Dilema Tesoro Tiger Shark vs LP ZERO+Vibra Tector 730

Ahoj mám dilema co si pořídit jestli Tesoro Tiger Shark nebo LP ZERO+Vibra Tector 730.Jde o to ,že oboje vyjde ve stejné relaci.Chci si zahledat jak na suchu tak ve vodě.Shark toto splni ale co se tyká utajení tak se sluchátky na pláži ve vodě budu docela nápadný kdežto s vibrou bych byl docela v klidku a nikdo by si skoro nevsiml že tam hledam :-D(šnorchlování),ale pokud nastane treba kapku zima nevim jestli se da s vibrou chodit po plaži aniž bych musel na kolena a chodit ponich takže nevim jestli LP Zero by zvladl na plaži to co SHARK aspon 85% dosah discrim atd.(Kdyby udělali na Sharka mod s vibracema nebylo by co řešit jasná volba :-D) takhle jsem z toho zmatený jak lesní včela.Díky za vaše názory a pomoc při rozhodování i další kombinace ve stejné cenové relaci uvítám.

in category Detectors - unsorted, created by xxxromio 18.8.2015 21:06

no nevim ale s každým detektorem budeš na pláži nápadnej jak lední medvěd na sahaře pokud se nebudeš potápět do 3m a na to je nejlepšínějaký vodní detík tyhle dva no nevím tak možná smočit civku a to ještě nevím co by to provádělo ve slané vodě - na brodění v potoku v pohodě 8-)

Mexitaz Tiger je podvodní detektor :-D ale dobry už to nerešim už mám vybráno jdu do minelabky x terka 505 a na pod vodu se mužu vys... :-D stejně tam je hov... max gold ringy a eura a poradné mincičky tam nejsou.Takže admin mužeš to máznout pokud se ti chce :-D

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top