Detektor kovů Fisher F2

Detektor kovů Fisher F2, se chová i v nepříznivých půdních podmínkách stabilně a má i slušné separační vlastnosti. Diskriminace pracuje spolehlivě a detektor je velice dobře vyvážený.

in category Metal detectors, created by Elmara 20.8.2010 14:43

Tak sem něco napište, mám ho krátce, proto nebudu dělat rozumy

Ahoj,mám Fíšu teprve od léta, ale jsem s ním spokojená.Pro běhání po lese je lehoučký a jako začátečník jsem s ním našla bez problémů i pár mincí(i malých halířků) docela uklizených v zemi.Mám z něj opravdu radost,separace dobrá,vůbec nelituji.Hlavně jsem původně chtěla Garetta 250, a teď jsem opravdu ráda,že jsem připlatila a mám domá Fíšu :o))Držím palce, ať si sednete a usměje se na vás štěstí,což všichni potřebujeme asi ze všeho nejvíc.. :o)

Díky za poznatky. Taky jsem zatím spokojený cca 2 měsíce, mám sice velkou cívku 28cm DD, což zvyšuje dosah, ale zároveň ve větších hloubkách kopu železo, i když ze začátku hlásí mnohem vodivější kovy. Doufám že to nefunguje i naopak, že by hlásil železo a v zemi by byl hezký dáreček (zatím jsem to nezaznamenal). Dosah má cca 35cm, jak na co a kde, což mi celkem stačí za ty peníze. Diskriminace se mi taky zatím zdá celkem přesná a váha pohodička (koukám že i pro ženy ;-) ). Tak ať to pípá, ale jen na správných flecích:)

Ahoj, koupil jsem pro partnerku starší F2. Původně jsem pro ni chtěl C-Scope CS1MX, protože sám mám Tesoro Silver a s digitálem nemám zkušenosti. Neudělal jsem chybu, je F2 dobrá (pro začátečnici) ???

Ahoj, koupil jsem pro partnerku starší F2. Původně jsem pro ni chtěl C-Scope CS1MX, protože sám mám Tesoro Silver a s digitálem nemám zkušenosti. Neudělal jsem chybu, je F2 dobrá (pro začátečnici) ???

F2 není špatný detektor a pokud si pujde zahledat jednou za měsíc, tak jak to u holek většinou bývá, chybu jsi určitě neudělal :-)

Mam F2Plus neřikam,že za ty penize je špatny ale někdy se mi zda že se zblaznil.Tolik propipu a někdy začne řvat jak pominuty.Ale jak kdy.Někdy v pohodě a někdy bych ho nejraději zlomil napul hlavně když člověk nehleda sam.Toť moje skušenost.Možna,že dělam něco špatně-nevim,možna mi poradite.Zatim

zdravim ta stanik...toto sa robilo pri mojom discovery 3300 (co je detektor totozny s F2) nastavenim citlivosti a hlavne ground balance (neviem,ako sa to vola pri F2 ale asi rovnako) tento problem vymizne (pozri si manual,pre spravne nastavenie) dalej je dolezite kde hladas,ak su blizko vodice vysokeho napatia,generatory,vesmirne lode a podobne,tak zvykne blaznit....ja osobne mam s nim problemy vo vysokej mokrej trave,neviete nieco k tomuto? znizenie citlivosti na minimalnu hodnotu sa tento problem vytrati,ale takisto sa zalostne znizi dosah cievky

Minuly týden v neděli jsem byl v -5 vyzkoušet jak se bude chovat F2.Doma jsem obalil elektroniku hadrama a vyrazil. K memu překvapeni se detik choval tak vyvaženě,že jsem nevěřil a to minule ve sněhu spival při každem pohybu.Ono je třeba testovat v Americe je asi jine podnebi.Ještě se musime hodně učit,hodně učit.Zdravim Stanik

zdravím, prodám použitou a 100% funkční cívku 28DD na Fisher F2 nebo F4, omylem jsem ji jako použitou koupil na F5 se kterým nespolupracuje dobře, kvůli odlišné frekvenci :-/ , bude-li mít někdo zájem, kontaktujte mne prosím na fat.man@seznam.cz

Kritika se nebere!

