chomutov

nekdo z chomutova?

in category Groups and joint searches, created by bidllo 3.8.2012 16:59

Jsem 8 km od chomutova z Března

skype:bidllo2
email:mira.slusarcik@seznam.cz
na pokec

také z CHomutova - saawer@seznam.cz

ozvi se 720565856

Ahoj do března astro jezdím jsem z cv. Můžu se přidat na společné hledání

To jdeš hodně s křížkem po funuse o:-) :-D

to je super jsem lajk koupil jsem tesoro tiger shark a rad bych ho zkusil ale moc to neovladam
kam chodis na nechranice?

Zdar tak to ja znam tvyho brachu sasu.delam snim v sandviku...Na nechranice to je o nicem....Leda ze by jsi chtel kopat hacky a jine rybarske potreby...jezdil jsem spise na zriceniny....ale chci to zkusit kolem března..tam je prave bohata minulost.......jen najit ty mistecka..

Čus, jsem z Chomutova a občas s kámošem nebo sám zajdu něco pohledat v okolí. Měl by někdo zájem se domluvit na občasném společném hledání?

jsem z jirkova novacek ale ted jedu na dovču do konce mesice.
jedu do chorvatska a chci to tam pro pipat na plazi a v mori
jinak bych rad zasel i svami jestli budu moc

No tak si dovču užij a až dorazíš dom tak se ozvi, mail jsem tu už psal ;-)

mohu se přidat - ozvi se

Čau jsem z CV a určitě mě nedělá problém vyrazit na společnou hledačku, vše je jen na domluvě. To casio : taky makám v sandviku a Sašu taky znám a tebe asi taky ;-)

Tondo tak někam vyrazíme - už mám více času - čau

A jak se jmenujes a na jaky sichte delas... :-)

Ja delam na smene C

Já jsem směna A. Dnes máš noční no a já budu ráno střídat P. Strnada .

To Tonny69: OK, tak jestli máš Fb, tak si mě přidej a nějak se domluvíme (Petr Smítka).

To Tomberry : Fb nemám a nikdy mít nebudu. Můžem se domluvit i jinak můj mail Tondys69@seznam.cz

Zdar.takze delas na rovnacce.uz asi vim o koho jde....Mi ze sasou delame na lince N a O...

Jo jo odhalil jsi mě ;-)

zdar chlapáci, též z Chomutova a samotné pátrání mě již přestalo bavit, rád nych se domluvil na něčem společném. jaké stroje používáte?

Čau, já používám Fishera F5. Kdyžtak můj email je: smitkapetr@seznam.cz, tak mi napiš a můžem se domluvit. Zatim zdar.

Tesoro ES - saawer@seznam.cz

Přísečnice - chci vyrazit do okolí - saawer@seznam.cz

zítra bych rád vyrazil směr Fojtovice, bude tam správná parta lidí. Pokud by někdo chtěl jedu vozem z CV

zavolej a domluvíme - kde a jak směr Fojtovice

už jsme domluvený s kolegou mužeš se přidat 720565856

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top