Detektory kovů Minelab řady GPX a GP

Zkušenosti s hledání pro detektory Minelab řady GPX a GP (Minelab GPX 500, 4500, 4000, 3500, GP Extreme)

Návod pro detektor kovů Minelab GPX 5000: Návod GPX 5000

Testy pulsních detektorů kovů Minelab: Testy PI detektorů Minelab

in category Metal detectors, created by Elmara 23.8.2010 17:25

Nabízíme k prodeji použitý, pulzní detektor kovu Minelab GPX4500. Více informací zde: http://www.moraviadetect.cz/products/minelab-gpx-4500/

Kdo chce vidět, jak hluboko hledá GPX 5000, může na to mrknout na YouTube (čtyři Ag tříkrejcárky v cca 40 cm).
Klíčový slova: Bedlos gpx

Supr!

GPX fakt hledá. Už mám denár Břetislava, sponu, čtyřrázek a tyhle 4 Ag.
Všude jsem byl před tím s CTX i Nexusem.

Všechno samo odevzdáno. :-)

Tak asi ten svůj neprodám :-) Chtěl jsem jet zase hledat do zámoří, ale co, du dát litiovku na nabíječku. Právě mě to s GPX začalo zase bavit, a to nejni povrchní sranda :-) Dals to s Commanderem DD nebo se SEF?

Chodim vetšinou s velkou SEFkou. Když du ale na dohledávku konkrétního místa, šoupnu tam DDčko. A nebo podle toho, co by tam mohlo bejt.
Povrchovka to rozhodně neni, hledá se po kvalitních mašinkách.
Zima u toho rozhodně neni. :-)

Dobrý den, prodám detektor Minelab GPX 5000 s bohatým příslušenstvím, koupen únor 2014. K němu dále dostanete:
* druhou náhradní baterii,
* náhradní kabel el. vedení,
* náhradní zámek Twist lock,
* náhradní matky + šrouby k cívce
* originální ještě nerozbalená sluchátka Koss.
Detektor je osazen dvěma sondami tj, 11" 2D + 11" Mono. Dále předem pošlu fotky s výrobními čísly na ověření pravosti detektoru. Veškerá dokunemtace je samozřejmostí (faktura, dekódovací karta, návod v čestině). Cena: 60.000,--. Kontakt: sgrygar@yahoo.com, nebo 722 263 800.
Děkuji.

prodáno, přeji hodně štěstí.

Prodám GPX 5000, plně funkční pulzák zakoupen 11.5.12 zde na LP. Prodám vč. příslušenství, popruhů, nabíječky, 3 cívek, baterie, kabelů, brašničky na baterii na pásek, faktur, návodů, sluchátek Koss, brašny Minelab, velké cívky 46x38 cm zakoupené 4.3.13 také na LP. Vše v zachovalém, funkčním stavu. Chodil jsem s ním víkendově cca 2 roky. Nyní nevyužíván, tak snad ho někdo ještě zužitkuje Představu o ceně mám kolem 70.000,- a jsem pro osobní předání (Most, severní Čechy, Praha).

Ta má výše uvedená GPXka je stále aktuální.... ;)

Seženu někde návod na GPX 5000. Děkuji Martin

Nemate niekto tip ako by sa dalo rozoznat ci je ciel aspon 30cm hlboko ? Drobotiny sa javia zvukom ako hlboke ciele a ked ich je vela , tak je to trosicku demotivujuce :D

Proč se u nás neprodává gpx 6000 .

Novinka u které se ještě neví cena.
Starší model GPX-5000 v EU začína někde na 4100€
GPZ -7000 na 8500€
Jen pro představu.

Je to úplná novinka , která zatím není v nabídce nikde ;-)

GPX4000 v bezvadnem stavu na prodej. xcapixcapi@seznam.cz

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top