F2 pro ženskou úplně super detík. Jednoduchý, citlivý, lehký, stabilní. Dosah trochu slabší (tak 18-20cm), ale stejně bych 30cm nekopala, takže naprostá spokojenost. Našel mi už dost koleček. :-)

Tak hlavně ať se daří :-D

Zdravím, nedávno jsem přes portál aukro zakoupil tento stroj. Při prvním zapnutí se mi ihned vypnul, poté blbnul a vypínal se dál, vyměnil jsem baterky, ale pořád nefungoval. Napsal jsem původnímu majiteli a ten psal, že před odesláním bylo vše ok, tak jsem zkusil opět nové baterie a ejhle, hodinu jsem běhal po lese a vše fungovalo. Proto se chci zeptat, jaké baterie jsou do tohoto detektoru asi nejlepší? Dále bych se chtěl zeptat, jestli je dobré používat sluchátka ( proč a jaké) + mi doporučte nějaký vhodný nástroj na vykopávání předmětů.. Předem díky moc :))

Ahoj,F2 jsem měl taky a co jse týče baterek kup si energizer a máš pokoj-uvidíš sám jak pošlape. ;-)

Baterie mohla být v obchodě dlouho , stává se to když pohyb tohoto zboží je malý a dlouho ležící baterie pak nejsou ve stavu , v jakém mají být , už se to tady taky řešilo.Mnozí , co chodí často , používají nabíjecí aby nemuseli stále dokola kupovat baterie , jiní se přiklánějí k alkalickým baterkám.Osobně jsem koupil loni v akci dvě baterky za malý peníz a šlapaly dlouho. Běžně používám nabíjecí a taky se najde kus , který zdaleka nesplní počet deklarovaných nabytí a odejde po zhruba třetinové době , ale i tak se vyplatí. Nástroj na kopání si musíš zvolit sám , buď ho okoukáš u nějakého hledače a nebo si vybereš z nabízených na Lovci pokladu a někdo to řeší vlastní výrobou , nebo úpravou zakoupeného nářadí.Je to vlastně takové hledání toho co ti bude vyhovat.Tak hledej, hledači a určitě najdeš. :-)

Omluva za hrubku -nikoli nabytí, ale nabití baterie , ale té baterce je to asi jedno. :-O

Zdravím všechny,V prosinci jsem si koupil F 2 DD. Našel jsem vcelku dost věcí.Ale začal jsem přemýšlet,že bych si koupil 75.Myslíte,že bude velký rozdíl v nalezených věcech ? Neříkam,že F 2 je špatná. Ale chtěl bych se posunout kapek dál i v nalezených věcech.Proto bych Vás prosil o radu.Díky všem

Jde o to kde budeš hledat...a co budeš hledat - někde je F2 plně dostačující mašinka, na válku ok ,čistší les atd , jinde se doslova ukopeš k smrti... F75 je na tom se separací podstatně lépe,je rychlejší a za hrčitých podmínek se dá dostat opravdu hluboko...za předpokladu toho správného nastavení pro dané místo. s rušením je to obdobné -_:ohradníky,letadla,železniční vedení atd tam umí I F75 zahrát pořádnou discotéku 8-)ale to neřeš -to zvládá i ,zázračný,Deus v cenové relaci o deset tisíc jinde....

Zdravím, jaké je podle vás nejlepší nastavení F75.

Zdravím vás právě si chci koupit nějaký detektor a ro zhoduji se právě mezi Fisher F2 a Whites CoinmasterPro, který by jste mi poradili?

