,označení, posekaná bez balíků sena.Včera v podvecer jsme se na místě procházeli s detektorem,běhěm cca 30 min u našeho auta zastavily 3 další.Veškeré osazenstvo/mimo jedné která šla pěšky a natáčela na mobil/skočilo do jednoho auta a s dálkovými světly velkou rychlostí se rozjelo přímo na nás kdy auto zabrzdilo cca metr pred námi.Vystoupil/spíše vyběhl/z auta velmi agresivní člověk se řevem ,,to je můj pozemek vy zmrdi,táhněte odsud do píči,ještě jednou vás tu uvidím tak....atd.Odpovídali jsme slušně bez urážek a nadávek,zatímco vystoupili další 2 osoby a slovní útok na nás pokračoval celou cestu směrem k našemu autu.Mezi tím jsme míjeli paní/dokumentaristku/,která naprosto bezdůvodně se slovy ,,ty krávo,, se na mě vrhla div jsem neupadla.
CHceme tímto všechny upozornit ,aby v této lokalitě očekávali třeba podobnou situaci.Majitelé jsou opravdu velmi agresivní lidé s velkou slovní zásobou sprostých slov.To ,že během krátké chvíle kterou jsme na louce strávili a jejich rychlý příjezd 3 aut naznačuje možnost hlídacích kamer.To,že jedna osoba vše natáčela a ostatní se urputně snažili nás slovně vyprovokovat k útoku zase naznačuje,že je to účelové.Pokud se s nimi setkáte nenechte se vyprovokovat nebo se této lokalitě raději vyhněte.Lidi kde to žijem?

in category Unclassified, created by auris 13.9.2018 14:47

Ja osobne jsem zazil,obe varianty,slusne i vulgarni
Jak jste zde zminili,majitel ma nejspise spatnou zkusenost
Dokazi zatnout zuby i kdyz si mumlam nadavky
Ale kdyby me z metru nekdo rval do ksichtu,tak mu reknu ve stejnem slovniku at jde do pi...,ze se vzdalim,pokud by pokracoval slovni katr,jasny delo..


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top