Bruntálsko , Rýmařovsko.......

Zdravím, co takhle vyrazit na společné pípání ??? ;-)

in category Groups and joint searches, created by fat.man 14.9.2010 20:07

zatím jsem tady na Lovci nikoho z okolí nezaznamenal :-( ,najde se vůbec někdo?

čau jsem z Rýmařova 8-),

Nazdárek ;-), si se teda ozval brzo :-D :-D, zrovna když nám to pěkně zamrzá....né, v pohodě, dělám si srandu. Jsem rád, že jsi se ozval ;-), tak něco pověz,pokud to není tajný 8-) ....jsi válkař?, kolečkář?,nebo sbíráš vše? jakej détík máš?.....to jsem to na tebe vychrlil....ale kromě bráchy a "souseda" tady z dědiny nikoho v okolí neznám, kdo by chodil mrcasit,ani jsem nikdy nikoho nepotkal, tak jsem holt zvědavej ;-), pisni ju?

zdravím, jsem z Opavska, tak bychom se mohli někdy domluvit na akci do Krnova ;-)

Nazdárek,to není špatný nápad ;-) sejít se na půl cesty....jsi válkař, kolečkář nebo kopeš vše? já jsem spíš kolečkář, ale ne moc úspěšný :,-(, je to holt daný lokalitou, tady byl zatraceně chudej kraj :-/, takže vyrazit někam "dál" k většímu městu mě láká už dlouho...tak teda dík za nabídku a pisni ;-), můžem se domluvit už konkrétně, na některej víkend, pokud počasí dovolí....

P.S: Mám Fíšu F5 , obec Kleine Mohrau

zdarec, tak já sem začátečník, tak kopu skoro vše, ikdyž už po pár kusech střepin, plechovek a jiného odpadu si už vybírám....ale radši hledám válku :-D Je pravdou, že ta sev.morava je chudý kraj, tady něco najít je vážně kunšt.Jinak se můžem domluvit a vyrazit někam za pokladem, když ještě máme to sluníčko o:-)
P.S. Mám Prizmu IV o jsem z Ostravy (o víkendech v Opavsku)
ICQ: 207 007 639 ;-)

Už jsem myslel, že jsi to vzdal, dlouho jsi se neozval....I já jsem pořád začátečník ;-), detík mám cca 1/2 roku (toho Fíšu) jinak jsem chodil s MDčkem, teď s ním chodí brácha, tak můžem klidně vyrazit ve 3, pokud ti to nevadí...klidně i příští víkend, pokud tady nezapadnem sněhem :-D , ale znovu se opakuju, Krnovskou a Opavskou stranu moc neznám, tak to chce nějakej super typ ;-) ICQ nepoužívám, ale zkusím si ho nainstalovat, ať jsme v kontaktu, předpokládám, že na něj chodíš častěji než sem na lovce. Tak pisni, nebo se ozvu ja přes to ICQ ;-) zatím zdar

Mirek62-Zdarec,jsem Břidličné tak pokud budeš chtít tak mě kontaktu na meilu semby@seznam.cz,nebo na čísle 734867230 a domluvíme se.Zdar a hodně štěstí

Ahojte. Jsem z Uničova, ale teď bydlím v Libině (dolní) naši mají na Tvrdkově chatu, tak mě láká hledání kolem Rudy... Byl jsem zkušebně na pár desítek minut, ale jelikož mám prosečeno cca 4 hodiny dohromady, tak mi to moc nejde... je zde někdo, kdo by sem tam zašel na společné akce?

Ahoj , co jít někdy společně ? Jsem ze Zábřehu ....

Zdarec . Tady Rýmařov . :D ;-) :-D

ahoj nechodíte někdo náhodou po okolí rýžovat zlato jsem zařátečník rád bych se k někomu přodal p něco se přiučil ;-)

Ahojky všem, DjLaro - nejsi v rýmařovské drbně? Chodí ještě někdo v Ryu s detíkem?

Ano jsem z Rýmařova a jsem majitel a správce Rýmařovská drbna... ;-) :-)

Obnovení příspěvků, tak kolik nás tedy je z Rýmařovská?

Kdyby tu byl někdo z Břidličné a okolí dejte vědět. ;-)

Já se hlásím z Krnova. Jsem pevná, neotřesitelná naplavenina z Kolína :-D Miluju mince všeho druhu a detektoringu jsem vcelku propadl. Ještě něco? :-D

Zdarec všeci, jsem z Bruntálu a hledám mentory pro hledání. Rád bych s někým vyrazil na hledačku. ;-)

neni problem rad nekoho poznam

Zdravím jsem z václavova.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top