Ja zacinal s F2 a byl sem sni nadmiru spokojeny ani sem tolik necekal od meho prvniho detiku ;-)

Zdravim,nema někdo skušenosti s cívkou NEL na F2.Dík

Pro začátky příjemný detík ..troufám si po určitých zkušenostech tvrdit že v této cenové hladině jeden z nejlepších,zapnu a jdu, neladím ,čitelný display,lehký, skvěle umístěné tlačítko dohledávání,pimpoint,nvíc pimpoint je zde velice přesný, se stabilní a čitelnou odezvou ,,, pouze základní koncentr cívku doporučuji obmněnit za 2D cívku.-pokud nechodíte pouze v suchu.... Základní cívky netěsní a trpí na prozvuky -mokrá tráva,listí atd, navíc získáte podstatně větší pokrytí -ale ne hloubku, jak na jistém jiném chatu někdo tvrdil :-D bez problému kopnete za ideálních podmínek kaspl z patrony a jinou maličkou barvu za předpokladu absence jakéhokoli železa!ale s tím mají problém všechny ,levné digi detektory. Pak už jen sáhnout hlouběji do kapsáře-nutno podotknout do svého-ne babiččina :-D

Zdarec lovci.Mám taky F2+ a poslední dobou se mi nějak pobláznil.Jaký koliv prudší pohyb nebo brnknutí o stéblo a řve jek pominutý.Kolega mi říkal že je možný že je to navlhlý anebo už sonda dosloužila.tak nevím co s tím.pls o radu.Díky

Pavel76.Jestli maš kryt na cívku tak ji pořadně s civkou opucuj.Pak do krytu natlač neutralni silikon na akvaria a zatlač do toho cívku jen jak to jde.Tim by měla byt civka vodotěsna. Dělalo mi totež a teď je to o hodně lepši! Teď jse skusil celou civku i s krytem přelakovat ale nemam to odzkoušene co to uděla!

Pavel76.Tak jsem byl dneska a absolutni pohoda! Bez propipu a to jsem měl ten samej problem co ty.Jo civka je problem

Můžete prosím poradit co byste si vybrali? Garret Ace 250 nebo fisher F2? a z jakeho duvodu? děkuji za rady :-)

Mám F2 už docela dlouho, špatný detektor to podle mě není, akorát je problém v základní malé cívce, ta je na dvě věci...Koupil jsem asi před třemi měsíci na lovci v jílovém velkou Detech S.E.F 30x25 a je to velký rozdíl - díky za doporučení. Chodím s kámošema, oba mají xp - deus a goldmax a občas zkouším přejíždět po nich signály a malá cívka v hodně případech si ani nepípla,bylo to pro ni hluboko.Teď s velkou se mi ještě nestalo, abych signál po nich neměl a taky nálezy šly opravdu rapidně nahoru.Vím,že předtím jsem spoustu nálezů přešel a jen koukal co kamarádi ze země tahaj a já nic......Tak pokud chcete něco fakt začít nacházet a opravdu je co,tak investujte do cívky -škoda že už jsem to neudělal dávno :-P

tomhorn:Jak si vyřešil konektor.Ty nove civky maji šroubovaci konektory a F2 starši zasouvaci.Je to velky problem to přepajet?Dík

jo taky jsem měl zasouvací,udělali mě to v ceně to přepojení a trvalo to asi týden , bylo mi zděleno že to dělaj často , tak to zase takový problém nebude.....zastav se v jílovém a uvidíš,fakt to stojí za to. :-D

Jo Jilove je od Ostravy trochu daleko!Ja už loni o tomto uvažoval, ale toto byl pro mě problem,ktery jsem nevyřešil.

Zdravím,chci se optat,mám možnost koupit F70,neni poruchový a dosah?měl sem Gareta ace250.

prodam F2 + DETECH 33cm Ultimate detik 1 rok starý cívka 3 mesice stara, kryt proti dešti nepoužitý, přidám skládací lopatku vč. pouzdra.samozřejmě 20 cm základní cívka koncentrika. Cena kompletu 8500,-kč

Dobrý den nemá někdo návod na F2 a na prodej cívku F4

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top