Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

in category Metal detectors, created by Elmara 3.6.2014 23:17

Protože tam ti nic kloudného neřekne - v místnosti je řada rušení. Testuj a zkoušej vždy venku.

Tak to gratuluji ;-)

Zdravim lovce. Může někdo porovnat Tesoro Silver u Max 12DD vs.Zero 30? Myslim kromě toho že je Zero dvouton. Děkuji za případný info.

Dosahem je Zero o kousek hlubší, jinak pojetím detektory podobné ;-)

Děkuji pane nadvládní :-)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to s nabíjením akumulátoru, když chodím jednou za týden na cca. 6 hodin. Můžu následující týden vyrazit bez obav, že detektor nevydrží? Nechci ho nabíjet, když není úplně vyštavenej a tím si oddělat předčasně akumulátor, ale zároveň nechci někde jen čubrnět na přírodu. Děkuji za odpověd. Zero

Nabíjím asi po 15h.V pátek nabiju baterku,sobotu nedělu chodím a další sobotu a večer dám nabít abych měl jistotu na neděli.Pokud chodíš jen jeden den v týdnu tak ti nabitej vydrží skoro mesíc.

Jo, tak to je dobrý, že to má takovou výdrž, děkuju ti za info. Detektor je jinak fajn, bere fakt hluboko. Ještě se s ním učím, abych ho měl dokonale v ruce, ale bude mi to naposlouchání ještě chvilku trvat.

Chodím tak 4 hodiny v neděli a nabijím po těch čtyrech nedělích . Ještě mi to ani nebliklo, že by docházela baterka ;-)

Já jsem j pořád nabíjel t. baterie z Lidlu v ACE 250 a vždycky mi to vyplivlo po jednom hledání, :-)

alkalické z lidlu jsou osvědčené,klidně 20hod.provozu ;-)

souhlas ,ty vydržijou asi nejvíc 8-)

Musíš vzít ty alkalický , ne dobíjecí :-D
Ty nabíjecí tak dobrý nejsou o:-) 8-)

Zdravím,tak jsem včera objednal Zero 30 ,jsem začátečník tak asi dobrá volba néé?

jóóó :-D

Dnes mi došlo tak to skusím složit a přečíst co se stím kde nedělá o:-)

Čau,už ho mám skoro týden a funguje,kdo hledá najde :-)

Ještě mám jeden takovej blbej dotaz......můžu chodit s detektorem do vody a řekněme potopit cívku do 60cm aniž bych mu ublížil? Jednotku samo potápět nehodlám ;-)

Dokud nelupneš do cívky díru , tak problém není ;-)

Můžeš

Jo, tak vám děkuju. S Garretten ACE 250 jsem brodil Vltavu u Krumlova a problém nastal až s prasklou loketkou, když mi spadl detektor do vody a trochu si dopřál letní koupačku. Poté jsem ho vysušil a naskočil a fungoval normálně.

jo, to garrettum praskaly no... Ve vode je to ale blby :)

Blbý to v tu chvíli bylo, ale jak píšu...fungoval dál. Všichni vodáci chlastaj Budvar a plzen, na žlutákovi jsem nebyl schopnej rozpoznat, co tam mam, vesele vyřvával a plasil pstruhy :-)

Tak, včera som kúpil LP Zero 30, som zvedavý jak to s nim pojde :-) Sice nejaký posun som asi neurobil ked som prešiel z GM3 ale som zvedavý :)

Ahoj, v pátek večer jsem si objednal LP 30 a teď nevím, jestli mám kliku na rodinu, nebo ne, ale moje jedenáctiletá holka nemůže dospat a moje žena jakbysmet. Kdy bych to mohl mít asi tak doma? Ať mě neušlapou :-/
Dneska valím do putyky, kdo to má furt poslouchat... ;-)
Díky za info, ať vám to pípá... :-D

Budeš hodně pryč. Už se těšej :-)

Těšíme se všichni a já teď nevím, jak to chápat. Mám se do tý hospody odstěhovat a jestli jo, tak na jak dlouho? Hospodskej je fajn, ale taky má zavíračky, spát musí atd. Objednal jsem to na dobírku přes poštu. Kolik dní budeme trpět? Holky se mnou, já s nima... Dík :-)

:-) V poho, Jenom jsem chtěl říct, že až to příde, nebude čas ani na hospodu :-)

:-D V to pevně doufám. Ale teď prosím (!!!), kolik dní asi trvá dodávka? Na stránkách e-shopu jsem to nedohledal (tý jo, už používám detektorářskou latinu! :-O) dík

Normálně 24 hodin, GM občas nestíhá výrobu a tak se stane, že je týdenní výpadek. Ale dnes zrovna přišli, tak je tady 40 čerstvích kousků. Něco tedy už je pryč, jelikož se na to čekalo :-)

Díky vám, před chvílí mi přišla esemeska od pošťáků, že to převzali. Takže se uklidním, zadržím dech, napočítám do deseti a nějak sebe a ty dvě pometla co mám doma zabavím do zítra. Holka učit, velká kafe a Pixwords, já Cimrmany do ucha a zítra odpol na poštu. Dík čau ;-)

ahoj chtěl bych se zeptat Zero mi posledni dobou trpí na prozvuky ,furt to pípí pak je chvilku klidek myslel sem ze by to mohlo byt baterkami ale ty mám plně nabité ,včera to bylo třeba v pohodě detektor byl klidny jako drív mohlo by to být třeba půdou nebo nějákým jiným rušením ? ;-)

za jakých podmínek ti to dělá ?
Pokud v přírodě, tak zkus ubrat na tom senzitivi čudlíku . Zkontroluj ,jestli máš všechno dobře utažený,stačí jen trošku volnej konektor káblu od cívky a pípeš jak čorkař u východu z obchodňáku ;-)
V zastavěné oblasti to je většinou nějaké rušení vším možným i nemožným a v lese stačí ,když půjdeš trasu ,kde stávala oplocenka :-D To rezavý rozpadlý množství pletiva po ploše taky dovede rychle vyhnat ;-)

Může to být také čedič, ten se pípá pořád pokud nehledáš v režimu iron audio ;-)

no v přírodě kolikrát ho i zvednu dovzduchu a stejnak furt pípá citlivosti sem ubiral konektory jsou utazene ne staci kdyz sahnu na kabel a detektor se hned rozsteka to take nevim proc kamaradovi to nedela :-)

někde bude blbej dotek. Kabel by měl držet na pevno a opravdu dotaženej. Normálně musím o kabel opravdu fest zavadit, aby kecal. Jinak ve vzduchu je kontrola na prd. zkoušej normálně u země. 8-)

To samé, i ve vzduchu, mi to dělá na zatím jediné louce, asi kvanta dříve zaoraného železného minibordelu, na jiných místech musím občas přejet cívkou nad botou, zda nemám samovypnuté sluchátka,
tak je GM tichý. Žádné utahování kabelu nepomůže.

jestli mu pípe při doteku, tak je problém v kontaktu . Normálně zero prozvukuje jen při větších nárazech .
Pokud ale pípe i když nic neděláš,tak tě něco ruší.vysílač,ohradník , koleje,jinej detík ,telefon ...... 8-)

Bude tam někde něějaká inteerference. Mávat s detektorem ve vzduchu nemá smysl, děláš tak z něho jenom anténu. Cívka musí "vidět" zem :)

8-) :-D :-D Řekl si to odborněji ;-) :-D
Jen mi vrtá hlavou, že mu to zvoní i při sebemenším doteku káblu. Tohle mi dělali všechny detíky ,když nebyl konektor zasunutej úplně na doraz.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top