Detektor kovů Nokta Legend

Vlákno pro všechny majitele detektoru kovů Nokta-Makro Legend

in category Metal detectors, created by Elmara 1.12.2021 10:55

Já ho testoval stojí slušně řečeno za prd můj Van540 hsi ho dal k snídani je to opravdu shithttps://youtu.be/4pdcBPwH09M tak at nepíšete že ti nikdo nic nenapíše at vám to pípá a ve finále je jedno jaký máš detektor duležité je mět štestí a chodit a kopatttt :-P :-P :-P

Tak to je hustý 😂😂😄😄😄srovnávat 540ku s Legend.... Dost dobrý 😄😄😄😄😄👍👍👍👍

Ahoj, jak dlouho si ho testoval? a pokud to jde tak v jakém terénu?

dík za info

Cca 5 hodin. Louky, pole. Pokud máš zájem nechávám ho za 17500,- při rychlém jednání 17000,- jinak v týdnu posílám zpátky, Nokta mi nesedí a díky zmínkám na fórech mi byl nabídnut orx za super cenu, tak že jsem rád. Ta váha a nastavení mi vadí.

Jsem z ní zklamaný, třeba neumím nastavit, ale i ta váha je strašná a po těch 5ti hodinách jsem musel jet domů. Rameno a ruku necítím ještě teď. 3 kolegové kteří byli se mnou si ji zkusili a všichni se shodli, že není zrovna lehká a pohodlná. Tak že tak

Nokta není pro každého, já mám Simplexe a jak jsem ho vychytal tak chodí bezvadně, spousta lidí ho podceňuje, ale já sním mám stříbro, měďáky a spoustu i velmi drobných nálezů, trvalo to skoro rok než jsem přišel na jeho vrtochy, každopádně díky za info, já bych si pořídil celý komplet ta cívka v základu je ..... jak to říct velmi odvážná a detektor sní neumí moc pracovat

Vadí mi i ta váha a mám takový pocit, že už ho někdo měl předemnou. V krabici chyběla nabíječka a krabice byla už nějak jetá. Detektor je podle mě nedotažený. Už je na něj update 1.07 možná 1.08. Během týdne tolik updatů... Podle mě má tak drahá věc fungovat od samého počátku a né že budu buhv jak dlouho aktualizovat software a zkoušet ho nějak nastavit, aby fungoval aspoň trochu dobře. Detektor chci pro zábavu a hledání, ne pro zkoušení a neustálé řešení updatů, nastavování a podobně. Pár detektorů jsem měla v současné době vlastním tři, které se mi nejvíc osvědčili časem a vyhovovali mě. Když mě zklamala Nokta, tak mám v plánu ještě Equinox a orx. Tím zkončím a budu spokojený.

ano váha je jedním z nej parametrů a i skladnost plně s tebou souhlasím já šel z NOXE an 540ku pokud potkáš někoho z noxem dosah je stejný ano z noxe vymačkáš větší hloubku ale né v nastavení se kterým se dá chodit pro max hloubku musíš dát nejmenší reakční čas obnovi a trpí na prozvuky a to hodně nebavě se o tom když zavadíš o borůvčí a podobně 540 je lehčí skladnější dosah supr vyhodnocení stabilní výměnné aku zamě super já chci ochutnat DEUS nebo ORX uvidíme at to pípá
8-) 8-) 8-)


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top