Detektor kovů Fisher F11

Detektor kovů Fisher F11

in category Metal detectors, created by Elmara 15.8.2013 08:24

Ahoj hledatore sF11 chodim momentálňe prakticky denně a dá se to naposlouchat.ze začátku jsem taky kopal ty rezavé železa. prostě ty kovane rezavé pásoviny a oka řetězů se tak tváří.nesmiš se na to dívat jen z jednoho úhlu.prejížděj to i v jinych směrech a pokud si nejsi jisty stačí jednoduše přepnout na artefakt nekolikrat znovu prejed a slyšíš hned jestli to skáče do železa.Přepneš znovu na jewerly a jdes dal.kdyz to místo neni nejak extra zamořene bordelem a nepiska to co 10cm tak to nechavam na artefakt pořad.a používej pinpoint jednoduše drž zmacnute tlačítko a pomalu posouvej sondu nad místem nálezu jednoduše tím zjistíš jak je to asi velké pokud to bude maly predmet muzes zkusit kopnout ale pokud to bude hodne roztahane a ne hluboko je jasne ze je to nejaky velky kus železa,vetsinou nejake ulomky se zemedelske techniky kusy pluhu pásoviny řetězy a pod. Pokud nemáš v plánu stát se pravidelným zásobovačem sběrných surovin tak nekopej a jdi dal a kopej jen to co bude opravdu barva.ikdyz těch skrčenych alobal, víček od kořalky apod. Bude taky nejspíš dost ;-) :- :-D

Zdravím tě, děkuji za komentář. Po dlouhé době mám na hledání opět čas. Za tu dobu jsem si detektor již naposlouchal a s přesností poznám, co to může být. Nyní mě již limituje jen samotný nižší výkon detektoru. :-)

Jj je to tak do začátku už jsem ho poslal do světa a pořídil equinox 600 občas jdu místa co jsem měl s Fisherem několikrát prochozene a nox vždycky něco vyčmucha :-P


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top