Co s krustou? Rada k čištění.

Nazdar! Prosím chtěl bych znát váš názor, co se týče odstranění té krusty z mincí. Nalezené kousek , krusta téměř totožná. Zkoušel jsem týden ve špenátu - nic, lehký roztok kys.citronové - také nic. Ani lehké mechanické odstraňování nikam nevedlo. Všem děkuji za názory :)

in category Cleaning and photography, created by Zmikund 2.10.2022 11:47

Pardon, nedaří se mi nahrát fotky..

Tak zkus elektrolýzu. Po odstranění krusty minci stačí opláchnout vodou, osušit, ošetřit voskem a ohřát horkovzdušnou pistolí.

Ahoj mám to podobně :-)
Dnes dva 1 Krejcary 1812 a nějaké malé mince a krusta jak bejk.Vše kopané na loukách ono tu skoro nic jiného není než louky.Zkusil bych i ten Chelaton3, ale je to chemie ocet xy.
Nějaká měděná kola jsem měl rok ve Virginu a prd :-/.
Ještě jsem dnes ztratil opěrku k detektoru takže zítra dohledávačka detektoru.Tvl.to nevymysliš. :,-(

Ahoj já osobně měďaky mosaz kartáčkem , konzervace včelý vosk nebo krém na boty....
AG zubní pastou šounit mezi prsty a funguje to a do úplné čistoty chelaton....tím to dělá kolega...další varianta na stříbro je vařit 6 minut v pánvi voda s citronovou šťávou......až je najdu v krabici... mohu nafotit vyčištěné....no a lízou jsem to jen viděl na videu a funguje to .....na měďáky....

Pěknou celistvou patinu mívají jen z písčitých půd.
Řešením je, nechát na pařezech, pro někoho komu udělají radost.
Chelaton III. Na Cu je vražda. Možná ve spojení s jedovatým ! Dichromanem draselným, který by měl zabránit rozpouštění Cu. Nikdy jsem to netestoval.

A elektrolýza nic? Tím povolí všechno.

Zkusil jsem chelaton a ten vyžere oxidaci až na kov.U měďáků je tedy po patině, střibrňáky jsou pak stříbrné.
Elektrolýza je v pohodě, ale musí se pohlídat čas.
Většina měďáků je v háji jsou prostě sežrané a je skoro jedno kde hledám (louka,pole,les).
Sem tam se ale povede i slušný kousek.
Na slušný měďáky stačila trpělivost, teplá voda, mýdlo a kartáček na zuby.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top