Detektor kovů Garrett Infinium LS

Zkušenosti s detektorem kovů Garrett Infinium LS,

in category Metal detectors, created by Elmara 20.8.2010 16:47

Tenhle detektor se od ostatních docela odlišuje - PI s diskriminací. Na rozdíl od Sea Huntera II není určen primárně k lovu v moři, ale je míněn jako univerzální. Uživatelé z USA a Austrálie hlásí nálezy 0.3 gramové zlaté nugety (možná trochu přehnané). Zajímaly by mě docela dosahy a jak se s ním hledá.

To kremator: detektor jsem kdysi testoval. Podle mě je především do vody, mašinka je na souši hodně těžká a diskriminace je jak tomu je u většiny PI detektorů horší. Pokud tak nechodíš do vody, asi to nemá smysl :-)

Do vody bych s ním právě chtěl - do hloubky zhruba po pás a na šnorchlování. Většinu času bych s ním ale trávil na mokrém písku na pláži. Horší diskriminace by mi nevadila, na pláži stejně kopu všechno.

Jak je na tom s dosahem? V podstatě by mi na tohle měl stačit AT Pro (s vodotěsnými sluchátky na šnorchlování) nebo Sea Hunter.

Vzal bych Atčko, je na tom s dosahem výrazně lépe ;-)

Jestli má AT větší dosah, tak není moc co řešit, díky za info.

Čau. Mě Minelab taky bez problémů. ;-)
Ze zimy do tepla a opačně postupně. I když nemám obavy,tak opatrnosti není nikdy dost.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top